arrow

اعتماد به سایت های دانلود!

21 پست در این موضوع

سلام

طاعاتتون قبول...

خیلی از سایت ها اقدام به عرضه قالب ها و افزونه های پولی به صورت رایگان میکنند مانند بیگ تم و...

میخواستم بدونم تا چه حد این سایت ها معتبر هستند و به کدومشون میشه اعتماد کرد برای دانلود؟

معمولا چه عوارضی دارند یا میتونند داشته باشند؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود؛

قالب و افزونه نال ارائه میدن اینا،خوب البته ما نال خوب داریم و نال مخرب که هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیشه .

این دیگه بسته به خودتونه که بیارزه براتون از افزونه یا قالب نال استفاده کنید و یا اینکه از سورس های سالم و اورجینال استفاده کنید!

موفق و سربلند باشید

من همینجا به صراحت اعلام میکنم متاسفانه و 100 مرتبه متاسفانه بیش از 99.99.99.99.99 (همون 100 خودمون) درصد فروشگاه های قالب ایرانی که مدعی اورجینال بودن دارن همون قالب های نال شدست با این تفاوت کدهای مخرب که اکثرا هم بصورت اینکود قرار دارند و پاک سازی میکنند و بعد میفروشن

چون همین چند روز پیش یکی از کاربرای همین انجمن از یک سایت معروف فروش قالب های اورجینال!!! خریده بود متاسفانه کدهای نال رو هم یادشون رفته بود پاک کنند.

دوست عزیز نال اصلا توصیه نمیشه چون از لحاظ قانونی و شرعی هم خلاف هستش

اما وقتی ما ایرانیا دسترسی نداریم و اونایی هم که ادعای دسترسی دارند یک قالب اورجینال میخرن 100 تا قالب نال هم کنار اون میزارن پس شما همون قالب نال رو دانلود کن اما کدهاشو مرتب بررسی کن سپس استفاده کن

حالا خیلی از کاربرا شاید مخالف پست من باشن

اما قبول کنیم واقعیت بازار الان همینه :37:

من همینجا به صراحت اعلام میکنم متاسفانه و 100 مرتبه متاسفانه بیش از 99.99.99.99.99 (همون 100 خودمون) درصد فروشگاه های قالب ایرانی که مدعی اورجینال بودن دارن همون قالب های نال شدست با این تفاوت کدهای مخرب که اکثرا هم بصورت اینکود قرار دارند و پاک سازی میکنند و بعد میفروشن

چون همین چند روز پیش یکی از کاربرای همین انجمن از یک سایت معروف فروش قالب های اورجینال!!! خریده بود متاسفانه کدهای نال رو هم یادشون رفته بود پاک کنند.

اما وقتی ما ایرانیا دسترسی نداریم و اونایی هم که ادعای دسترسی دارند یک قالب اورجینال میخرن 100 تا قالب نال هم کنار اون میزارن پس شما همون قالب نال رو دانلود کن اما کدهاشو مرتب بررسی کن سپس استفاده کن

دوست عزیز برخی از شرکت های طراحی قالب خدمات و سرویس به وب دولوپرها میدن یعنی با اخذ یه مبلغی در مدت زمانی مشخص تمام سرویس های طراحی شده و یا افزونه ها رو با لایسنس و در تعداد نامحدود در اختیار دولوپرها ( همون طراح سایت و یا فروشندگان قالب ) قرار میدن . همین کار رو برخی از افراد در کشور خودمون میکنن مثل مهندس طالب و گروهشون و یا دوست گرامی حجت مردان زاده یا برخی از دوستان دیگه که دارند تو این ضمینه فعالیت میکنند

فکر نمیکنم همه از قالب های نال استفاده کنند. در هر صورت کسی به صورت حرفه ای آشنایی به php داشته باشه میتونه تمام لایسنس ها رو برداره و کدها رو بررسی کنه و حتی قالب نال شده رو با لایسنس خودش عرضه کنه. اگر کسی هم این کار رو انجام بده داره پول توانایی خودش رو میگره و از نبودن قانون کپی رایت نهایت استفاده رو میبره

دیگران هم حق انتخاب دارند و میتونن از اون سرویس استفاده نکنند. با خریدن قالب از افرادی که توانایی لازم رو دارند و به قول معروف استخون ترکوندن تو این کار توصیه میشه تا کمترین آسیب متوجه شما بشه

متاسفانه افزایش قیمت دلار برای بعضیها راه کج رفتن رو توجیه کرده و به خیال خودشون زرنگی میکنن. چندین و چند سایت خارجی هستن که قالب و افزونه نال رو برای دانلود رایگان عرضه میکنن و فقط خبره ها میتونن از سلامت محصولاتشون اطمینان حاصل کنند. پس تنها راهی که میمونه اعتماد به منتشر کنندگان معتبر داخلی هست که در قبال محصولاتشون پاسخگو هستند و با پشتیبانی از خریدار ابهامات موجود رو به حداقل میرسونن.

اگر شخصی رو قبول دارید، میتونید با خیال راحت از محصولاتش هم استفاده کنید. کسی که زحمت کشیده باشه و نامی برای خودش دست و پا کرده باشه، آبروی حرفه ای خودش رو با فروش یه قالب 30 هزار تومنی مشکل دار حراج نمیکنه.

سلام

طاعاتتون قبول...

خیلی از سایت ها اقدام به عرضه قالب ها و افزونه های پولی به صورت رایگان میکنند مانند بیگ تم و...

میخواستم بدونم تا چه حد این سایت ها معتبر هستند و به کدومشون میشه اعتماد کرد برای دانلود؟

معمولا چه عوارضی دارند یا میتونند داشته باشند؟!

کما اینکه خیلی از اونهایی که ادعای اورحینال بودن میکنن،اورجینال نیستن و در حد حرف بیشتر نیست

ولی گر صبر کنی ....!!!:yeah:

ممنون از پاسخگویی

پس با جمع بندی که از حرف های دوستان و اساتید کردم برای دانلود سایت های ایرانی معتبر تر هستند...

کاش یکی از اساتید روش پیدا کردن کد های مخرب در قالب هارو آموزش میداد تا ما تازه کار ها هم مثل خودتون یکم حرفه ای بشیم!:ad54ad:

و در آخر قالب های سایت بیگ تم مشکلی دارند یا خیر؟:37:

بیگ تم ! این بیچاره که در قبال سایت های نال دیگه سایت نیست که

من چون از این سایت دانلود نکردم اطلاع ندارم اما یک سایت نال جوم4اور روسی مواظب باشید

دوستان هم دقت بفرماییند فقط مشکل قالب اونا هم اون کد اینکودش در صفه ایندکسش نیست

در صفحات داخلی نیز کدهای مخفی دیگه ای دارند

فقط نزدیک اون سایت روسی نشو.... [ghelyion] از روس ها به ما خیر نمیرسه [chakkesh]

درود

من فکر میکنم یه مقدار هم بد بینانه داره قضاوت میشه . برای فروشگاهی که فروش بالایی داره خرید اکانت یه شرکت و ارائه قالب های اوریجینال خیلی کار سختی نیست . ممکنه خیلی از سایتهای ایرانی ارائه دهنده قالب از قالب های نال استفاده کنند ولی این نال به معنی مشکلدار نیست و خیلی از شرکت ها هم هستند که دارن قالب های اوریجینال با قیمت مناسب ارائه میدن . فکر میکنم یه مقدار زحمات همه عزیزان ر زیر سوال نبردن هم بد نباشه .

شما با خیال راحت از خیلی سایتهای پارسی زبان میتونید قالب خریداری کنید و مشکلی هم نداره . اینم خدمتتون بگم قضاوت خیلی از دوستان هم بی منظور نیست . بحثی که بیشتر از قالب نال و اوریجینال تو بورسه بحث رقابت ناسالم و تخریب زحمات بقیست . اینو در نظر داشته باشید .

سایت شولی ( متعلق به مهندس فتحی ) قالب های اوریجینال زبان اصلی ارائه میدن

سایت پی سی تمپلت ( متعلق به مهندس امیر طالبی ) قالب های اوریجینال پارسی و لاتین ارائه میده

سایت افزونه ها دات کام ( مهندس مردانه زاده ) قالب های اوریجینال ارائه میدن

من قالب از جوم آریا هم گرفتم و مشکلی ندیدم

البته اینکه اسامی همه عزیزان رو لیست نمی کنم دال بر این نیست که خدایی نگرده قالب غیر اوریجینال ارائه میدن . بنده به شخصه تست نزدم

و حتی شما اگه کارتون راه اندازی سایت با جوملاست خیلی راحت میتونید اکانت یک شرکت سازنده قالب رو بخرید و قالب های زیادی رو دریافت کنید و خیالتون هم از همه نظر راحت باشه

موفق باشید

با سلام به دوستان عزیز ...بنده توی این چند ساله هم از محصولات بقول خودمون نال شده استفاده می کنم هم اورجینالم خریدم ...استفاده از محصولات اورجینال رو 100 درصد قبول دارم و پیشنهاد می دم ولی چند مورد هستش که بازم می گم نظر خودمه ....

1-واقعان قیمت بعضی افزونه ها بالاست و نالش می ارزه .....ما توی کشور جهان سوم هستیم که با توجه به درامد تمامی افزونه ها رو 3 برابر می خریم ....برای بعضیها سخته ....

2-اکثر سایت های معتبر ایرانی اگر فقط یک افزونه یا قالب می فروشن البنه برای فارسی سازیش و کارهای خاصش واقعان زحمت می کشن باید اگر می گن اورجینال اپدیت ها رو ارائه بدن یعنی طرف می یاد قالب یا افزونه می خره با قیمت پایینتر ولی آپدیت خبری نیست وو/....

3-خلاصه ما نفهمیدم عوارض استفاده از قالب و افزونه نال چیه یک نفر بیاد کمی تخصصی صحبت کنه (کلی گویی نشه هک می شی ...نمی دونم ....)اینم بگم تا به حال مشکلی نداشتم .....من فقط توی افزونه ها و قالب کدها Php کپی رایت خودشون رو می زارن خیلی کم پیدا می شه مشکلات دیگه باشه من ندیدم ولی شاید بعضی ها دیده باشن...

4-این همه می گیم نال ... یک مثال ایا هممون ویندوز اورجینال داریم ...هممون پول می دیم مایکروسافت افیسو می خریم ...یا می ریم با 4000 دودی Mrt رو می خریم نصبشون می کنیم ....:ooofe:

گرچه پول داشتیم دلار 1000 تومان بود هممون اورجینال می خریدم همه ویندوز فتوشاپ جوملا افزونه ها قالبو .......

دوست دارم نظر دوستانو بشنوم ....:25:

درود

من فکر میکنم یه مقدار هم بد بینانه داره قضاوت میشه . برای فروشگاهی که فروش بالایی داره خرید اکانت یه شرکت و ارائه قالب های اوریجینال خیلی کار سختی نیست . ممکنه خیلی از سایتهای ایرانی ارائه دهنده قالب از قالب های نال استفاده کنند ولی این نال به معنی مشکلدار نیست و خیلی از شرکت ها هم هستند که دارن قالب های اوریجینال با قیمت مناسب ارائه میدن . فکر میکنم یه مقدار زحمات همه عزیزان ر زیر سوال نبردن هم بد نباشه .

شما با خیال راحت از خیلی سایتهای پارسی زبان میتونید قالب خریداری کنید و مشکلی هم نداره . اینم خدمتتون بگم قضاوت خیلی از دوستان هم بی منظور نیست . بحثی که بیشتر از قالب نال و اوریجینال تو بورسه بحث رقابت ناسالم و تخریب زحمات بقیست . اینو در نظر داشته باشید .

سایت شولی ( متعلق به مهندس فتحی ) قالب های اوریجینال زبان اصلی ارائه میدن

سایت پی سی تمپلت ( متعلق به مهندس امیر طالبی ) قالب های اوریجینال پارسی و لاتین ارائه میده

سایت افزونه ها دات کام ( مهندس مردانه زاده ) قالب های اوریجینال ارائه میدن

من قالب از جوم آریا هم گرفتم و مشکلی ندیدم

البته اینکه اسامی همه عزیزان رو لیست نمی کنم دال بر این نیست که خدایی نگرده قالب غیر اوریجینال ارائه میدن . بنده به شخصه تست نزدم

و حتی شما اگه کارتون راه اندازی سایت با جوملاست خیلی راحت میتونید اکانت یک شرکت سازنده قالب رو بخرید و قالب های زیادی رو دریافت کنید و خیالتون هم از همه نظر راحت باشه

موفق باشید

چون انجمن هست و بحث و تبادل نظر برای روشن شدن مسئله آزاد هست من میخوام یک مسئله رو عرض کنم

من با شما کاملا مخالفم:

من فقط یک سوال از شما دارم تا دوستان دیگه بیشتر آشنا بشن...

شما یک قالب اورجینال!!!!!!!! از همون دوستان بگیرین بنده یک قالب فول نال به شما بدم (البته کدهاشو سالم سازی کنم) حالا شما از کجا میفهمی من اورجینال ندادم به شما؟!!!

دوست من عرض میکنم قالب sj worldnews رو همین چند روز پیش یکی از کاربرای خانوم از یکی از اون شرکت ها گرفته بود با نام 200% اورجینال اما حتی کد سایت روسی یادشون رفته بود بردارن

هیچکس بدبین نیست اما باید شفاف صحبت کنیم تا دوستان متوجه بشن

بهترین راحل برای فهمیدن اورجینال بودن که من به قالب های آقای sarj عزیز اعتقاد دارم چون اسکرین از پنل اون شرکتو ارائه میدن

شرکت های فعال اگر می خوان واقعا اعتماد مشتری رو جذب کنن بهترین راه حل اینه که در کنار هر دمو قالب یک اسکرین از پنلشون که این قالبو دان کردن بزارن :25:

اما دوستی که گفته نال شده چه مشکلی داره ... بنظر بنده 3 مشکل داره :

1 - از نظر شرعی و اخلاقی برای ما که مشلمان هستیم جایز نیست

2 - قالب های نال شده بخصوص این سایت های روسه کد اینکود در صفحات قالب جاسازی میکنن و علاوه بر استفاده از بک لینک (یعنی شما به سئو اونا خدمت میکنید) برخی هاشون هم کدهای اینجکشن داده میزارن sql injection

که امنیت قالبو میاره پایین

3 - این مورد بندرت اتفاق میافته اما ممکنه(1 درصد) شکایت شرکت مالک قالب به عدم ریایت کپی رایت

در کنار تمامی صحبتهای مثبت و منفی دوستان عزیزم.

همین الان شما میتونید در سطح کشور و یا شرکتهای ایرانی الاصلی پیدا کنید که کار سرویسهای پرداخت ارزی رو انجام میدن.شما ریال میزنید به حسابشون و اونها سفارشات شما رو انجام میدن فقط کافیه یک سرچی توی نت بکنید.

اینم لینک :

پرداخت ارزی - Google-Suche

پس قبول کنید که شما هم صداقت و از روی صدق و دلسوری و... با کاربری که از روی بی اطلاعی و صرفاً جهت کسب اطلاعات در سایه ی اطمینان و اعتمادی که در جو انجمن وجود داره به اینجا کرده ؛ برخورد نمیکنید و دارید و دوستانه بگم شما هم دارید گولش میزنید و درست و به دور از غرض ورزی راهنماییش نمیکنید.

اینم خدمتتون بگم قضاوت خیلی از دوستان هم بی منظور نیست . بحثی که بیشتر از قالب نال و اوریجینال تو بورسه بحث رقابت ناسالم و تخریب زحمات بقیست . اینو در نظر داشته باشید .

دقیقا اصل ِ دردِ ما در همینه . با وجود اینکه میدونیم هر کدوم از ماها مشتریای خودمون رو داریم.اما بجای اینکه بخوایم در سلامت رقابت کنیم باز هم میپریم سراغ بدگویی و خوب جلوه دادن خودمونو و بدکردن کار دیگران.

این درد ماهاست....برادر من !

همین درده!

موفق باشید و سربلند

این بحث خیلی داغ شد

به نظر من کسی که تسلط داشته باشه حتی یک نسخه از قالبی رو خریداری کنه و کپی رایتشو برداره فارسیش کنه و به بقیه با یک مبلغ ناچیز ارائه بده داره خدمت میکنه چون خیلی ها دسترسی لازم جهت تهیه قالب یا افزونه رو ندارند

دوست عزیزی گفت از لحاظ شرعی واسه ما مسلمونا حرومه : دوست من وقتی ما دسترسی نداریم بخریم یا به ما نمیفروشن یا امکانش فراهم نیست از تولید کنندش بخریم دیگه چیش حرومه

خوب اون شخصی که زحمت کشیده فارسیش کرده کپی رایتشو برداشته و تازه داره رو قالب سرویس پشتیبانی میده دیگه این چی داره که بگیم کارش درست هست یا نیست

من به شخصه این چندتا شرکتی که جناب صادقی نام بردند ازشون خرید داشتم و تا امروز مشکلی برام بوجود نیومده و اگر هم مشکلی تو نمایش خطاها وجود داشته با تماس با پشتیبانی مشکلم رو حل کردن

حتی قالبی رو که نال شده اش یا رایگانشو جایی دیدم استفاده نکردم , پیش خودم گفتم یه مبلغ جزئی پرداخت میکنم اگر فردا مشکلی وجود داشت میدونم یکی هست جوابمو بده راهنماییم کنه

خودتون ببینی چه زمانی رو مدیرای سایت صرف میکنن تا تو انجمن پاسخ سوالای کاربرارو بدن

فروشندگان این قالب ها هم همین اساتیدی هستند که دارند اینجا مارو راهنمایی میکنن , ما با خرید از این دوستان باعث تداوم این چرخه میشیم و از دانش این عزیزان به رایگان استفاده میکنیم

به نظر من هرکسی این حق رو داره برای محصولی که میخواد خرید کنه شرایطی رو در نظر بگیره اما از دیدگاه من که کارم طراحی سایت برای دیگران هست خرید کردن از این سایت های معتبر ایرانی هیچ ایرادی نداره و باعث بهبود عملکرد ما طراحان هم میشه

برای طراحی یک سایت حداقل 700 تومن میگیرم ایرادی نداره 25 تومان برای قالب پرداخت کنم تا یک قالب زیبای فارسی شده که کلی از کارمو کم میکنه داشته باشم و تازه با این روش همیشه کارهام متفاوت و جدید به نظر میرسند

همه جور راضیم از دولوپرهای ایرانی:25::25::25:

این بحث خیلی داغ شد

به نظر من کسی که تسلط داشته باشه حتی یک نسخه از قالبی رو خریداری کنه و کپی رایتشو برداره فارسیش کنه و به بقیه با یک مبلغ ناچیز ارائه بده داره خدمت میکنه چون خیلی ها دسترسی لازم جهت تهیه قالب یا افزونه رو ندارند

دوست عزیزی گفت از لحاظ شرعی واسه ما مسلمونا حرومه : دوست من وقتی ما دسترسی نداریم بخریم یا به ما نمیفروشن یا امکانش فراهم نیست از تولید کنندش بخریم دیگه چیش حرومه

خوب اون شخصی که زحمت کشیده فارسیش کرده کپی رایتشو برداشته و تازه داره رو قالب سرویس پشتیبانی میده دیگه این چی داره که بگیم کارش درست هست یا نیست

من به شخصه این چندتا شرکتی که جناب صادقی نام بردند ازشون خرید داشتم و تا امروز مشکلی برام بوجود نیومده و اگر هم مشکلی تو نمایش خطاها وجود داشته با تماس با پشتیبانی مشکلم رو حل کردن

حتی قالبی رو که نال شده اش یا رایگانشو جایی دیدم استفاده نکردم , پیش خودم گفتم یه مبلغ جزئی پرداخت میکنم اگر فردا مشکلی وجود داشت میدونم یکی هست جوابمو بده راهنماییم کنه

خودتون ببینی چه زمانی رو مدیرای سایت صرف میکنن تا تو انجمن پاسخ سوالای کاربرارو بدن

فروشندگان این قالب ها هم همین اساتیدی هستند که دارند اینجا مارو راهنمایی میکنن , ما با خرید از این دوستان باعث تداوم این چرخه میشیم و از دانش این عزیزان به رایگان استفاده میکنیم

به نظر من هرکسی این حق رو داره برای محصولی که میخواد خرید کنه شرایطی رو در نظر بگیره اما از دیدگاه من که کارم طراحی سایت برای دیگران هست خرید کردن از این سایت های معتبر ایرانی هیچ ایرادی نداره و باعث بهبود عملکرد ما طراحان هم میشه

برای طراحی یک سایت حداقل 700 تومن میگیرم ایرادی نداره 25 تومان برای قالب پرداخت کنم تا یک قالب زیبای فارسی شده که کلی از کارمو کم میکنه داشته باشم و تازه با این روش همیشه کارهام متفاوت و جدید به نظر میرسند

همه جور راضیم از دولوپرهای ایرانی:25::25::25:

درود بر شما.

من هم در مقطعی دچار طرز فکرهای مختلف و شاید هم بدی شده بودم . ولی الان دقیقا مثل شما فکر میکنم. فقط کافیه شخص یا منبع معتبری که میخواهید رو پیدا کنید که اون هم مدیران انجمن میتونن راهنمایی کنند.

در مورد حروم و این حرفها ! هرکس واقعا این دغدغه رو داره از ویندوز خودش شروع کنه !

س قبول کنید که شما هم صداقت و از روی صدق و دلسوری و... با کاربری که از روی بی اطلاعی و صرفاً جهت کسب اطلاعات در سایه ی اطمینان و اعتمادی که در جو انجمن وجود داره به اینجا کرده ؛ برخورد نمیکنید و دارید و دوستانه بگم شما هم دارید گولش میزنید و درست و به دور از غرض ورزی راهنماییش نمیکنید.

دقیقا اصل ِ دردِ ما در همینه . با وجود اینکه میدونیم هر کدوم از ماها مشتریای خودمون رو داریم.اما بجای اینکه بخوایم در سلامت رقابت کنیم باز هم میپریم سراغ بدگویی و خوب جلوه دادن خودمونو و بدکردن کار دیگران.

جناب آقای مردان زاده عزیز من ... شما متاسفانه حرف های بنده رو هایلات کردی و این جمله رو زیرش نوشتی ...

میتونم بپرسم از جنابعالی غرض بنده از این گفته هام چی میتونه باشه؟!!!

دوست گل من بنده تو این چند ماهی که جوملا کار میکنم! هیچگونه قالبی رو بفروش نرساندم حالا غرض بنده چیه؟ یکم بیایم عاقل باشیم و منطقی حرف بزنیم . دهن روزه خوب نیست انگی به ادم بچسبونیم دوست من ...

بنده هیچ غرضی ندارم چون اصلا کارم فروش و این حرفا نیست ... کاره بنده رو اتفاقا شماها جور میکنید قالب نال میفروشید مشتریاتون میان به بنده رجوع میکنند و بنده سالم سازی و بهینش میکنم ! جالبه هاااااا....

خب دقت کنی پس سود بنده از شماهاست حالا توی استاد و سرور بنده میاییی میگی غرض ورزی میکنم...

همینجا اعلام میکنم همه ی قالب های دوستان 100 درصد اورجیناله ... حالا غرض ورزی نکردم؟؟ یا کردم؟؟

یکم منطقی باشیم قالب 53 دلار و نمیدن 10 تومن ..

در پست قبلی هم عرض کردم شما اگر میخوایین خیل عظیمی از دوستاران این مبحث رو روشن کنید واسه هر قالبتون کنار دموش یک اسکرین از پنل دانلود خودتون از اون شرکت رو قرار بدین

کسی میتونه دیگه اونوقت غرض ورزی کنه؟!!!

منطقی باشیم

من فکر میکنم این پست برای به حاشیه کشیدن برخی مدیران درست شده

جای تاسف داره

درود بر همه

دوستان چیزی که شما میگید کمی به دور از انصافه

اگر شما کمی با قوانین و اصول دنیای متن باز اشنا باشید باید بدونید که هیچ جای دنیا کد کردن محصولات متن باز مجاز نیست و کاملا غیر قانونیه.

حالا تو کشور ما یه قالب را می خوان بفروشن یا افزونه را میان کد میکنن.

افزونه ای که شما میگید نال واقعا معنا نداره

نال زمانی معنا داره که سورس کد دستکاری بشه مثل همین وی بی که پلتفرمه این سایته.

تمامی افزونه هایی که سایت های خارجی میفروشن قابلیت استفاده بر روی بی نهایت سایت و دامین را دارن .و فقط اپدیت اون محصولی که خریداری کردید برای همون دامینی که خریداری کردید ممکن هست.

هر ماه هم یه اپدیت میدن که بگن اره اگه محصول اصلی نخرید مشکل داره .

در صورتی که برخی از سایت هایی که تو کشور هستن میخرن محصول را و برای فروش میزارن بدون کد کردن. هیچ گونه شل و بکدوری هم داخل سورس ها وجود نداره که بگیم مشکل داره.

پس بخی از سایت هایی که این کار را میکنن و کامپوننت را بدون کد میدن کارشون مشکلی نداره .

ولی جدای همه این مباحث انصاف را رعایت ککنیم ایا این انصافه که برنامه نویسی بشینه این همه وقت بزاره و یه محصول تولید کنه شما بیایید و همین طور بدون پرداخت وجه ازش استفاده کنید؟

هزینشون هم واقعا کمه مثلا پکیچ کامل فلان شرکت سالیانه با پشتیبانی 60 دلار!!!! یعنی مففففففففففففت

جناب آقای مردان زاده عزیز من ... شما متاسفانه حرف های بنده رو هایلات کردی و این جمله رو زیرش نوشتی ...

میتونم بپرسم از جنابعالی غرض بنده از این گفته هام چی میتونه باشه؟!!!

دوست گل من بنده تو این چند ماهی که جوملا کار میکنم! هیچگونه قالبی رو بفروش نرساندم حالا غرض بنده چیه؟ یکم بیایم عاقل باشیم و منطقی حرف بزنیم . دهن روزه خوب نیست انگی به ادم بچسبونیم دوست من ...

بنده هیچ غرضی ندارم چون اصلا کارم فروش و این حرفا نیست ... کاره بنده رو اتفاقا شماها جور میکنید قالب نال میفروشید مشتریاتون میان به بنده رجوع میکنند و بنده سالم سازی و بهینش میکنم ! جالبه هاااااا....

خب دقت کنی پس سود بنده از شماهاست حالا توی استاد و سرور بنده میاییی میگی غرض ورزی میکنم...

همینجا اعلام میکنم همه ی قالب های دوستان 100 درصد اورجیناله ... حالا غرض ورزی نکردم؟؟ یا کردم؟؟

در پست قبلی هم عرض کردم شما اگر میخوایین خیل عظیمی از دوستاران این مبحث رو روشن کنید واسه هر قالبتون کنار دموش یک اسکرین از پنل دانلود خودتون از اون شرکت رو قرار بدین

کسی میتونه دیگه اونوقت غرض ورزی کنه؟!!!

منطقی باشیم

شما که حرف از دهن روزه و انگ چسبوندن و این حرفها میزنی! Product ID ویندوزت رو بزار اینجا که همه ببینن چقدر حلال خور هستی و کارت درسته.

بعد هم آخه کسی که ردای تقوا تن خودش میکنه ! نمیاد علنا به یه همکار یا هر کس دیگه ای تهمت بزنه و بگه :

کاره بنده رو اتفاقا شماها جور میکنید قالب نال میفروشید مشتریاتون میان به بنده رجوع میکنند و بنده سالم سازی و بهینش میکنم ! جالبه هاااااا....

من چون مهندس مردانه زاده رو میشناسم و میدونم وارد این جور بحث ها نمیشه اینو گفتم . این حرفها رو جایی بزن که خریدار داشته باشه.

از مدیران محترم انجمن خواهش میکنم این تاپیک رو ببندند تا هر کسی هر جور دلش میخواد به دیگران تهمت نزنه و در ازای استفاده ای که از این انجمن میکنه اینگونه تشکر نکنه !

دوستان بنده همین جا از هر کسی که از حرفای بنده سوء برداشت داشته من وافعا معذرت می خواهم و حلالیت میطلبم

شما که حرف از دهن روزه و انگ چسبوندن و این حرفها میزنی! Product ID ویندوزت رو بزار اینجا که همه ببینن چقدر حلال خور هستی و کارت درسته.

بعد هم آخه کسی که ردای تقوا تن خودش میکنه ! نمیاد علنا به یه همکار یا هر کس دیگه ای تهمت بزنه و بگه :

دوست من الکی بحث و وارد فاز جنگ و دعوا نکن ....

بنده ردای تقوا بر تن نکردم

بنده حرفم یه چیزه دیگه بود ... خواهشا بنده رو مقابل کسی قرار ندید فک کنم تاریخ عضویت بنده وفاداری بنده رو بیش از هرچیزی دیگه نشون میده

در هر صورت بنده قصد توهین به کسی رو نداشتم.

یا حق

بنده حرفم یه چیزه دیگه بود ... خواهشا بنده رو مقابل کسی قرار ندید فک کنم تاریخ عضویت بنده وفاداری بنده رو بیش از هرچیزی دیگه نشون میده

در هر صورت بنده قصد توهین به کسی رو نداشتم.

یا حق

وفاداری به تاریخ نیست کاربر محترم . طرز بیانتون رو تغییر بدید و حرف های بی اساس ( در پایین اشاره میکنم ) و توهین آمیز ( اگر هم قصد شما این نبوده ولی نتیجه حرف ها ، این هست ) نزنید .

کاره بنده رو اتفاقا شماها جور میکنید قالب نال میفروشید مشتریاتون میان به بنده رجوع میکنند و بنده سالم سازی و بهینش میکنم ! جالبه هاااااا....

ضمیر شماها به چه کسانی بر میگرده ؟ شما اجازه ندارید بدون مدرک و اون هم در تاپیک عمومی هر "شما ها"یی رو اینگونه خطاب کنید . اتفاقا مهندس مردانه زاده عزیز یکی از "اورجینال کار" ترین مدیران انجمن هستند و اکثر خرید های افزونه های اورجینال رو ایشون انجام میدهند .

در مورد این جمله هم ابتدا تحقیق میکردید بد نبود . وب سایت هایی مانند p30template که اقدام به فروش قالب اورجینال میکنند ، قالب ها رو دونه ای خریداری نمیکنند . اکانت یک ساله میخرند مثلا 100 دلار . اجازه دسترسی نا محدود به تمام قالب ها رو دارند . ما منطقی هستیم . اطلاعات شما کم هست .

با ادامه ی ادامه بحث از سوی هریک از کاربران برخورد خواهد شد . تا همین جا هم از چند مورد چشم پوشی شده .

اگر مطلبی هست در پیام خصوصی خدمت دوستان خواهم بود.

تاپیک بسته شد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری