al3n

DateTime::__construct(): Failed to parse time string at position Unexpected character

6 پست در این موضوع

سلام

من به یه مشکل خیلی بدی برخوردم که اگه میشه یکی از ادمین های عزیز یا دوستان کمکم کنید

من یه کامپونت به اسم !Cagenda رو بر روی سایتم نصب کردم

صفحه اصلی

مشکل اینه که وقتی روی دکمه "رویدادها" نو منوی اصلی سایت کلیک می کنم که لینک میشه به یه event list یه ارور می ده به شکل زیر

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (-3443-68686-30 00:00) at position 4 (3): Unexpected character

بعد از کلی صحبت با ادمین این کامپونت که تو لینک زیر می تونید بببینید :

Topic: DateTime::construct(): Failed to parse time string (1/2) - Jooml!C - JoomliC

فهمیدم که این قضیه فقط تو حالت فارسی اتفاق میفته و وقتی زبان سایتم رو به انگلیسی عوض می کنم مشکل حل می شه

کسی می تونه حدس بزنه یا بدونه مشکل میتونه از کجا باشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تاریخ افزونه شما باید شمسی بشه . در قسمت تجاری انجمن تاپیک بزنید دوستان با هزینه براتون انجام دهند .

بعد جالبه آقای ادمین در جریان باش

این مسئله فقط و فقط روی زبون فارسی اتفاق میفته اونم به خاطره تغییراتیه که دوستان جوملا فارسی روی توابع مربوط به تاریخ جهت ترجمه زبان فارسی جوملا انجام دادند.

یعنی دقیقا مشکلیه که اگه یکم به خودتون زحمت می دادین و میرفتین تو اون تاپیک انگلیسی زبانی که براتون لینک کردم میدیدن میفهیدین که ایراد از برنامه نیست.

ولی ممنون بابت اینکه از کوچیکترین مشکلاتم میخواین پول در بیارین

دوست عزیز اولا شما باید سعی کنید خودتون مشکلتونوحل کنی اونم ممکنه از طریق چندراه برطرف بشه!! واگر ج نداد تو انجمن مطرح کنید که دوستان براتون زحمت انجام شدنشو بکشن(تجاری یا رایگان) که بعدا جای هیج اعتراضی نباشه!!چون بعضی از مشکلات بوجود امده زمان زیادی برای برطرف کردنش میبره!!!

راه کارها به عقیده من:

1-با پشتیبانی تماس بگیر ومشکلتونو از اونجا مطرح کنید

2-تو انجمن جستجوکتید

3- تایپیک بزنید

"موفق باشید"

جالبه

دوستان با هزینه برام انجام میدن؟

بعد ادمین وب سایتش مجانی برام انجام میده؟!!

Topic: DateTime::construct(): Failed to parse time string (2/2) - Jooml!C - JoomliC

اوکی ممنون بابت پشتیبانی بسیار قوی تون!!!

بعد جالبه آقای ادمین در جریان باش

این مسئله فقط و فقط روی زبون فارسی اتفاق میفته اونم به خاطره تغییراتیه که دوستان جوملا فارسی روی توابع مربوط به تاریخ جهت ترجمه زبان فارسی جوملا انجام دادند.

یعنی دقیقا مشکلیه که اگه یکم به خودتون زحمت می دادین و میرفتین تو اون تاپیک انگلیسی زبانی که براتون لینک کردم میدیدن میفهیدین که ایراد از برنامه نیست.

ولی ممنون بابت اینکه از کوچیکترین مشکلاتم میخواین پول در بیارین

ابتدا مراقب کلماتی که استفاده می کنید باشید .

اگر تابع تاریخ جوملا فارسی ایراد دارد که شما نه تنها علم کافی ، بلکه صلاحیت اظهار نظر در این مورد رو هم ندارید (طبق گفته خود شما در این جمله : i have low experience in web design ) . به فرض هم که بسته فارسی مشکل دارد ، که ندارد ، به جای ایراد گرفتن شما بیاید و بسته درست بنویسید . همین که در سایت های جوملایی ، تاریخ مطالب به طور شمسی درج می شود ، دستخوش زحمات بسیار در تیم جوملا فارسی هست ( جوملا فارسی و انجمن جوملا ایران با هم تفاوت دارند )

در مورد دریافت هزینه ، گفتم در قسمت تجاری تاپیک بزنید تا براتون انجام دهند . نگفتم برای من پول بریزید .

و اینکه شما در سایت سازنده تاپیک زدید که وظیفه ی پشتیبانی از افزونه ای که ساختند رو دارند ( انجمن های دیگه رو ندیدید که تاپیک ها سال به سال پاسخ داده نمیشه ، حتی به کاربرانی که عضویت تجاری دارند ) اینجا هیچ کس ، تکرار میکنم ، هیچ کاربری موظف نیست مشکل شما را ، چه بسا تجاری یا رایگان حل کند .

و توضیح در مورد اینکه اشکال ( بهترین واژه ی ممکن ) از افزونه است . مثال بارز این مسئله ، افزونه K2 هست که دقیقا همین مشکل تقویم شمسی را داشت و شرکت سازنده طی مکاتبات بسیار ، حاضر نشدند جهت رفع مشکل افزونه خود ، اقدام کنند . و همین موضوع ما را بر آن داشت تا خود دست به کار شده و افزونه K2 را برای اولین بار باز نویسی کرده و شمسی کنیم .

دقت کنید که تفاوت در شرکت سازنده و پشتیبانی هست .

تا هنگامی که در رفتار خود به مخاطب احترام نگذارید پیشرفتی صورت نخواهد گرفت ، اینجا قوانین اجرا میشوند و توهین به کاربران ، جریمه خواهد داشت . حال که پشتیبانی سایت سازنده افزونه مجبور شدند پاسخ بی احترامی شما را در همان تاپیک ارسال کنند و از این جملات استفاده کنند . کمک در رفع مشکل خود را وظیفه ی دیگران ندانید .

[/font]
I'm sorry, but if you want help, first be quite, and be comprehensive that i'm not persian, your the first to report this issue, and i don't know why yet......

But if you don't be friendly again, and think that it's simple to be solved, i will stop help you, and will not anymore answer you!
BE QUITE AND RESPECTFULL OF THE WORK NEEDED!....

So, if you want a fix, help, and don't wait for me to be a magician or a superman : i'm not, i'm just a human.

به دلیل بی احترامی ، حساب شما به مدت 2 روز مسدود می شود . در صورت تکرار ، تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد .

تاپیک بسته شد .

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری