shahab.khani

عدم دسترسی ربات های گوگل به لینک اصلی مطلب

15 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه فایل htaccess که یکی از دوستان گذاشته بود توی انجمن با فایل اصلی سایتم جایگزین کردم

الان چند وقته که

مطلبی که ایندکس شده تو گوگل رو عینا سرچ میکنم مطلب رو پیدا میکنه منتها با لینک اشتباه و لینک یه صفحه ای که اصلا اون متن توش نیست

یه تاپیک دیگه هم زدم مثل اینکه عنوانش زیاد جالب نبود کسی جواب نداد

فکر کنم دسترسی روبات ها به صفحاتم قطع شده یا نمیتونه مطالب رو بخونه

خواهشا کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لینک اشتباه یعنی باز میکنید ارور 404 میده ?

در گوگل وب مستر وضعیت لینک های سایتتون رو بررسی کنید .

بعید هست از ht باشه . ولی برای بررسی میتونید فایل رو در تاپیک ارسال کنید بررسی بشه .

لینک خطا باز نمیکنه

مثلا من متن دانلود کتاب فیزیک ویلیام هیت رو سرچ میکنم و دقیقا همچین مطلبی توی سایتم هست با همین عنوان و توی bing درست پیدا میکنه لینک مطلب رو و مشکلی نیست

ولی توی گوگل اکثرا مطلب رو پیدا میکنه ولی با لینک صفحه اصلی سایت یا لینکای نامرتبط و نامفهوم

در کل خطا نمیده

الان فایل رو ضمیمه میکنم باید از تو انجمن پیداش کنم

سلام

وارد گوگل وبمسترت بشو و وارد سایت مد نظرت در گوگل ومستر

در منوهای کتاری سمت چپ وارد قسمت crawl و بعد قسمت Fetch as google بشو و لینک مطلب مورد نظر خودتو اونجا وارد کن گزینه ظاهر میشه به نام submite که روش کلیک می کنی و ازت میپرسه تنها این مطلب یا کلیه لینک های موجود در صفحه ، شما فقط این مطلب را انتخاب کن

خود گوگل گفته 15 دقیقه بعد می تونید لینک وبسایت خود را در جستجو ببینید ولی شما یکم بیشتر صبر کن و بعد جستجو کن مطلبتو ( دقیقا همون مطلبی که معرفی کردی به گوگل ) روش کلیک کن احتمالا 90% درست شده

این کار باعث میشه در صورتی که جلوی فعالیت ربات های گوگل گرفته شده باشه شما بتونید خودتون دیتابیسی که از قبل توی گوگل مربوط به سایت شما ذخیره شده رو تغییر بدید

اگر درست نشد حتما بگو

این هم فایل ضمیمه

البته فایل اپلود نمیشد پسوند .txt رو بهش اضافه کردم

سلام

در منوهای کتاری سمت چپ وارد قسمت crawl و بعد قسمت Fetch as google بشو و لینک مطلب مورد نظر خودتو اونجا وارد کن گزینه ظاهر میشه به نام submite که روش کلیک می کنی و ازت میپرسه تنها این مطلب یا کلیه لینک های موجود در صفحه ، شما فقط این مطلب را انتخاب کن

خود گوگل گفته 15 دقیقه بعد می تونید لینک وبسایت خود را در جستجو ببینید ولی شما یکم بیشتر صبر کن و بعد جستجو کن مطلبتو ( دقیقا همون مطلبی که معرفی کردی به گوگل ) روش کلیک کن احتمالا 90% درست شده

این کار باعث میشه در صورتی که جلوی فعالیت ربات های گوگل گرفته شده باشه شما بتونید خودتون دیتابیسی که از قبل توی گوگل مربوط به سایت شما ذخیره شده رو تغییر بدید

اگر درست نشد حتما بگو

یعنی شما میگی واسه هر مطلب باید این کار رو بکنم ؟؟

به گوگل وبمستر و به مسیری که گفتید رفتم

لینک رو زدم دو تا گزینه اومد

fetch , fetch and render

من فتچ رو زدم الان ده دقیقس داره یه چیزی لود میشه

نتم هم امروز خیلی ضعیفه متاسفانه

به قسمت index status رفتم و نوشته چهارصد مطلب ایندکس کرده

من کلا سی چهل تا مطلب بیشتر ندارم

و در ضمن چهارده تا مسیر هم blocked by robat شده

:auau:

سلام

اگر درست نشد حتما بگو

کاری که گفته بودید رو کردم و الان تو نتایج گوگل میاد

اما واسه تمام مطالبم باید این کار رو بکنم یا ؟؟

اگر درست شد میتونی برای همه مطالبت این کارو بکنی

تا وقتی که مشکل سایت حل کنی یعنی همون فایل htaccess.txt‏

دوستان کسی فایل ht رو بررسی تکرد ؟؟

من هنوز هم مشکل دارما

لینکای اشتباه از سمت گوگل و پیدا نکردن مسیر اصلی و ..

درسته که گوگل وبمستر کار میکنه ولی واسه همیشه که نمیتونم این کارو بکنم

ممنون میشم اگه کمک کنید

مدیران عزیز بابت اسپم معذرت میخوام ولی لطفا یه بررسی کنید و اطلاع بدید خواهشا

چرا اینطوریه ht?? تغییر نام بدید غیر فعال بشه . میتونید از فایل پیشفرض خود جوملا استفاده کنید. نهایت کد ریدایرکت www رو اضافه کنید.

Sent from my HTC One max using Tapatalk

سلام مجدد

بله آدرس سایت همینه

این فایل ht رو یکی از مدیران بازنشسته گذاشته بود من هم رو اون حساب فایل رو جایگزین کردم

کلا مشکل داره پس ؟؟

لطفا کمک کنید

هر روز باید دو سه تا لینک اشتباه ارجاع بدم

الان نقطه ی اول فایل ht توی هاست رو پاک کنم و همون .txt کنم ؟؟

خودش یه فایل ht درست میکنه ؟؟

آقای Masood Ashoori ممنون میشم کمک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری