mahdi01

مشکل در اولین مرحله نصب جوملا

11 پست در این موضوع

من جوملای جدید رو از سایت شما دانلود کردم ولی در هنگام نصب در همان مرحله انتخاب زبان هنگ میکنه وجلو نمیره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من نرم افزار جوملا 25 را از این سایت دانلود و از زیپ خارج کردم اما هیچ فایل و هیچ چیزی به عنوان نصب ندارد؟؟!!!نه setup و نه instal:5::5::5::5:

مطمئن بشید که فایل کامل اکسترکت شده

مطمئن بشید که فایل ها رو در public_html یا httpdocs اکسترکت کردین

و در نهایت اینکه اگه فقط فایل نصب رو ندارین از داخل فایل زیپ خارجش کنین و اون رو هم جداگانه آپ کنید

موفق باشید

اینکه گفیتید فایل ها رو در public_html یا httpdocs اکسترکت کردین .لطفا واضح تر توضیح بدین من تنها کاری که بعد از دانلود انجام دادم خارج کردن آنها از زیپ خارج می کنم(اکستراکت )

من این نرم افزار رو برای اینکار می خوام:و نشانی XML Sitemap خود را که در ماژول xmap موجود است را در قسمت site map اکانت وب مستری خود که فعال کنم و ایمپورت کنم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

وارد هاست (سي پنل) سايت خود شويد كه به اين صورت است

www.yoursite.com:2080

سپس يوزر و پسورد هاست را داده و وارد شويد

سپس در تب هاي وسط قسمت File

بر روي File Manager كليك كرده و در پنجره كوچكي كه باز مي شود گزينه Web Root (public_html/www را انتخاب و دكمه Go در پايين را بزنيد تا وارد بخش اصلي سايت همان public_html شويد حال نرم افزار را آپلود و سپس از نوار ابزارهاي پنجره اكسترك كنيد و سپس آدرس سايت خود را در مرورگر تايپ تا مراحل نصب انجام شود

من نرم افزار xmapp رو باید نصب کرده باشم.؟من از این نرم افزار طبق چیزی که در پست قبلی نوشتم می خوام سایتمو در گوگل بطور خودکار ایندکس بشه؟

اینکه گفتید نرم افزار آپلود کنم همون طور که زیپ آپلد کنم و اگر از زیپ بازش کردم کدومشو آپلود کنم؟

بهتره اول به اين سوال پاسخ دهيد كه روي هاست مي خواهيد كار كنيد يا هاست مجازي همان روي pc شخصي خود مي خواهيد با xampp كار كنيد

اصلاً دومين و هاست براي سايت خود داريد

بله بر روی هاستم حتی verfy کردن در گوگل فایلی را آپلود کردم. من طبق راهنمایی زیر عمل کردم اما وقتی به ماژول xmap جوملا و......بقیه آن رسیدم نمی دانستم چه کار کنم

بنابر درخواست یکی از دوستان تصمیم گرفتم که اموزشی را در زمینه معرفی سایت قرار بدهم امید است که مورد پسند دوستان واقع گردد.

گوگل:

1-اگر دارای اکانت جیمیل نیستید یک اکانت ایجاد نمایید و آن را فعال کنید.(دقت نمایید که فعال سازی از طریق شماره تلفن همراه صورت میگیرد به گونه ای که اپراتور گوگل با شما تماس گرفته و کد تایید ساخت جیمیل را برایتان قرائت میکند و شما کد را برای تایید وارد نموده و اکانت خود را فعال مینمایید.)

2-پس از مطمئن شدن از فعال سازی اکانت جیمیل خود به آدرس زیر بروید:

کلیک کنید

3-

» در قسمت Url آدرس سایت یا وبلاگ خود را بنویسید.

» در آخرین قسمت کد عکس را وارد کرده و Add Url کنید.

4-باید صبر کنید تا اکانت شما فعال شود.

5- پس از فعال سازی اکانت به آدرس زیر بروید

کلیک کنید

ایمیل و پسورد خود را وارد کنید و sign in شوید

6- در صفحه ای که برایتان باز میشود (home) بر روی add a site کلیک نمایید

سایت خود را وارد کنید و ثبت نمایید.

به طور حودکار وارد Verify ownership میشوید در این قسمت بایستی اکانت خود را Verify نمایید.

7- آموزش Verify کردن:

*بر روی تب Alternate methods کلیک نمایید.

*دکمه ی رادویی Upload an HTML file to your server را فعال نمایید.

*در قسمت Instructions باید در بند شماره یک ابتدا فایل خواسته شده را دانلود کنید

*در بند شماره 2 باید فایل دانلود شده را در روت سایت خود آپلود نمایید(جایی که فایل ها و پوشه های جوملای شما قرار دارد)

*در بند شماره 3 پس از آپلود فایل در هاستتان بر روی لینک موجود در بند شماره 3 کلیک نمایید تا گوگل اکانت شما را تایید کند

*بر روی دکمه ی Verify کلیک نمایید.

خب تا اینجا قسمتی از کار را انجام داده اید. جال کافی است که ماژول XMAP جوملا را که در سایت موجود است دانلود نمایید و نشانی XML Sitemap خود را که در ماژول xmap موجود است را در قسمت site map اکانت وب مستری خود که فعال نمودید ایمپورت کنید.

کار تمام است. سایت شما به طور کاملا خودکار و روزانه برای گوگل بروز میشود. شما همچنین میتوانید دسترسی ربوت ها را برای سایت خود آزاد کنید (البته پیشنهاد من برای مدتی است) تا سایت شما را ایندکس نمایند.

مشكل شما در نصب جوملاست يا در گوگل وب مستر مشكل داريد

آدرس سايت خود رو بديد؟

چون در راهنمای بالا اومده بود:«*بر روی دکمه ی Verify کلیک نمایید.

خب تا اینجا قسمتی از کار را انجام داده اید. جال کافی است که ماژول XMAP جوملا را که در سایت موجود است دانلود نمایید و نشانی XML Sitemap خود را که در ماژول xmap موجود است را در قسمت site map اکانت وب مستری خود که فعال نمودید ایمپورت کنید.»

نوشته شده ماژول xmap جوملا رو داشته باشید منم خواستم نصب کنم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری