aynalserat

مشکل با آکیبا بکاپ

8 پست در این موضوع

مدتی هست هاست سرورهاش رو تغییر داده منم از اون موقع نتونستم با آکیبا بکاپ بگیرم تیکت زدم گفتند که آی پی شما توسط سرور بلوک شده و گفتند ما نمی تونیم کاری بکنیم چون این یکی از مزیت های سرور جدید ما هست و هر 15 دقیقه به طور خودکار از بلوکه خارج می کنه باید منتظر باشید متاسفانه بعد از گذشت چند روز هنوز همین مشکل رو دارم آکیبا رو روی سایت دیگه ای نصب کردم هیچ مشکلی نداشت دیتابیس جدید ساختم و دیتابیس رو انتقال دادم مشکل رفع نشد

آکیبا رو دوباره نصب کردم بازهم مشکل مرتفع نشد .

چند سوال پیش میاد که :

1- چرا روی سایت های دیگه من نصب می شه و بکاپ می گیره ؟

2- آی پی من مگه برای هرسایتی فرق می کنه ؟ خب هر دو سایت رو با یک کامپیوتر وصل می شم و بکاپ می گیرم . اگر برای سایت شماره 1 من بکاپ نمی گیره نباید برای سایت شماره 2 هم بکاپ بگیره

دوستان شما بفرمایید نظرتون برای این خطا و این مسئله چی هست ؟

متن خطا موجود

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
مدتی هست هاست سرورهاش رو تغییر داده منم از اون موقع نتونستم با آکیبا بکاپ بگیرم تیکت زدم گفتند که آی پی شما توسط سرور بلوک شده و گفتند ما نمی تونیم کاری بکنیم چون این یکی از مزیت های سرور جدید ما هست و هر 15 دقیقه به طور خودکار از بلوکه خارج می کنه باید منتظر باشید متاسفانه بعد از گذشت چند روز هنوز همین مشکل رو دارم آکیبا رو روی سایت دیگه ای نصب کردم هیچ مشکلی نداشت دیتابیس جدید ساختم و دیتابیس رو انتقال دادم مشکل رفع نشد

آکیبا رو دوباره نصب کردم بازهم مشکل مرتفع نشد .

چند سوال پیش میاد که :

1- چرا روی سایت های دیگه من نصب می شه و بکاپ می گیره ؟

2- آی پی من مگه برای هرسایتی فرق می کنه ؟ خب هر دو سایت رو با یک کامپیوتر وصل می شم و بکاپ می گیرم . اگر برای سایت شماره 1 من بکاپ نمی گیره نباید برای سایت شماره 2 هم بکاپ بگیره

دوستان شما بفرمایید نظرتون برای این خطا و این مسئله چی هست ؟

متن خطا موجود

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

دوست گرامی ، به مدیر سرور خود بگویید مورد mod securty را که جهت افزایش امنیت است برای یوزر شما خاموش نماید .

البته خود ما نیز به هیچ عنوان استفاده از آکیبا را پیشنهاد نمی کنیم ، مشکلات امنیتی بسیاری دارد .

می گه فقط اطلاعات شما نیست و به همین خاطر نمی تونم امنیت هاست رو به خطر بندازم .

من شک دارم از هاست باشه شما مطمئن هستید که از هاست هست ؟

سلام علیکم

البته خود ما نیز به هیچ عنوان استفاده از آکیبا را پیشنهاد نمی کنیم ، مشکلات امنیتی بسیاری دارد .

فکر نکنم با چنین استفاده و رنکی در جوملای جهانی و این تعداد Reviews به این شکلی که شما میگید باشه...

لطفا مواردی که به نظرتون ، باعث شده چنین فرمایشی رو بفرمایید مطرح کنید...خوشحال میشیم بهره ببریم...

بانشکر

این کاملا معلوم هست که برای عدم اتصال جوملا به دیتابیس هست. اما خب به نظر میاد به خاطر اشتباهات سهوی باشه...در صورت نیاز اطاعاتتون رو ارسال کنید تا یه تستی بکنیم...

افزونه آکیبا بکاپ را حذف کردم همه اطلاعات باقی مانده در دیتابیس راهم حذف نمودم مجدداً نصب کردم و کش مرورگر را هم پاک کردم مشکل مرتفع شد .

با تشکر از تمامی دوستان بزرگواری که همفکری کردند .

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری