topmihan

یعنی سایت هک شده؟؟؟

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

چند روز پیش آدرس سایت جدیدی که دارم طراحی میکنم رو گذاشتم

معین نت

یه چند روزی کار داشتم سراغش نرفتم

الان رفتم

اولا که آفلاین بود

دوم اینکه مطالب تغییر کرده

سوم بهم ریختنش

یعنی یکی هکش کرده دیگه؟؟؟

مدیریت که رفتم رمزم همون قبلی بودش

لعنت به کسی که این کار رو کرده و کسی که تربیتش کرده

ممنون میشم اگه بفرمایید چطور بفهمم کار کیه

و اینکه آیا میشه فهمید چطور نفوذ کرده

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نه فقط یبار واسه فارسی سازی یه ماژول در انجمن صحبت کردم واسه این سایت که فقط دمو سایت رو دادم

و یبار هم در همین فروم باز نظر دوستان رو در ارتباط با قالب که تقریبا تموم شده بود پرسیدم

خدا خیرش نده اونی رو که این کار رو کرده ( احتمال زیاد هم عضو همین فروم هستش )

سرم داره منفجر میشه

از خدا میخوام کار هرکی هست نمیره ولی یجور زمینگیر بشه که کلا خانوادشم بندازنش دور

مشکل در بسته نصبی قالب ؟!

پست آخر!!!!

البته به هیچ عنوان نمیشه گفت کار کی بوده

من صرفا دارم میگم شما از لحاظ امنیتی خوب رفتا ر نکردی و اگر هکی هم صورت گرفته باشه فقط و فقط خودت رو ملامت کن ، همین

الانم اگه به کمکی نیاز داری اگر از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم

موفق باشی

ارسال شده در (ویرایش شده)

این دو سایت مجزا هستن

و من اطلاعات اینو به هیچکس ندادم

چون هنوز در حال دیزاین بود امنیتشو اوکی نکرده بودم و امنیت پایینی داشت

دمو هم که گذاشتم آدمای--------- منتظر سوء استفاده هستن

انشالله امام حسین خودش حقشونو بذاره کف دستشون که الکی مردم آزاری میکنن

چک کردم به سورس دستش نرسیده فقط در بخش منو ، مطالب و انتشار ماژول ها دستکاری کرده که باید سر وقت برم درستشون کنم

از شما هم متشکرم

البته یه توصیه که الان به خودم کردم رو هم الان به همه دوستان میکنم :

وقتی یه سایت رو شروع به دیزاین میخواین بکنین قبل از همه چیز امنیتشو اوکی کنید ( مخصوصا اگه جایی میخواین دمو قرار بدین چون ------ زیاد شده بنظرم )

یا حق

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

درود

دوست عزیز این چه طرز فرمایشه ؟؟؟؟ لطفا از الفاظی که در شان انجمن جوملای ایران نیست استفاده نکنید . درک میکنم که الان تو شرایط سختی قرار گرفتید ولی قبول بفرمائید که خودتون هم مقصرید .

کسی رو هم محکوم نکنید خیلی وقتها استفاده از بعضی قالب ها یا افزونه های نال که توسط نالر حاوی فایل های مخرب هستند باعث هک میشه

مورد بعدی من تا حالا هک این مدلی ندیده بودم !!!! این بیشتر شبیه موقعی هست که یکی یوزر و پس ادمین رو داشته و با ناشی گری خراب کاری کرده . از محل کار یا کافی نت وارد نشدید و Save pass*بزنید نفر بعدی پای سیستم بشینه ؟* این خرابکاری از روی ناشی گری هست نه هک به نظر من

درود

پیشنهاد میکنم روی پوشه ی administrator رمز قرار بدید

و از افزونه امنیتی آراس فایروال! RSFirewal هم استفاده کنید

موفق باشید

جناب صدیقی عذرخواهم دیشب بیش از اندازه عصبی بودم متوجه متنی که تایپ میکردم نبودم ( البته در شان انجمن که نیست ولی شان مخربی که این کار رو کرده بیشتر از اینا هست )

من قالب رو از صفر خودم زدم و هیچ افزونه نال درونش نیست

شاغل نیستم و تمام کارهامم خونه انجام میدم و به کافینت نمیرم هیچ وقت

میدونم طرف فقط قصد آزار داشته ولی فقط خودم رمز عبور داشتم

ولی خب رمز ساده ای گذاشته بودم چون در حال دیزاین خیلی ورود و خروج میزنم و اصولا پسوردها رو ذخیره نمیکنم ( خیر سرم حفظ امنیت :a54d65a: )

ولی مشکل از اینجاست که در پست قبلی هم گفتم

به نتیجه رسیدم حداقل وقتی میخوام دمو بدم امنیت رو ببرم بالا با نام کاربری پیشفرض و رمز عبور ساده خواهرزاده من که 10 ماهشه هم میتونه رمز رو بدست بیاره

به هر حالا از شما و سایر عزیزان عذر میخوام howit

حق یارتان

پیرو صحبت استاد عزیزمون جناب صدیقی ، برادر عزیزم ، همیشه امنیت سایتت رو برقرار کن و بعد جهت سوال و جواب در انجمن مطرح کن ، سوالی هم داری فقط به مدیران انجمن پسوردتو پخ کن ، راستی این گونه الفاظ نه در شان شماست و نه انجمن و نه حتی اون بنده خدا ، با این تفاصیلی که می فرمایید ، از کارهایی که انجام شد به راحتی می تونست سایت شما رو هم down کنه ، ، پس این رو یک فرصت بدونید و نه فقط یک تهدید . وامینت سایت رو جدی بگیرید قبل از هر کاری !book]

باشد که همه رستگار شوند :auizz3ffy9vla57584x

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری