particular

مدیریت کاربران

10 پست در این موضوع

سلام

لطفا دقیق من رو راهنمایی کنید چجوری امکان زیر رو در سایتم فراهم کنم

دسته ی اول :گروه اعضا (خودشون بتونن ثبت نام و از طریق ایمیل فعال سازی رو انجام بدن )

دسته ی دوم : اعضای ویژه ( ثبت نام کنن و مدیر اصلی سایت اون ها رو تایید کنه ) فقط امکان ارسال مطلب رو داشته باشن و مطالب بعد از تایید مدیر منتشر بشه . ترجیحا دارای پروفایل باشن که همه بتونن پروفایل رو مشاهده کنن .

دسته ی سوم : نویسنده ها ( مدیر ثبت نامشون رو تایید کنه ) امکان ارسال مطالب بدون تایید مدیر مطلبشون منتشر بشه

دسته ی چهارم : مدیران ( تایید ثبت نام بوسیله ی مدیر ارشد) بدون محدودیت فعالیت کنن

نکته : اگر افزونه ای معرفی می کنید لطفا فارسی سازی شده و معتبر باشه .

پیشاپیش از راهنمایی های دوستان ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببینید افزونه cb مشکلتونو حل میکنه!

و یا Ambra User MAnager

ویرایش شده در توسط hirbod

برای چنین کارهایی بتید از افزونه ها سوشیال جوملا استفاده کنید

برای چنین کارهایی بتید از افزونه ها سوشیال جوملا استفاده کنید

جومسوشیال را دانلودکردم اما این ارور رو میده هنگام نصب : عدم امکان در نوشتن اطلاعات

این دو افرونه که معرفی کردم دوبرنامه حرفه ای هستن احتمالا زیاد میتونن نیاز شمارو براورده کنند.

سلام

من افزونه ی cb رو دانلود و نصب کردم آیا امکان زیر رو می تونه توی سایت برای من فراهم کنه ؟ چطور ؟

من میخوام مدیریت کاملی بر روی کاربرانم داشته باشم واسه همین طبق نیاز هام 4 دسته گروه میخوام

دسته ی اول :گروه اعضا (خودشون بتونن ثبت نام و از طریق ایمیل فعال سازی رو انجام بدن ) که این دسته طبق امکانی که خود جوملا داره انجام پذیر هست .

دسته ی دوم : اعضای ویژه ( ثبت نام کنن و مدیر اصلی سایت اون ها رو تایید کنه ) فقط امکان ارسال مطلب رو داشته باشن و مطالب بعد از تایید مدیر در سایت منتشر بشه . افراد این گروه دارای پروفایل باشن و پروفایل اونها برای همه قابل رویت باشه .

دسته ی سوم : نویسنده ها ( مدیر ثبت نامشون رو تایید کنه ) امکان ارسال مطالب رو داشته باشن و طبیعتا بدون تایید مدیر باید مطلبشون منتشر بشه

دسته ی چهارم : مدیران ( تایید ثبت نام بوسیله ی مدیر ارشد) بدون محدودیت بتونن در سایت فعالیت کنن .

تمامی دسته ها بتونن به هم پیام خصوصی بدن و مدیر ارشد در صورت نیاز بتونه پیام خصوصی ها رو ببینه

پیشاپیش از راهنمایی های دوستان ممنونم

سلام

منظور از اینکه پروفایل داشته باشن یعنی چی؟ تو پروفایلشون چه چیزی میخواد نمایش داده بشه؟

اگر بحث پروفایل رو کنار بذاریم، به این شکل میشه عمل کرد: اول باید گروه های کاربری مدنظر رو توی جوملا بسازین که طبیعتا خود جوملا همه گروه هایی که مدنظرتونه رو داره. اگر نیاز بود باید دسترسی هاشون رو ویرایش کنین که فکر نمیکنم لازم باشه. پس تا اینجا کار خاصی لازم نیست انجام بدین! مگر اینکه گروه های پیش فرض جوملا با دسترسی های پیش فرضشون براتون کافی نباشه.

در نهایت باید یکی از پلاگین های Usergroup Selector یا Multi usergroup registration رو نصب کنین. با این پلاگین ها یک فیلد به فرم ثبت نام اضافه میشه که کاربر میتونه موقع ثبت نام گروه کاربری مورد نظر رو انتخاب کنه و در نتیجه بعد از ثبت نام به طور اتوماتیک به اون گروه کاربری خاص تعلق میگیره.

اگر نیاز به پروفایل هم دارید، کامپوننت CB گزینه خوبیه. ولی یه کم کار باهاش پیچیده است. در ضمن خود CB هم یک پلاگین برای انتخاب گروه کاربری موقع ثبت نام داره که البته تجاریه و فکر میکنم قیمتش هم خیلی بالا باشه.

تاپیک مفیدی بود و از راهنمایی هاتون استفاده کردم . تقریبا مواردی که فرمودید تا حدودی برام حل شد .

اما نکاتی هنوز برام مبهمه

مثلا اگه دو تا گروه a و b داشته باشیم و بخوام گروه a ازطریق ایمیل خودشون فعال بشن و گروه b فقط با تایید مدیر باشه به چه صورته ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری