mansour92

چندزبانه کردن سایت جوملایی 2.5

12 پست در این موضوع

دوستان من سایت 3 زبانه ای دارم که تمام مراحل رو درست انجام داده ام (طبق لینک زیر)

ولی تا زبان ها رو عوض می کنم، منوی من تغییری نمی کنه و روی همان منوی اصلی( منوی همه)

می مونه و تغییر نمی کنه، اسلاید ها وونوشته تغییر میکنه، فقط منوها تغییر نمی کنند،با اینکه تمام مراحل طبق آموزش درست انجام داده ام.

دوستان لطفا راهنمایی کنید،

آموزش: فعال کردن چند زبان در جوملا 1.7 فارسی - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود خدمت همه دوستان

میتونید برای چند زبانه کردن سایت های جوملایی دو cms جوملا بصورت مجزا بروی هاست نصب کرده و با لینک دادن به همدیگه یک سایت چند یا دوزبانه جوملایی برپا کنید.

درود خدمت همه دوستان

میتونید برای چند زبانه کردن سایت های جوملایی دو cms جوملا بصورت مجزا بروی هاست نصب کرده و با لینک دادن به همدیگه یک سایت چند یا دوزبانه جوملایی برپا کنید.

الان من روی لوکال این مشکلو دارم،

لطفا راهنمایی کنید دوستان،ممنون

الان من روی لوکال این مشکلو دارم،

لطفا راهنمایی کنید دوستان،ممنون

میتونی روی هاست هم همین کار رو بکنی. داخل پوشه ای که جوملا رو اکسترکت کردی یک پوشه بسازی به نام en و لینکش بدی

درود خدمت همه دوستان

با روشی که شما فرمودید اینکار انجام پدیره اما روش منطقی نیست . مثلا فرض کنید یک کار تو حالت fa ثبت نام کنه اون کاربر دیگه تو en عضو نیست چون این دو سایت 2 دیتا بیس جداگانه دارند .

جناب ريالای کریمی لینکی که شما به آن اشاره کردید کلیات دو زبانه کرده یک سایت هست نه تمام آن. مثلا بستگی داره که شما از چه قالب و فرم ورکی استفاده میکنید . در قالب های امروزی که از فرم ورک ها استفاده میکنند لازمه شما در مدیریت قالب ها از قالب یک کپی بگیرید و از تنظیمات هر کدوم مشخص کنید منوی اصلی کدام یک منوهایی هست که ساخته اید تا با انتخاب زبان منوی مخصوص آن نمایش داده شود

در قالب های امروزی که از فرم ورک ها استفاده میکنند لازمه شما در مدیریت قالب ها از قالب یک کپی بگیرید و از تنظیمات هر کدوم مشخص کنید منوی اصلی کدام یک منوهایی هست که ساخته اید تا با انتخاب زبان منوی مخصوص آن نمایش داده شود

من اینکارو هم انجام داده ام، یعنی برای زبان فارسی، از قالبم کپی گرفتم و اختصاص دادم به

زبان فارسی ولی بازم تغییر نمیکنه، نمیدونم مشکل از کجاست، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید.

(و فریم ورک هلیکس (Helix) هستش)

باید حتما قالب شما قابلیت چند زبانه نشان دادن را داشته باشه

در غیر اینصورت شما میتونم بر روی یک جوملا دو نوع قالب داشته باشین که قالب راست چین را به زبان های راست چین مثل عربی و فارسی اختصاص بدین و قالب چپ چین را به زبان انگلیسی اختصاص بدین این بهترین روشی که میشه گفت.

واس اینکار بیا یه ماژول منو مثل ماکسی منو نصب کن هر ماژوا رو اختصاص به یک منو و یک زبان تا این مشکل حل بشسه

من اینکارو هم انجام داده ام، یعنی برای زبان فارسی، از قالبم کپی گرفتم و اختصاص دادم به

زبان فارسی ولی بازم تغییر نمیکنه، نمیدونم مشکل از کجاست، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید.

(و فریم ورک هلیکس (Helix) هستش)

تو هلیکس تب منو را انتخاب کنید و بگید منوی مرد نظر شما کدام یک از منوهایی هست که از قبل ساخته اید.

سلام به همه دوستان من میخوام یک سایت سه زبانه بزنم ولی زمانی که تمام تنظیماتم رو انجام میدم تو قسمت انتخاب زبان فقط دو زبان رو میاره

من زبانهای فارسی و انگلیسی و عربی رو میخوام داشته باشه ولی فقط دو زبان فارسی و انگلیسی رو میاره باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام به همه دوستان من میخوام یک سایت سه زبانه بزنم ولی زمانی که تمام تنظیماتم رو انجام میدم تو قسمت انتخاب زبان فقط دو زبان رو میاره

من زبانهای فارسی و انگلیسی و عربی رو میخوام داشته باشه ولی فقط دو زبان فارسی و انگلیسی رو میاره باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

فعال کردن چند زبان در جوملا 3.0 - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری