ahora

مشکل در ایمپورت و اضافه کردن مطالب در دیتابیس

7 پست در این موضوع

سلام دوستان. بنده میخوام کل مطالب ی سایت جوملایی رو ایمپورت کنم در یک جوملای دیگه. مشکم اینه که وقتی تمام مطلب رو از جدول content اکسپورت میکنم و در سایت دوم ایمپورت میکنم، مطالب قبلی از بین میره و در واقع مطلب اضافه نمیشه بلکه قبلیها پاک میشه و مطلب جدید فقط وجود داره. چطور میتونم بدون اینکه مطالب قبلی پاک بشه ایمپورت کنم مطالب جدیدم رو؟

سپاس از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از افزونه j2xml استفاده کنید .

برای آشنایی با نحوه استفاده حتما داکیومنت سایت سازنده رو مطالعه کنید

از افزونه j2xml استفاده کنید .

برای آشنایی با نحوه استفاده حتما داکیومنت سایت سازنده رو مطالعه کنید

جناب آشوری من افزونه رو نصب کردم اما کار باهاش رو بلد نیستم و با عرض پوزش انگلیسیم هم خوب نیست. میشه یه راهنمایی کنید باید برای انتقال مطالب چیکار کنم. فقط مطالب رو میخوام انتقال بدم

بنده از خیر انتقال از طریق افزونه ها گذشتم.

چون هم آموزش میخواست هم با پیغام خطاهای متفاوت روبرو میشیم.

از طریق دیتابیس فط کسی میتونه پاسخی به بنده بده که وقتی مطلبم رو ایمپورت میکنم چیکار کنم که در سایت جدید مطالب قبلیم پاک نشه؟!

سپاس

دوست عزیز طبق راهنمایی که عرض کردم پیش رفتید؟ باید نسخه مطابق با هر جوملا رو نصب کنید از سایت اول اکسپورت و در سایت دوم ایمپورت کنید (فایل xml) موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

دوست عزیز طبق راهنمایی که عرض کردم پیش رفتید؟ باید نسخه مطابق با هر جوملا رو نصب کنید از سایت اول اکسپورت و در سایت دوم ایمپورت کنید (فایل xml) موفق باشید

مجموعه هام رو درست ایمپورت کرد خیلی مرسی. اما مطالبم رو این پیغام خطا رو میده:

Duplicate entry '228' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `bt0wh_content_*****g` (`content_id`,`*****g_count`,`*****g_sum`,`lastip`) VALUES ('228','3','15','151.245.178.58')

انگار که مطالبمم اضافه شده. فکر میکردم باید از مجموعه ها و مطالب جداگانه اکسپورت بگیرم

سپاس از راهنماییتون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری