mo-hammad

vip متفاوت و - ویژه

4 پست در این موضوع

سلام من یه سایت دانلود میخوام بزنم - قابلیت عضو گیری نمیخوام داشته باشه یعنی عضویت و....

ولی میخوام برای سایت یه بخش ویژه بزنم

به اصطلاح vip

که وقتی شخصی خریدی از محصولاتم انجام داد خود به خود به ازای هر خرید یک ماه بهش اکانت ویژه هدیه داده بشه

چطور این کار رو بکنم ؟

شاید اول بگید اگر سایتت قابلیت عضو گیری نداره پس چطور میخوای کاربر مشتری رو شناسایی کنی

راستش فکر من اینه ولی نمیدونم چجوری اجراش کنم

فقط بخش ویژه عضو گیری کنه ولی شرایط ثبت نامش ویژه باشه

یعنی چی ؟

یعنی اون مشتری که اصن نمیدونم کیه و عضو هم نیست موقع خرید ازش ایمیل بگیرم مثلا - بعد از خریدش یه کدی رو براش ارسال کنم که فقط و فقط با اون کد بتونه ثبت نام کنه تو بخش ویژه

بعد به ازای هر خریدش به اون اکانتش یه ماه اضافه کنم

حالا سوالم اینه چطوری این کار رو بکنم کسی بلده ؟

که چجوری کاری کنم بخش مثلا vip

من فقط خاصیت عضو گیری داشته باشه و این که در کنار نام کاربر ویوزر برای ثبت نام یه کد ویژه که موقع خرید میدم رو هم حتما بخواد برای ثبت نام.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام من یه سایت دانلود میخوام بزنم - قابلیت عضو گیری نمیخوام داشته باشه یعنی عضویت و....

ولی میخوام برای سایت یه بخش ویژه بزنم

به اصطلاح vip

که وقتی شخصی خریدی از محصولاتم انجام داد خود به خود به ازای هر خرید یک ماه بهش اکانت ویژه هدیه داده بشه

چطور این کار رو بکنم ؟

شاید اول بگید اگر سایتت قابلیت عضو گیری نداره پس چطور میخوای کاربر مشتری رو شناسایی کنی

راستش فکر من اینه ولی نمیدونم چجوری اجراش کنم

فقط بخش ویژه عضو گیری کنه ولی شرایط ثبت نامش ویژه باشه

یعنی چی ؟

یعنی اون مشتری که اصن نمیدونم کیه و عضو هم نیست موقع خرید ازش ایمیل بگیرم مثلا - بعد از خریدش یه کدی رو براش ارسال کنم که فقط و فقط با اون کد بتونه ثبت نام کنه تو بخش ویژه

بعد به ازای هر خریدش به اون اکانتش یه ماه اضافه کنم

حالا سوالم اینه چطوری این کار رو بکنم کسی بلده ؟

که چجوری کاری کنم بخش مثلا vip

من فقط خاصیت عضو گیری داشته باشه و این که در کنار نام کاربر ویوزر برای ثبت نام یه کد ویژه که موقع خرید میدم رو هم حتما بخواد برای ثبت نام.

با درود خدمت شما،همچین چیزی که شما میخواین فکر نکنم بصورت آماده وجود داشته باشه و باید بصورت اختصاصی نوشته بشه.

آره - من یه فکری دارم به نظرتون میشه اجراش کرد ؟

ببینید تو اسکریپت vip برای ثبت نام یه کد رو معمولا تو یه پیکچر باکس ازتون میخواد تا وارد کنید - ما بیاییم اون کد رو برداریم و برای مشتری ایمیل کنیم میشه ؟ اصلا خداییش هنگ کردم خودم :)! ولی خیلی نیازش دارم :(

از یه طرفی میخوام کاربرای عادی هم که خرید نمیکنن با پرداخت حق عضویت vip بشن و از طرفی مشتری ها بدون پرداخت عضو vip بشن :( تو رو خدا کمک کنید

این مورد بستگی به این دارد چه نوع فایلی را می خواهید تقدیم کاربر یا مشتری کنید.

با فریر و یا اسکریپت های vip می توانید این کار را انجام دهید.

محصول دقیقا چیست و با چه مشخصاتی باید ارایه شود ؟ فقط یوزر و رمز ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری