mehran

حذف آدرس سایت از روی هدر (بالای صفحه اصلی)

12 پست در این موضوع

سلام

من یه مشکلی روی صفحه اصلی سایتم دارم و اون اینکه آدرس وب سایت (www.man-decor.com) روی هدر بالای صفحه نمایش داده می شه و اگه ممکن هستش کمی راهنمایی کنید که من چه جوری می تونم آمار بازدید سایتم رو زیاد کنم.

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملای ایران.

به منو ها برید و از اونجا منوی اصلی >صفحه ی اصلی> در قسمت پارامترها میتونید عنوان صفحه رو ویرایش(عوض ) کنید.

برای بهبود بازدید سایتتون میتونید. به مطالب بخش سئوی انجمن رو دنبال کنید...

http://joomlaforum.ir/group.php?groupid=7

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

با تشکر از حجت عزیز, این آدرس سایت هستش که توی تمام صفحات روی هدر قرار گرفته و از قسمتی که فرمودی نمی ره, من خیلی تلاش کردم , فکر می کنم از C-panel :21: باید پاکش کنم.نمی دونم؟!

دوست عزیز واضح تر منظورتون رو بیان کنید

ایا منظورتون ادرسی که تو هدر هست ؟

سلام

من یه مشکلی روی صفحه اصلی سایتم دارم و اون اینکه آدرس وب سایت (www.man-decor.com) روی هدر بالای صفحه نمایش داده می شه و اگه ممکن هستش کمی راهنمایی کنید که من چه جوری می تونم آمار بازدید سایتم رو زیاد کنم.

مرسی

این فایل راهنمای رو بخون خودم درستش کردم مشکلت 100 درصد حی میشه. دوست من

دانلود - http://s3.picofile.com/file/7388114729/p_heder.zip.html

salam be hameye dostan

ba arze mazerat az takhiri ke dashtam,va tashakor az hameye dostan ke behem komak kardan va bekhosos mshafiee ke zahmat keshido ye fil ham baram amade kard.mersi az hamato,dorost shod.az hamin rahii ke to slid behem neshon dadin.

mersi

دوست عزیز ،اطلاعات سایت رو پ خ کنید تا بررسی کنم...

موفق باشی و سربلند

حق یارتون

با سلام

من یه قالب جوملا zt-asent25 رو خریدم و هنگامی که از قسمت مدیریت جوملا نام سایت رو اصلاح می کنم ، فقط بخشی از نام اصلاح می شود

آموزش نرم افزارهای مهندسی مکانیک - ZT Asent - The cool template for technology news

اگه این سایت رو با مرورگر کروم باز کنید متوجه خواهید شد.

در بالای هدر سایت عبارت zt-asent25 the cool template for technology new در کنار نام سایت مشاهده می شود. تمام کد های قالب رو بررسی کردم این عبارت در بین آنها وجود ندارد.

آدرس میل من edris_gholami85@yahoo.com است.

با تشکر فراوان

درود

به این مسیر برید

منوی اصلی / صفحه نخست / انتخابهای نمایش صفحه ( سمت چپ ) / عنوان صفحه مرورگر ( پاکش کنید )

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری