26 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در توضیحات قالبهاشون نوشته که نسخه اصلی هست یا نه . معمولا با لایسنس اصلی به فروش میرسه

سلام با اطمینان خرید کردم اما قالب با پلاگین پرداخت خریدم پلاگین هراهش نبود حالا پاسگو هم نیستن

درود

مطمعنید ؟

کدوم قالب رو خریداری کردید ؟ و چقدر

معمولا اون قالب هایی که نیاز به پلاگین داره دارای دوتا قیمته . یکی با پلاگین دارش و یکی هم فقط خوده بسته ی نصبی

شاید شما فقط بسته ی نسبی رو خریداری کردید

اگر با پلاگین پرداخت تهیه کرده باشید باید در بخش پشتیبانی همان سایت بانک مورد نظر را اعلام کنید تا پلاگین بانکی مربوطه برای شما ارسال شود

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من باپلاگین انتخاب کردم درگاه بانک ملی گفتن نمیشه گفتم پس درگاه ملت بده چند بارپیام دادم که داخل بسته نصبی پلاگین نبود گفتن جابه جا شدیم پاسخگو نبودیم مشخصات خریداربده تاارسال کنیم ارسال کردم چندروزی گذشته خبری نشده

ویرایش شده در توسط چهارسوق1

پی سی تمپ از مراجع معتبر فروش قالب هست . احتمالا طبق فرمایش خودشون بدلیل جابجایی در خدمات وقفه افتاده . اگه از طریق خودشون و یه مقدار تحمل بیشتر موپوع رو پیگیری کنید مطمئنا به نتیجه میرسید

لطفا تحمل فرمایید خود مهندس طالبی رسیدگی می کنند چون مسئول اون سایت برادرشون هستند و فکر نمیکنم همچین کاری بکنند مطمئنا یه جایی شما اشتباه کردید چون اگرمهندس را نمی شناختم میتونستم حرف شما را قبول کنم ولی ... اشناء ا... که حل میشه

سلام بله پلاگین دادن اما مشکل جدید پیش امده بسته نصبی که دادن حالا که روش کارکردم بردم به هاست خراب نصب میشه چندبار نصب کردم دستی انتقال پیدانکرد بلاخره مدیرهاست بسته بررسی کرد گفت ظاهرا مشکل داره امروزبراشون پیام دادم ببینم کی جواب میدن

درود

مشکلات نصب بسته مطمئنا از خود بسته نیست . شما مشکلتون و دمو رو قرار بدید بررسی میشه . بسته هی نصبی این سایت بارها بررسی شده

اخرین محصولات ببین تصاویرتارشده در فروشگاه تصاویرکوچک بزرگ در مینا کاری ها به جای عکس مینا کیف امده در حالیکه من عکس مینا راگذاشته بودم در مدیریت هم همین جوره در زمپ در ست بود

خب دو تا بحث

اول اینکه من متوجه ایراد نشدم اگه تصویری گذاشتید و الان تصویر رو اشتباه نشون میده از قالب یا افزونه هاتون نیست احتمالا مربوط به کش جوملاست . از منوی تعمیرات سایت / پاکسازی ذخیره ساز عمل کنید

در خصوص اینکه می فرمائید روی زمپ درست بوده پس مطمئنا اگه هم مشکلی باشه مربوط به هاست هست . البته من به شخصه مشکلی ندیدم

چگونه یک جوم خام نصب کنم روش ببینم درست میشه یا خیراز قسمت نصب افزونه جوملانصب زدم گفت افزونه دیگری از این پوشه استفاده میکنه نصب نشد

باید از طریق هاست اکسترکت کنید روی پوشه های فعلی و بهد پوشه installation*رو حذف کنید . لبته حتما بکاپ بگیرید در بعضی شرایط ممکنه دیگه بالا نیاد

با تشکر ازدوستان عزیز و مدیریت سایت من عذر خواهی می کنم شما هر مشکلی دارید بگید من درست می کنم براتون لطفا سایت پی سی را زیرسوال نبرید البته جسارت مدیران عفو کنند چون آقای طالبی را می شناسم مجبور شدم مسئولیت قبول کنم تا این مشکل حل بشه .

سلام بلاخره شما جای من یک ماه سایت روی شبیه ساز اماده کنی وقتی بریزی روی هاست ببی نی خراب همه راهای نصب از جمله نصب دستی که نشد دیتبیس ارورمیدادوبسته نصبی با دو ورژن مختلف اکیبا را امتحان کنی بعد مدیر هاست بسته رابررسی کنه بگه مشکل داره ناراحت نمیشی مشکل اینکه روی شبیه ساز سایت سالمه وقتی روی هاست نصب میشه تصاویر محصولات با دیگر محصولات عوض شده عناوین اسلاد شو بادیگری عوض شده نقشه سایت نمی سازه تصویر محصولات کوچک بزرگه مدیریت جوم در همه وبقیه چیزهاراکه امتحان نکردم تصویرش هم گذاشتم در پست 13

بسته اصلاح میشه یا کلا گفتند نمیشه کاریش کرد ؟ بعید میدونم چنین جوابی داده باشند .

لطف کنید این چند روز سایت رو باز نگه دارید تا دوستان بتونند بررسی کنند .

سلام هنوزبررسی چواب ندادن اما حالا که دارم پست میزارم سایت فعال میکنم ببینید خطا هارا هم روشن وروی حداکثر میزارم در پست 16 ادرس سایت هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری