parseinfo

بررسی خطا در نصب قالب sj travel

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه مشکلی برام تو نصب قالب sj Travel به وجود اومده ... لطفاً کمکم کنید.

میخوام یه سایت گردشگری طراحی کنم .ابتدا قالب zt_umbe رو میخواشتم ولی متاسفانه تو نصبش با مشکل مواجه شدم و اینقدر که اذیتم کرد منصرف شدم.

الان قالب sj travel3 روبه صورت لوکال نصب کردم .نصب کامل شد ولی وقتی صفحه اصلی سایت (قالب) رو باز می کنم خطایی به من نشون می ده (به صورت زیر)که ازش سر در نمیارم. تو این زمینه هنوز مبتدی هستم

[ATTACH=CONFIG]7399[/ATTACH]

وقتی روی اون کلیک می کنم صفحه سایت رو نشون میده که ناقصه( به این صورت :)

[ATTACH=CONFIG]7400[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

روی چی کلیک میکنید ? ماژول sj slideshow رو غیر فعال کنید از مدیریت ماژول ها . ببینید میاد بالا

روی همون جدولی که میاد کلیک می کنم.

ماژول رو غیر فعال کردم ولی فرقی نکرد؟؟؟

یعنی مشکل از کجاست؟

روی همون جدولی که میاد کلیک می کنم.

ماژول رو غیر فعال کردم ولی فرقی نکرد؟؟؟

یعنی مشکل از کجاست؟

این بخاطر اینکه رو لوکال نصب کردین واسه غیر فعال کردن خطا در wamp برین توی فایل php.ini و در اون دنبال error_reporting بگردین و جلوش یعنی بعد مساوی این رو اضافه کنید بصورت زیر:

error_reporting = E_ALL & ~E_DEPRECATED & ~E_NOTICE

ارسال شده در (ویرایش شده)

فایل ini.php اصلا error_reporting نداشت.

ویرایش شده در توسط parseinfo

فایل ini.php اصلا error_reporting نداشت. تو فایل configuration مقدار error_reporting رو 1- کردم ولی بازم فایده نداشت.

امکان نداره دنبال reporting خالی هم گشتین چون بعضی موقع ها نت پد همه چیز رو نمیشناسه

بله گشتم ولی چیزی نبود ... error_reporting مگه تو فایل کانفیگ نیست؟؟!

نه روی آیکون wamp کلیک کن بعد برو تو پوشه php بعد برو php.ini

شما ماژول اسلایدشو رو غیر فعال کنید و از تنظیمات کلی جوملا در سربرگ سرور هم گزارش خطا رو کم کنید و مجدد سایت رو چک کنید

ممنون از بایت راهنمایی هاتون ... کارهایی که گفتین همه رو انجام دادم و حالا فقط یه صفحه سفید به من نشون میده !!!!

[ATTACH=CONFIG]7404[/ATTACH]

ممکنه من اشتباه نصب کرده باشم؟؟ بسته quickstart مگه نباید نصب بشه پس چرا ؟؟؟ من حتما باید این سایت را راه اندازی کنم:37:

قالب رو از کجا تهیه کردید ? نسخه اصلیه ? از مدیریت قالب ها یک قالب (برای سایت، نه مدیر ) دیگه رو پیشفرض کنید ببینید چیزی میاد ?

اون ماژول اسلاید شو رو غیر فعال کردید ?

اگه مشکل از قالب بود مجدد قاب تراول رو فعال کنید گزارش خطا رو حداکثر کنید ببینید ارور دیگه ای داره ?

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب رو از لینک http://joomla4ever.ru/en/smartaddons/1582-sj-travel2.html دانلود کردم.

رفتم تو پوشه ای که فایل های قالب رو در اونجا قرار دادم . ماژولهای slider , Basicnews رو که بهم ارور می داد پاک کردم . بعد از اون صفحه قالب بهم نشون داده می شه ولی ناقصه این که فایده نداره. یعنی نمیشه کاریش کرد؟

[ATTACH=CONFIG]7405[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7406[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط parseinfo

انگار این قالب مشکل داره و من نتونستم مشکلش رو برطرف کنم ...یه قالب دیگه پیدا کردم که ظاهراً مشکلی نداره و اجباراً از این استفاده میکنم.

از همه دوستان عزیز که بنده رو کمک و راهنمایی کردند سپاسگذارم ... :25:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری