حجت مردانه زاده

بسته آماده نصبی فروشگاه ساز "پرفروش"+متصل به درگاه پرداخت آنلاین

40 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14253076311.jpg

باسلام خدمت دوستان و کاربران گرامی

خوشحالیم که توانسته ایم بار دیگر با بسته ی آماده نصبی خدمت کاربران گرامی باشیم. این بار با سیستم فروشگاه ساز با هسته ی کامپوننت جومشاپینگ بهینه سازی و آماده سازی گردید.

سیستم آماده نصب فروشگاهی پـُرفـُروش از کامپوننت جومشاپینگ بهره گرفته است .ضمناً این بسته، نسخه بهینه شده و فارسی سازی شده ی قالب اورجینال ZT MelanoShop میباشد.

امیدواریم که بتونیم در این بسته، نیازهای دوستان گرامی رو تا حدی برطرف کنیم.

بسته فروشگاه ساز آماده نصب پـُرفـُروش با طرح و استایل کاملا فارسی سورسی بسیار خوبی برای پیاده سازی وبسایتهای فروشگاهی و حتی تجاری و شرکتی شما خواهد بود.

برخی از ویژگیهای این سیستم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14253076311.jpg

• دارای هسته ی جوملای 2.5.28

• بهینه سازی کاملا با زبان فارسی

• دارای قالب با فونتهای کاملا فارسی (شامل :BBCNassim - BCompset - BKoodakBold - BShiraz - BTehran - BTitrBold - BTitrTGEBold - BYekan )

• دارای قالب مدیریت فارسی سازی شده با فونتهای فارسی BBCNassim - BCompset - BKoodakBold - BShiraz - BTehran - BTitrBold - BTitrTGEBold - BYekan )

شرحی بر ویژگیهای کامپوننت جومشاپینگ:یکی از سیستم هایی که از ابتدا توجه بسیاری از کاربران جوملایی را به خود جلب نموده است؛ سیستمفروشگاه ساز جومشاپینگ - JoomShopping میباشد .این سیستم با نوآوری در امر بسترسازی های تجارت الکترونیکی در بیس جوملا و همچنین با تکیه بر دانش فنی خود در ارائه رویکردها و راهکارهای نوین تجارت الکترونیک برپایه جوملا توانسته است گوی سرعت را در کمترین زمان ممکن از رقبای چندین و چندساله ی خود برباید.در این میان شرکتهای مختلف در جهت پیشرفت هرچه بیشتر این سیستم قدرتمند هر روز افزونه های بسیار جالبی برای رخ نمایی هرچه بیشتر قابلیتهای این سیستم ارائه میدهند. سیستم فروشگاه ساز ویرچومارت و یا ویرتومارت در اوج کارایی؛ دارای قابلیتهای بسیار زیادی ست که با سادگی و سهولت هرچه تمام تر به استفاده کنندگانف دسترسی های خاصی میدهد.برخی از ویژگیهای این کامپوننت:

• تعریف مجموعه با قابلیت چند زبانه بودن ، نحوه چیدمان کالاهای مجموعه و ترتیب نمایش

• تعریف محصول با قابلیت چندزبانه بودن ، قرارگیری در چند مجموعه،ایجاد ویژگی مانند رنگ و اندازه

• امکان درج تصاویر مختلف از محصول

• امکان درج ویدئو برای محصولات

• امکان قرار دادن فایل برای فروش یا دانلود به عنوان کاتالوگ محصول

• تعریف محصولات مرتبط

• قابلیت زوم در تصاویر

• قابلیت اتصال به شمارنده ی آفرینگ

• قابلیت اتصال به درگاه های پیامکی

• مدیریت سفارش ها

• مدیریت پرداخت ها

• چاپ فاکتور در بخش مدیریت

• باخبرسازی وضعیت سفارش به مشتری توسط ایمیل

• پیکربندی تولید کنندگان

• پیکربندی کوپن های تخفیف

• پیکربندی واحد پول

• پیکربندی مالیات

• پیکربندی پرداخت

• پیکربندی حمل و نقل

• پیکربندی زمان تحویل

• پیکربندی وضعیت سفارش

• پیکربندی کشورها

• پیکربندی خواص محصولات

• پیکربندی گروه های کاربری

• پیکربندی نظرات به محصولات

• پیکربندی زبانها

• پیکربندی import و export

• پیکربندی امارها

• اطلاعات اختصاصی فروشگاه و فروشنده

• تنظیمات سئو و بهینه سازی

پیشنمایش

برای مشاهده ی دموی فارسی بسته آماده نصبی فروشگاه ساز "پرفروش " بروی این لینک کلیک فرمایید

خدمات موردنیاز

برای دریافت درگاه های پرداخت آنلاین بانکهای مختلف ایران میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

شرایط و ضوایط دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک ها

متاسفانه به دلیل محدودیت حجم آپلود فایل در آپلودسنتر انجمن امکان آپلود در آن وجود نداشت.از ابولفضل عزیز خواهش میکنم که فایل رو بطور دستی در آپلودسنتر قرار بده.

برای دیدن سایز اصلی تصاویر بروی آنهای کلیک کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14253058842.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14253058841.jpg

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
درج لینک دانلود مستقیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام خدمت دوستان عزیز و ارجمندم

قبل از هر چیزی از تمامی دوستانی که بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادند تشکر میکنم و ازشون عذر خواهی میکنم.متاسفانه به دلایلی تکمیل پکیج با کمی تاخیر بیش از مواجه شد! اما فکر کنم بسته ی بدی از آب در نیامده باشه...

پکیج کارش تموم شده .انشالله فردا قبل از ظهر در آپلودسنتر انجمن آپلود و لینک دانلود و توضیحات کامل مجموعه در همین تاپیک اعمال خواهد شد.

با تشکر از عزیزان گرامی

با سلام خدمت دوستان گرامی.

با عرض پوزش فراوان خداروشکر بالاخره امروز کار تمام شد و پکیج در سایت انجمن قرار گرفت.

انشالله که مورد استفاده تمامی عزیزان قرار بگیره.

با عرض سلام خسته نباشید خدمت جناب مردانزاده

لینک دانلود همونیه ه در پست اول هستش دیگه؟؟

دستتون درد نکنه و موفق و پیروز

با عرض سلام خسته نباشید خدمت جناب مردانزاده

لینک دانلود همونیه ه در پست اول هستش دیگه؟؟

دستتون درد نکنه و موفق و پیروز

ضمن تشکر از جناب مهندس مردانه زاده عزیز بابت بسته نصبی زیبایی که دم عیدی منتشر کردن

لینک دانلود توی همون پست اول هست میتونید دانلودش کنید و لذتش رو ببرید

سلام - ممنون - آیا قابلیت فروش فایل در این مجموعه

شامل فایهای حجیم و چند پارته

و به فروش گذاشتن فایلهای روی هاست دانلود هست ؟ یا خیر

من تازه شروع ب یادگیری جوملا نمودم و خوشحال از پیدا کردن یک بسته ی فروشگاهی اما فایل زیپ رمز داره و شما به آن اشاره نکردید

لطفا رمز فایل را قرار بدهید به این بسته خیلی سریع نیاز دارم

ممنون

ممنون از پسورد

من برای نصب ب مشکل برخوردم.طبق راهنما :فایل فشرده بسته نصبی را در روت سایتم قرار دادم و از قسمت مدیربت افزونه ها این فایل فشرده را انتخاب کردم اما پس از فشردن دکمه نصب دوباره no file chozen نشان داده شدو هیچ اتفاقی نیفتاد.

روش نصب از پوشه را هم امتحان کردم و یک فولدر در روت سایتم ایجاد کردم وفایل بسته نصبی را داخلش قرار دادم و مسیر پوشه نصب را دادم و فشردن دکمه نصب اما پیغام ناتوان در یافتن فایل xml نمایش داده شد.

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست و من باید چطوری بسته را نصب کنم.

ممنون از پسورد

من برای نصب ب مشکل برخوردم.طبق راهنما :فایل فشرده بسته نصبی را در روت سایتم قرار دادم و از قسمت مدیربت افزونه ها این فایل فشرده را انتخاب کردم اما پس از فشردن دکمه نصب دوباره no file chozen نشان داده شدو هیچ اتفاقی نیفتاد.

روش نصب از پوشه را هم امتحان کردم و یک فولدر در روت سایتم ایجاد کردم وفایل بسته نصبی را داخلش قرار دادم و مسیر پوشه نصب را دادم و فشردن دکمه نصب اما پیغام ناتوان در یافتن فایل xml نمایش داده شد.

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست و من باید چطوری بسته را نصب کنم.

دوست عزیز این بسته نصبی جوملاست . باید مثل یک جوملای خام نصبش کنید نه از توی مدیریت .

ممنون از راهنماییتون

مثل نصب جوملا مراحل را جلو رفتم اما صفحه نصب برای من باز نشد و این خطا را نشون داد

من نمی دونم علتش چیه:auau:

لطفا باز هم راهنمایی کنید

منطورم این خطا استattachment.php?attachmentid=8159&stc=1

ببینید این دیگه بر میکرده به مشکل شما در نصب بسته های نصبی . تو انجمن سرچ بزنید پیدا میکنید .

محتویات فایل فشرده رو توی پوشه WWW اکسترکت کنید و تو مرورگز بزنید localhost

قبلش هم که باید دیتابیس ساخته باشید

بعد از سرچ دراینترنت بر اساس یکی از راه حل ها برای این خطا از قسمت مدیریت wamp server؛ Apache سپس Apache_module گزینه ها یrewrite_module و headers_module را انتخاب کردم.

و در مرورگر آدرس فولدری که بسته نصبی را اکسترکت کرده بودم را قرار دادم البته قبلش دیتابیس ساخته بودم و فولدر هم درwww قرار داشت.خب مراحل نصب انجام شد اما در مرحله اول فکر می کنم تغییراتی را در پایگاه داده ایجاد کرد و بقیه مراحل هم کمی متفاوت بود. سوال من الان این است که با انتخاب آن گزینه ها دقیقا چه اتفاقی افتاده؟؟؟

و آیا ممکن اعمال آنها مشکلاتی را برای سایت ایجاد بکنه؟؟؟

در مراحل نصب اطلاعات وارد پایگاه داده میشه . مسلمه که تغییراتی صورت میگیره .

سوال من الان این است که با انتخاب آن گزینه ها دقیقا چه اتفاقی افتاده؟؟؟

و آیا ممکن اعمال آنها مشکلاتی را برای سایت ایجاد بکنه؟؟؟

کدوم گزینه ها و چه مشکلاتی ؟

ممنون من بین پرستا و جوملا برای سیتم فروشگاهی شک داستم ولی بلاخره جوملا را نصب کردم و خیلی ممنون از این هدیه .

سلام دوستان

پیشاپیش سال نو رو به همتون تبریک می گم

من این فروشگاه ساز رو نصب کردم ولی نمی تونم وارد مدیریت سایت بشم و هر کاری می کنم از نام کاربری و پسورد خطا می گیره.

وارد دیتا بیس هم شدم و اونجا نام کاربری و پسورد رو تغییر دادم بازم مشکل حل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوستان

پیشاپیش سال نو رو به همتون تبریک می گم

من این فروشگاه ساز رو نصب کردم ولی نمی تونم وارد مدیریت سایت بشم و هر کاری می کنم از نام کاربری و پسورد خطا می گیره.

وارد دیتا بیس هم شدم و اونجا نام کاربری و پسورد رو تغییر دادم بازم مشکل حل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز نوروز شما هم پیشاپیش مبارک باشه برای تغییر پسوورد از الگوریتم کد گذاری md5 استفاده کردید؟

موفق باشید

من تا به حال با جوملا کار نکردم و آشنایی ابتدایی با HTML وCSS دارم. این اولین تجربه من در زمینه طراحی وب سایت است.من آموزشهای جوملا انجمن از آفای طالبی را خوندم و مشکلی ندارم اما الان که این بسته را نصب کردم برای تغییر و ویرایش آن کاملا گیج شدم.نمی دونم باید از کدوم قسمت شروع کنم و چطوری قالب را بدون بوجود اومدن مشکل در آن تغییر بدهم؟؟؟

1-من منوها را بنا به نیازم تغییر دادم اما با وجود اینکه دیگه زیر منویی وجود ندارد با قرار گرفتن موس روی منو یک div خالی را نمایش می دهد.چطور باید این مشکل را حل کنم؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]8178[/ATTACH]

دوست عزیز اگر نمیخواین زیر منو داشته باشین باید به اون آیتم منو (راهنمای خرید) یا یک مطلب یا یک لینک رو اختصاص بدید این کار رو انجام دادید ؟

نوع این منو را یک مطلب خاص انتخاب کردم و به آن یک مطلب اختصاص دادم.

نوع این منو را یک مطلب خاص انتخاب کردم و به آن یک مطلب اختصاص دادم.

من الآن دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه بسته هم نصب ندارم اگر خواستید اطلاعات ورود مدیریت را پیغام خصوصی کنید ببینم خودتون هم میتونید یک مقدار تنظیمات منو رو ببینید و بررسی کنید شاید یکجا اشکال کوچیکی باشه :)

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری