pournikdast

سوال ماژول btslideshow

18 پست در این موضوع

با سلام و سپاس فراوان از پاسخگویی اساتید محترم

در ماژول btslideshow نوشته های فارسی قسمت عنوان و توضیحات برای عکس ها خارج از کادر قرار میگیرد و تنظیماتی نیز برای این قسمت بنده پیدا نکردم

یک سوال دیگر اینگه موقعیت ماژولی که برای قرارگیری این ماژول تعریف کزده ام در سمت چه صفحه قرار میگیرد ایا میشه این محل را به وسط صفحه تغییر دهم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در تنظیمات ماژول عنوان رو از حالت نمایش خارج کنید

دمو قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

با سلام و سپاس فراوان از پاسخگویی اساتید محترم

در ماژول btslideshow نوشته های فارسی قسمت عنوان و توضیحات برای عکس ها خارج از کادر قرار میگیرد و تنظیماتی نیز برای این قسمت بنده پیدا نکردم

یک سوال دیگر اینگه موقعیت ماژولی که برای قرارگیری این ماژول تعریف کزده ام در سمت چه صفحه قرار میگیرد ایا میشه این محل را به وسط صفحه تغییر دهم

باسلام دوست عزیز.

بهترین راه برای کمک به شما دیدن دموست( همونطوری که دوست عزیزمون گفتن)پس دمو رو قرار بدید.

سلام عذر میخوام منظورتون از دمو ادرسه سایته? : edures.ir

با سلام دوست عزیز.

برای درست شدن مطالب میتونم بهتون پیشنهاد کنم که مطالب رو وسط چین کنید که برای اینکار کد text-align: center; در خط 31 فایل skitter.styles.css که در زیر آدرس قرار گرفتن این فایل در هاست شما رو هم قرار دادم رو اضاف کنید.

آدرس: plugins/system/yt/includes/libs/minify/?f=/modules/mod_btslideshow/assets/skitter/css/skitter.styles.css

موفق و کامیاب باشید.

مرسی از راهنماییتون در اون ادرسی که فرمودید فولدر ?f= را پیدا نکردم

این فایل را در ادرس /home/edures/public_html/modules/mod_btslideshow/assets/skitter/css/skitter.styles.css پیدا کردم و اخر خط 31 اضافه کردم ولی فرقی نکرد

دوستان به نظرتون اشکال از ماژول نیست

چون وقتی سرچ میکردم دیدم خیلی از این ماژول تعریف میکردند

ولی یه بنده خدای دیگه هم دقیقا مشکل منو داشت

ممکنه چون این ماژول فارسی شده مشکل داره؟

با سلام

اگه بنده بتون کمکی یه شما دوستان با علم کمی که دار بکنم خیلی خیلی خوشحال میشم.

پس لطف کنید در ادرس زیر در خط 523 کد padding-right: 15px; رو اضافه فرمایید.

templates/sj_company/asset/bootstrap/css/bootstrap.css

موفق و موید باشید.

با سلام

اگه بنده بتون کمکی یه شما دوستان با علم کمی که دار بکنم خیلی خیلی خوشحال میشم.

پس لطف کنید در ادرس زیر در خط 523 کد padding-right: 15px; رو اضافه فرمایید.

templates/sj_company/asset/bootstrap/css/bootstrap.css

موفق و موید باشید.

درود

تا اونجایی که یادمه آنتی ویروس node32 با این ماژول مشکل داره و اگه رو سیستم نصب باشه سایتی رو که از این ماژول استفاده میکنه باز نمیکنه . امروزه تعداد کسانی که از node32 استفاده میکنن کم نیست . حتما این مورد رو بررسی کنید

درود

تا اونجایی که یادمه آنتی ویروس node32 با این ماژول مشکل داره و اگه رو سیستم نصب باشه سایتی رو که از این ماژول استفاده میکنه باز نمیکنه . امروزه تعداد کسانی که از node32 استفاده میکنن کم نیست . حتما این مورد رو بررسی کنید

با سلام،

اقای صدیقی بنده از انتی ویروس نود 32 استفاده میکنم و مشکلی نداره. بدون هیچ گونه مشکلی سایت باز میشه.

شما توی یک فضای کم میخوای یک اسلایدر بزرگ رو نمایش بدی . واسه این کل نظم و استایل سایت رو بهم میزنه . یا از انتشار این اسلاید شو صرف نظر کن یا مکان بهتری در قالب براش در نظر بگیر و یا از اسلاید شوهای کوچک تر استفاده کن و اگر در تنظیمات این اسلاید شو راهکاری برای تغییر سایز هست اون رو کوچک تر کن

با سلام و سپاس فراوان از بابت راهنمایی های ارزشمند دوستان

دوستان بنده تمامی راه حل هایی که فرموده بودید رو انجام دادم: کدها رو وارد کردم، آنتی ویروس رو غیرفعال کردم، مکان ماژول رو در یک فضای بزرگتر در قالب قرار دادم و حتی یک نسخه دیگه نصب کردم اما متاسفانه هیچ تغییری در سایز و محل قرار گیری نوشته های عنوان و توضیحات در اسلاید شو انجام نشد.

دوستان اگر فقط بشه عنوان رو هم یک کم بزرگتر کرد و اورد داخل کادر مشکل من حله، اما اگر به نظرتون راه حل دیگه ای نداره اگر امکان داره لطف بفرمایید و ماژولی معرفی بفرمایید که بتونم جایگزین کنم، من اسلایدشویی نیاز دارم که امکان لینک دهی و یه عنوان و توضیحات داشته باشه. edures.ir

پیشاپیش سپاس فراوان بابت وقتی که گذاشتید

با سلام و سپاس فراوان از بابت راهنمایی های ارزشمند دوستان

دوستان بنده تمامی راه حل هایی که فرموده بودید رو انجام دادم: کدها رو وارد کردم، آنتی ویروس رو غیرفعال کردم، مکان ماژول رو در یک فضای بزرگتر در قالب قرار دادم و حتی یک نسخه دیگه نصب کردم اما متاسفانه هیچ تغییری در سایز و محل قرار گیری نوشته های عنوان و توضیحات در اسلاید شو انجام نشد.

دوستان اگر فقط بشه عنوان رو هم یک کم بزرگتر کرد و اورد داخل کادر مشکل من حله، اما اگر به نظرتون راه حل دیگه ای نداره اگر امکان داره لطف بفرمایید و ماژولی معرفی بفرمایید که بتونم جایگزین کنم، من اسلایدشویی نیاز دارم که امکان لینک دهی و یه عنوان و توضیحات داشته باشه. edures.ir

پیشاپیش سپاس فراوان بابت وقتی که گذاشتید

با سلام

دوست عزیز در صورت امکان به بنده یا یکی از دوستان دسترسی موقا به هاست بدید تا شکلتون رو حل کنیم.

البته خدمتتون میگم به هر کسی که اعتماد دارید دسترسی بدید. اگه خواستید بنده در خدمتون هستم.

موفق و موید باشید.

دوستان اگر من بخوام کلا بیخیال این ماژول btslideshow بشم امکانش هست از ماژول اسلایدشوی که الان یکی ازش دارم تو یه موقعیت دیگه هم استفاده کنم؟

البته مشکل این ماژول اسلایدشو هم اینه که تصاویر خودکار عوض نمیشن، یعنی اول یک بار باید دستی عوض بشن تا بعد از اون خودکار عوض شن

لطفا راهنمایی چون چند روزه معطل این اسلایدشو هستم

ممنون

شما از هر ماژولی میتونید به دفعات استفاده کنید . توی مدیریت ماژول ها دکمه "جدید" رو بزنید از توی لیست ماژول مورد نظرتون رو پیدا کنید

جناب صدیقی مشکل عوض نشدن خودکار تصاویر رو چی کار کنم؟

زحمت میشه براتون یه سر به هاست سایت بزنید و ببنید راهی داره؟

البته اگر امکانش هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری