saeid10260

خواهش می کنم کمک کنید

12 پست در این موضوع

سلام دوست عزیز سوال داشتم از هر کس پرسیدم جواب نداده اگه تونستی جواب بدی خواهشن برام بفرستش

1- چطور میشه بعد از اتمام فرایند خرید یه ایمیل خاص که خود ما طراحیش کرده باشیم به ایمیل خریدار بره بهتره اینجوری بگم فرستادن محصول به ایمیل خریدار مثلا یه کتاب الکترونیکی؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام.

جوملا چندتا افزونه داره که شما می تونی یه سیستمی شبیه این چیزی که می خوای باهاش در بیاری، مثلا فروشگاه ساز virtumart امکانات خاصی برای محصولات قابل دانلود داره، شما می تونی متن ارسالی پس از پرداخت مشتری رو ویرایش کنی که حاوی لینک دانلود فایل هست. اگر هم همه محصولاتت از نوع document هستن می تونی از کامپوننت docman استفاده کنی پیشرفته تر و اختصاصی تر هست برای این مورد شما

حتما افزونه های دیگه ای هم هستن که به کارت بیان.

دوست عزیز اموزشی برای این وجود داره که دانلود کنم

کجای فروشگاه ساز باید برم که این متن ایمیل تغییر بدم؟

حتما آموزش داره، بگردی تو نت پیدا می کنی، توی youtube می تونی با جستجوی این عبارت "downloadable products virtuemart" چندتا ویدیو ببینی.

ولی خیلی نیازی نیست اصل کار اینطوریه که توی بخش configuration از admin ویرتومارت یه تب هست به اسم downloads اونجا گزینه دانلود رو فعال کنی.

ضمنن متن های ایمیل یا کلا زبان سیستم رو هم توی فولدر administrator/com_virtuemart/language می تونی ویرایش کنی. فایل های زبان تقریبا فارسی شده رو می تونی تو نت پیدا کنی و جایگزین کنی.

- اینایی که گفتم مربوط به virtuemart برای جوملا 1.5 هست.

ارسال شده در (ویرایش شده)

برادر، شما اول یه فولدر می سازی مثلا download توی پوشه media توی تب download همون جا که تیک گذاشتی زیرش مسیر صحیح اون فولدر و میدی مثلا به این حالت:

mysite.com/media/download و بعدش حتما بعد از download این / رو اضافه کن

بعد میری یه دسته میسازی مثلا کتاب های الکترونیکی وبعد از اون هم از لینک add product یه محول میسازی اطلاعاتشو وارد می کنی.

تموم که شد عکس اینا اضافه کردی ذخیره میکنی

بعد میری توی product list اونجا جلو محصولت بخش media رو کلیک میکنی، یه صفحه باز میشه، new رو میزنی، صفحه بعد پیشفرض additional image تعریف شده روش کلیک می کنی، downloadable file رو انتخاب می کنی فایلتو آپلود میکنی مثلا e-bo0ok1.zip بعد پایینش هم upload to رو download path انتخاب میکنی.

یه کم باهاش ور برو، کار کن باهاش خودت یاد میگیری بهتر هم هست اینجوری.

ویرایش شده در توسط meysam66

ممنون از جواب کامل میثم جان . ولی میثم اگه path بعد از یک بار دانلود مشخص بشه یکم جالب نیست. البته من کار نکردم ها . ولی فکر کنم docman بهتر باشه.

میثم کارت 20 ته .

یه سوال دیگه هم داشتم البته با اجازه

چه طور می تونم کاری کنم که قبل از با ز شدن سایت یک صفحه کوچیک باز بشه و ایمیل بخواد و بعد از وارد کردن کاربر وارد سایت بشه؟؟؟؟/

میثم جان وقتی میرم سراغ فروشگاه ساز قسمت دانلودش وقتی مسیر پوشه دانلود بهش می دم و روی دکمه ذخیره که می زنم یه صفحه سفید می یاد و بعد از اون دیگه فروشگاه ساز کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33:

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، در مورد مشکلی که عنوان کردی احتمالا به خاطر اینکه path رو درست وارد نمی کنی، حالا من نمی دونم localhost هستی یا رو سروری. قبلش باید فولدرتو ساخته باشی، اگر توی هاست سرور هستی باید path شکلی حالت زیر داشته باشه

home/mysite/public_html/media/downloads/ g

مطمئن شو که حتما فولدرا وجود دارن

اون g رو الکی زدم که درست نمایش داده شه

ویرتومارت برا فایلای دانلودی download_id توی path ایجاد میکنه، همینجوری کشکی نیست هرکی بیاد pathرو بزنه فایلو دانلود کنه

در مورد لاگین شدن قبل از دانلود هم شما اولا نباید صفحه ویرتومارت صفحه اصلی پیشفرض سایتت باشه، یه منو آیتم باید درست کنی، و ویرتومارتو بهش نسبت بدی، بعد تو پارامتر تنظیم کنی که فقط رجیستر شده ها بتونن بهش دسترسی داشته باشن، البته اینطوری دیگه از این به بعد کسی بخواد حتی فروشگاهتو ببینه هم اول باید رجیستر بشه.

البته امتحان نکردم خودم ولی باید جواب بده، ممکنه راه دیگه هم داشته باشه به ذهن من نمیرسه.

بعد پلاگین Awo Email Login رو میتونی نصب کنی که با ایمیل و پسورد بتونن لاگین بکنن.

ویرایش شده در توسط meysam66

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری