masood111

یکی از ماژول ها از سایتم حذف نمیشه یعنی اصلا نیستش که حذف بشه

9 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان

سایت من اون قسمت پاینشو هر کار میکنم حذف نمیشه مشخصات سازنده رو نوشته میخام از رو سایت برش دارم اما وقتی میرم تو قسمت موقعیت

های قالبم اون موقعیتو نشون میده اماوقتی میرم توقسمت ماژول ها میخام برش دارم اون موقعیتو نیستش که برش دارم

در ضمن در مورد افزودن موقعیت جدید به قالب هم راهنمایم کنید یعنی اینکه چطور میتونم یه موقعیت جدید به قالب اضافه کنم

cyberpnu.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شرمنده همه دوستان سایتم توسط یه مشت عرب ملخ خور بی پدر و مادر هک شده بود که الان دیگه درستش کردم

قسمت پایین باید custom html باشه .. لیست ماژولهاتون رو بررسی کنید حتما باید باشه اگر نبود

فایل های قالب رو بررسی کنید احتمال داره تو فایل footer باشه

اگر نبود در برخی قالبهای نال شده دیدم که یک ماژول رو در دیتابیس دستکاری کردن که تو لیست ماژولها نشون نده ولی هست! میتونی دیتابیس رو هم چک کنی اگر بود از دیتابیس نابودش کنی :4d564ad6:

1 کاربر پسند دیده است

باسلام...

دوست عزیز اونجاها نیستش .اصلا ربطی به ماژول و پوزیشن و.. نداره..!!!

قالبهای زوم تملیت داخل مدیریت قالبشون ، این بخش قابل تغییر هست!

به مدیریت قالب برید و قالب موردنظر رو انتخاب کنید و تو بخش تنطیمات مربوط به اون، کپی رایت زده شده که قابلیت تغییر داره.(البته این برای قالبهای دو سال اخیر این شرکت است. برای قالبهایی که سالهای گذشته منتشر شده ، باید از طریق فایل ایندکس قابل و سایر بخش های قالب ، دنبال فایل موردنظر بگردید...)

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام ممنون از کمکتون

1- جناب tarantino ممنون از راهنمایی که کردین ولی گزینه footer رو هم حذف کرده میشه لطف کنید بگید چطور میتونم از طریق دیتابیس پاکش کنم؟

2- جناب مردانه زاده همون طور که میفرمایید این قالب در تنظیماتش گزینه نشان دادن copyright داره اما هر چی میذارمش رو حالت (خیر)بازم کپی رایتو نشون میده

البته لازمه بگم هر چی هست به نظرم زیر سر یه پلاگینه به این اسم plg_ztools که وقتی غیر فعلش میکنم کلا دیگه سایت بالا نمیاد

سلام

ایولللللللللللللللللل به tarantino*****

تونستم بالاخره از طریق دیتا بیس پاکش کنم خیلی ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری