bbehnam

نمیتونم بسته رو نصب کنم

10 پست در این موضوع

سلام به همه اساتید

ببخشید من آماتور هستم و سوال زیاد میپرسم ...

بسته quickstart رو دارم .. از طریق لوکال هاست در WampServer نتونستم بسته رو نصب کنم .. از طریق c panel هم تو مسیر public_html/templates/templates یه فولدر به اسم قالبم ساختم . فایل زیپ رو آپلود و اکسترکت کردم همونجا .. ولی قالب نصب نشد ..

دوستان و اساتید یا کانفیگ کردن WampServer رو بهم یاد بدید ( تو همون مرحله اولش پر ارور قرمز رنگ هست) یا بگید که تو c panel چطوری بسته کویک استارت رو نصب کنم .

خیلی خیلی ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در خصوص wampserver که باید آیکون سبز بشه تا فعال بشه . حالا می فرمائید قرمزه باید بررسی بشه که دلیل مشکل چیه

توی cpanel که میفرمائید به اون طریق نصب نمیشه . بسته های quickstart مثل یک جوملای خام نصب میشن . یعنی شما extract میکنید توی همون public_html و مثل یک جوملای خام شروع به نصب میکنید و در مرحله آخر نصب تیک گزینه " نصب اطلاعات نمونه" رو می زنید .

موفق باشید

درود

در خصوص wampserver که باید آیکون سبز بشه تا فعال بشه . حالا می فرمائید قرمزه باید بررسی بشه که دلیل مشکل چیه

توی cpanel که میفرمائید به اون طریق نصب نمیشه . بسته های quickstart مثل یک جوملای خام نصب میشن . یعنی شما extract میکنید توی همون public_html و مثل یک جوملای خام شروع به نصب میکنید و در مرحله آخر نصب تیک گزینه " نصب اطلاعات نمونه" رو می زنید .

موفق باشید

wampserver سبز هست ولی تو مرحله نصبش ارور داره ..

از c panel فایل رو تو شاخه public_html/templates/ اکسترکت کنم ؟ بعد چه جوری مراحل نصب اغاز میشه ؟؟

نه . توی خود public_html

همونطور که شما یک جوملا رو در هاستتون نصب کردید بسته نصبی هم دقیقا همین روش هست . فایل زیپ باید در شاخه اصلی هاست اکسترکت کنید و دقیقا مثل یک جوملا نصبش کنید .

پس برای شروع موارد فعلی رو حذف کنید (جوملایی که نصب کردید الان منظورمه ) پایگاه داده رو هم همینطور پاک کنید. یک پایگاه داده جدید بسازید و مراحل نصب رو دنبال کنید .

برای شروع نصب کافیه آدرس سایتتون رو وارد کنید . بدون هیچ کلمه اضافه . خودش به مراحل منص منتقل میشه .

در آخر هم نصب اطلاعات نمونه رو بزنید .

در واقع بسته نصبی سریع ترکیب جوملا و قالب هست که به یکباره نصب میشه .

سایت فعلی که اطلاعات نداره ؟ دارید شروع میکنید دیگه ؟ اگه اطلاعات داره که باید روش دیگه ای رو انجام بدید .

چندین مطلب و ماژول روی سایتم هست ..اگه که حفظ بشه که خوبه ولی اگه پاک هم شد و قرار شد از نو شروع کنم مشکلی نیست

الان تک تک اطلاعات داخل public_html رو پاک کنم .. بعد فایل زیپ شده رو اونجا اکسترکت کنم ؟

بله فایل quickstart رو اکسترکت کنید و بعدش اسم دامین تون رو اگر وارد کنید (www.yourdominname.ir) هر چی که هست ،بعدش میتونید مراحل نصب رو

مثل نصب جوملای خام ادامه بدید فقط مرحله آخر حتما باید نصب اطلاعات نمونه رو بزنید.

پس همه محتویات public_html رو پاک کنم اول ؟؟

اگر شما بسته نصبی میخواید نصب کنید،نصبش دقیقا مثل نصب جوملای خام هستش یعنی شما نمیتونید از طریق

جوملای نصب شده این بسته رو نصب کنید.

بله باید پاک کنید.

بعد سوال آخر .. بک آپ گیری رو از دیتابیس باید انجام بدم ؟؟

دیتابیس قبلی رو استفاده نکنید،دیتابیس جدید براش بسازید.

معمولا این گزینه فعال هستش.

ضمن اینکه اگر اشتباه نکنم اگر بسته نصبیتون جوملا 3 باشه مرحله اخرش به طور خودکار بک آپ گیری انجام میشه.

تو جوملا2.5 هم گفتم معمولا فعال هستش.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری