topmihan

پست مهمان؟!

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخوام تو سایتم یه بخش به عنوان پست مهمان بذارم

تا هرکسی که دلش خواست بتونه پست بذاره داخل سایت

حالا بدین صورت باشه :

خود شخص بتونه از بین مجموعه ها مجموعه دلخواهش رو انتخاب کنه و سپس پست رو در همون مجموعه ثبت کنه

و اینکه وقتی پست ارسال کرد تا زمانی که مدیریت تایید نکرده روی سایت ارسال نشه

لطفا راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون آقای صدیقی همونیه که من می خوام فقط یک سوال توی بخشی که می خوای مجموعه بسازی ( دفترچه مهمان) یه بخش نوشته جزئیات / گزارش روی بله تنظیم کنم یا خیر ؟

توضیحات داره ولی متوجه نشدم لطفاً راهنمایی کنید ؟

ویرایش شده در توسط aynalserat
اصلاح

ممنون آقای صدیقی همونیه که من می خوام فقط یک سوال توی بخشی که می خوای مجموعه بسازی ( دفترچه مهمان) یه بخش نوشته جزئیات / گزارش روی بله تنظیم کنم یا خیر ؟

باسلام

دفترچه میمهمان ..مطالب جوملایی نیست.امکاناتی که در مدیریت محتوای جوملای دارید در این کامپوننت ندارید.

اگه مدیریت مطالب میخواید و میخواید از مطالب در بلاگ بندی و طرح بندی استفاده کنید.پیشنهاد میکنم از k استافده کنید.دقیقا همون چیزی که مدنظر شماست میتونید پیاده سازی کنید.(درج محتوا توسط کاربر؛ انتشار با تایید مدیر، اختصاص یه سری مجموعه خاص به گروه افراد خاص و....)

ممنون حجت جان همین کارمو راه انداخته فقط به بزرگ و کوچک بودن حروف کپچا حساسه چکار کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری