چهارسوق1

رمز روی پوشه ادمین

9 پست در این موضوع

سلام من یک پست دیگه به همین نام داشتم که اقای طالبی بستن چون در انجمن قبلا مطرح شدهبود مشکل اما چون ان پست که معرفی کرده بودن به سرانجامی نرسیده بودومشکل من حل نکرد دوباره پرسیدم

پستی که اقای طالبی معرفی کردن مشکل در پسوورد گذاری روی پوشه ادمین

مشکل من:سلام من وقتی روی پوشه ادمین رمزمیزارم مدیریت ارور404 میده مدیر هاست میگه باید از حالت ریدایرکت خارج کنید و یا پسورد گذاری روی پوشه ادمین باید در فولدر fa انجام شود من با چگونه این کارراباید انجام بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل از ریدایرکت htaccess هست . کد هارو بررسی کنید . پسورد گذاشتم براتون .

تاپیک حل شد .

سلام مجبورشدم به حالت قبل برگردونم چون خطای404 میدادسایت به هرحال تشکر که وقت گذاشتین

فایل htaccess شما مشکل داره . با غیر فعال کردنش نباید خطا داشته باشید . خیلی کدهای بیهوده داخلش بود . سرعت لود سایتتون رو هم پایین میاره . باید اصلاح و بهینه کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری