user_joomla

خطا در بروزرسانی جوملا از 2.5 به 3

29 پست در این موضوع

یعنی اینجا کسی نیست که کمکم کنه و دنبال مادیات نباشه؟؟

آخه با هر کی صحبت میکنم میگه پول واریز کن.بابا زکات علم نشر اون هست. اگه عجله دارم حل بشه، چون سایت یکی دیگه رو دو روزه خراب کردم.

حرفتون کمی توهین آمیز بود .

ما دنبال مادیات نیستیم دوست عزیز.

شما برای این کار باید علم کد نویسی کافی داشته باشید . در یک تاپیک نمیشه همه اینها رو یاد داد .

خدمت شما هم عرض کردم . باید دقیق بررسی بشه . شما بدون رعایت هیچ پیش نیازی رفتید منوی آپدیت . پشتیبانی کوتاه مدت و نصب . خب اگه به این راحتی بود که این همه مقاله و آموزش چند صفحه ای منتشر نمیشد که باز هم در 40 درصد مواقع جواب نمیده . بنده به شما یک قالب میدم . شما این رو به نسخه 3 آپدیت کردید من کلا طراحی سایت رو میذارم کنار .

و کلام آخر. شغل یکی قصابیه . یکی نقاشه . یکی ...

ما شغلمون و درامدمون از این راهه .

برای آپدیت سایت شما شاید نیاز باشه نصف روز وقت بذارم تا به شکل اولیه به شما تحویل بدم . شاید پنج دقیقه وقت ببره . و این به تجربه و علم من بستگی داره . من پول این علم رو میگیرم . وقتی که شبانه روز برای یادگیریش صرف کردم .

موفق باشید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز چرا به خودت میگیری؟ شما به فکر پول در آوردن باش. ما در راه دیگه علمی که داریمو نشر میدیم تا زکات بگیریم. متاسفم برای تمام کسایی که ایرانی هستند و غیرت چندتا خارجی تو خونشون نیست. همین سوالو به انگلیسی تو چندتا سایت مطرح کردم و بدون منت، چند دقیقه بعد جوابشو گرفتم.اما نمیدونم چرا ما ایرانیا انقدر دنبال پول هستیم. زود پیام خصوصی میدیم که فلان قیمت هزینش هست. در صورتی که با چندتا دستکاری ساده میشه کار رو جمع کرد ولی رو کار، ایراد میگیریم تا بگیم کار خیلی سخته. خدا به دادمون برسه.

من مسئول فکر شما نیستم ولی در تاپیک هم مشخصه . تا جایی که کد های خطا نشون میداد راهنمایی لازم رو انجام دادم . بیشتر از اون باید بررسی دقیق تر بشه .

شما در تاپیک های انگلیسی دنبال پاسخ باشید و با چند تا دستکاری ساده جمع کنید .

تاپیک بسته شد .

دوست عزیز چرا به خودت میگیری؟ شما به فکر پول در آوردن باش. ما در راه دیگه علمی که داریمو نشر میدیم تا زکات بگیریم. متاسفم برای تمام کسایی که ایرانی هستند و غیرت چندتا خارجی تو خونشون نیست. همین سوالو به انگلیسی تو چندتا سایت مطرح کردم و بدون منت، چند دقیقه بعد جوابشو گرفتم.اما نمیدونم چرا ما ایرانیا انقدر دنبال پول هستیم. زود پیام خصوصی میدیم که فلان قیمت هزینش هست. در صورتی که با چندتا دستکاری ساده میشه کار رو جمع کرد ولی رو کار، ایراد میگیریم تا بگیم کار خیلی سخته. خدا به دادمون برسه.

درود

دوست عزیز من نمی دونم این بحث رو برای چی کش میدید . شما یه درخواست تو انجمن میدید و هر کی بنا به صلاحدید خودش می تونه پاسخ بده . انجمن معنیش همینه . یک سری افراد از این راه کسب درامد می کنن و یک سری خیر . اینکه ناراحتی نداره . شما می تونید به پاسخ های تجاری توجهی نکنید دیگه به نظرتون انتشارش در تاپیک عمومی دلیلی داره ؟

اگه هم جوابتون رو هر جای دیگه گرفتید و مشکلتون حل شد بفرمائید تا تگ "حل شد" روی تاپیک بخوره

ضمنا خواهش می کنم زحمت دوستان رو هم با این صحبت ها زیر سوال نبرید مدیری که بدون چشم داشت در روز حد اقل 20 پست پاسخ میدن حالا یک پست رو احساس کردند که بصورت تجاری باد حل بشه اونم بعد از گذشت مدت زمانی که کسی پاسخ گو نبوده به نظرتون باید اینجوری محکوم کرد ؟ من که فکر نمی کنم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری