شانیا

مشکل در قالب آرتیستر

14 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید.

من قالبم رو با ارتیستر طراحی کردم یک قالب دو ستونه اس ولی بعد از نصب قالب ستونها مشخص نیستن باید چیکار کنم؟ و اینکه یک منوی ورتیکال هم در ستون سمت راست دارم که وقتی در جوملا اون منو رو ایجاد میکنم ظاهری که براش در ارتیستر ایجاد کردم رو نمایش نمیده ولی منوی اصلی بالای صفحه رو به درستی نمایش میده. لطفا راهنماییم کنید من تازه کارم ممنون.

منوهای ساخته شده با فلش رو چطوری وارد جوملا کنم؟؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به مدیریت ماژول ها برید و ماژولی که برای نمایش منوی عمودی درست کردید باز کنید و از گزینه های پیشرفته کلاس ماژول رو روی art-vmenu بزارید.

سلام

دوست عزیز هدف شما از ساخت قالب با ارتستر چیست ؟

اگر هدف یاد گرفتن ساخت قالب است بهتر این است که آموزش را به صورت اصولی شروع کنید

اگر هدف داشتن یک سایت و قالب مناسب است بهتر است از قالب های آماده شرکت های معتبر استفاده نمایید

احتمالا این حرف بنده شما را ناراحت کند اما باور بفرمایید که زمان را با کار کردن نرم افزار های قالب ساز از دست خواهید داد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ممنون از کمکتون این کار رو کردم منوم ورتیکال شد ولی اون شکل ظاهری که براش تو ارتیستر ساختمو نمایش نمیده.:dadad4:

راستی منوی ساخته شده با فلش رو چطوری میتونم وارد جوملا کنم؟؟؟

ویرایش شده در توسط شانیا

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوست عزیز هدف شما از ساخت قالب با ارتستر چیست ؟

اگر هدف یاد گرفتن ساخت قالب است بهتر این است که آموزش را به صورت اصولی شروع کنید

اگر هدف داشتن یک سایت و قالب مناسب است بهتر است از قالب های آماده شرکت های معتبر استفاده نمایید

احتمالا این حرف بنده شما را ناراحت کند اما باور بفرمایید که زمان را با کار کردن نرم افزار های قالب ساز از دست خواهید داد.

زمان را از دست خواهند داد یا در زمان صرفه جویی می کنند؟!!

البته وقتی قانون کپی رایتی وجود نداشته باشه بایدم همچین نظراتی دیده بشه.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

سلام ممنون از کمکتون این کار رو کردم منوم ورتیکال شد ولی اون شکل ظاهری که براش تو ارتیستر ساختمو نمایش نمیده.:dadad4:

راستی منوی ساخته شده با فلش رو چطوری میتونم وارد جوملا کنم؟؟؟

فایل فلش رو در هاست آپلود کنید سپس با استفاده از تگ embed در html نمایشش بدید.

کد html اگر در ماژول html دستی نتیجه نداد از ماژول mod_any_html استفاده کنید.در سایت جوملا جهانی میتونید پیداش کنید.

فایل فلش رو در هاست آپلود کنید سپس با استفاده از تگ embed در html نمایشش بدید.

کد html اگر در ماژول html دستی نتیجه نداد از ماژول mod_any_html استفاده کنید.در سایت جوملا جهانی میتونید پیداش کنید.

سلام

من رو لوکال کار میکنم و انتقالش ندادم به هاست میشه واضحتر برام توضیح بدید .ممنون میشم شیوه استفاده از ماژول mod_any_html رو هم برام توضیح بدید.

برای منوی ورتیکال همان کدی که دوستان راهنمایی کردند در قسمت پسوند کلاس ماژول وارد کنید ولی حتما ابتدا و انتهای کد یک space قرار بدید

در خصوص منوی فلش هم تکه کد زیر را در ماژول cutom_html قرار بدید و فقط آدرس فایل فلش را تغییر بدید:

<embed src="http://testtest.com/images/test.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"
type="application/x-shockwave-flash" width="468" height="60"></embed>

دقت کنید وضعیت ویرایشگر را قبل از درج این کدها به صورت ساده تبدیل کنید و سپس کدها را داخل ویرایشگر paste کنید

سلام و ممنون از کمکتون این کار رو انجام دادم و منوی فلشم نمایش داده شد.:)

برای اینکه با کلیک بر روی هر گزینه این منو مطلب مربوط به اون نمایش داده بشه باید چیکار کنم؟؟؟؟ مطلبی رو ایجاد میکنم در قسمت تخصیص منو، منوی فلشم نیست چطوری لینکش بدم؟؟؟:33:

منوی فلش شما یک iframe هست و به جوملا که ربطی نداره بتونید منوی فلش رو به مطلب وصل کنید . باید در فایل فلش اون لینک هارو تغییر بدید . لینک مطلب رو به مطلب مربوطه وصل کنید . من که ندیدم این منوی شما رو ولی جوملا ماژول منوی زیبا کم نداره که با هسته خود جوملا کار کنه

منوی فلش شما یک iframe هست و به جوملا که ربطی نداره بتونید منوی فلش رو به مطلب وصل کنید . باید در فایل فلش اون لینک هارو تغییر بدید . لینک مطلب رو به مطلب مربوطه وصل کنید . من که ندیدم این منوی شما رو ولی جوملا ماژول منوی زیبا کم نداره که با هسته خود جوملا کار کنه

سلام، آقای آشوری میشه از این ماژولها بهم معرفی کنید و نحوه استفاده اش رو هم بگید؟؟ممنون

معروف ترینشون هدیه *ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی هست که قابلیت های زیادی داره و تقریبا همه جور منو میشه با این ماژول درست کرد

خیلییییییییییییییییییییییی ممنونم دانلودش کردم[dasdas]

از این ماژول استفاده کردم و یه منوی ورتیکال ایجاد شده ولی میخوام اسم گزینه های منو وسط باشن و بین هر گزینه خطی باشه برای جدا شدن گزینه ها از هم ولی نمیفهمم این تغییرات رو از کجا باید اعمال کنم بهش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری