moh377

مشکل در پیدا کردن بعضی از فایل ها در هاست

4 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

بنده کد تایید گوگل پلاس برای سایت رو دریافت کردم اما نمیدونم اون رو کجا باید وارد کنم. تا جایی که بنده اطلاع دارم باید این کد رو در Homepage (صفحه ی اصلی) سایت قرار بدم (خود گوگل این رو گفته) اما اشاره نکرده منظور از Homepage کجاست و چه فایلی است که من باید این کد رو در اونجا قرار بدم.

سوال دومم این هست که می خوام از افزونه ای استفاده کنم برای اشتراک گذاری مطالب که باید قطعه کدی رو در تگ <body> قرار بدم. اما این تگ <body> در کدوم فایل از هاست قرار داره؟

و آخرین سوالم این هست که می خوام یک قطعه کد Css برای نقل قول قرار بدم. این کد رو باید در چه فایلی از Css های سایت قرار بدم.

فقط اگر لطف کنید آدرس این فایل ها و تگ هایی که باید کد ها در اون قرار بگیرن رو کمی دقیق بدین

خیلی ممنون از راهنماییتون و ببخشید اگر منظورم رو بد به اطلاعتون رسوندم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تایید گوگل چند روش داره . ی*** که راحت تره یک فایل به شما میده باید این فایل رو در روت سایت همونجا که فولدر های جوملا هست آپلود کنید .

بادی در فایل ایندکس قالب در پوشه قالب که انتخاب کردید میتونید قرار بدید .

کد استایل در پوشه ی قالبی که فعال کردید فایل template.css به انتهاش اضافه کنید.

با سلام

گوگل به من چنین پیامی میده که در واقع اکانت گوگل پلاسم رو تایید کنم

[ATTACH=CONFIG]8130[/ATTACH]

با توجه به اینکه یک قطعه کد به من داده در این جا من باید چه کاری انجام بدم؟ این کد را باید در کجا قرار بدم؟

بعد اینکه من فایل index قالبم رو نگاه کردم اما یک فایل PHP بود و تگ <body> نداشت.

مورد آخر رو متاسفانه متوجه نشدم. یعنی باید یک فایل خودم بسازم؟ نمیشه اون کدی که می خوام رو به یکی از فایل های Css اضافه کنم؟

ببخشید که اینقدر سوال کردم و آخرین سوالم اینکه که اگر از چند قالب به طور همزمان در سایت استفاده بشه مثلا اون کدی که می خوام اضافه کنم رو باید به هر دو قالب اضافه کنم؟

خیلی ممنون بایت پاسخ گویی شما و ببخشید بابت تعدد سوال هام ...

نام قالب و شرکت سازنده رو بفرمایید بررسی بشه .

در مورد استایل هم یکی از فایل های css که در قالب استفاده شده ، شما کد هاتون رو به انتهاش اضافه کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری