reza jafari

پلاگین پرداخت تک صفحه ای ویرچومارت

11 پست در این موضوع

با درود خدمت کاربران و مدیران انجمن جوملا ایران همانطور که میدانید کامپوننت ویرچومارت یکی از معروف ترین افزونه های فروشگاهی برای جوملاست ولی به دلیل نداشتن تک صفحه ای بودن پرداخت آن کاربران دچار مشکل میشوند،در اینجا قصد دارم

پلاگین پرداخت تک صفحه ای که بصورت رایگان عرضه شده را برای شما معرفی نماییم.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14361301901.png

نام این پلاگین vmonepage هست که آدرس سایت سازنده اون: FREE One Page Checkout for Virtuemart! ضمنا بروزرسانی کدنویسی آن درسایت: joomlaproffs/vmonepage · GitHub قابل مشاهده است.

برخی از ویژگیهای این پلاگین عبارتند از: -طرح بندی مدرن، - 100% اپن سورس ، -موبایل فرندلی، -پشتیبانی کامل ویرچومارت نسخه 3 و پرداخت سریع می باشد.

جهت دانلود این پلاگین ارزشمند میتوانید به وب سایت سازنده که در بالا عرض کردم مراجعه کنید.

جهت رفاه دوستان لینک آخرین ورژن این پلاگین یعنی نسخه: 1.0.8 در انجمن قرار میگیره ولی واسه بروزسانی حتما به سایت سازنده مراجعه نمایید.

لینک 1 دانلود از انجمن:

vmonepage-1.0.8 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

لینک 2 دانلود از انجمن:

[ATTACH]8812[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام ممنون از معرفی پلاگین فقط یک سوال برای استفاده از این پلاگین ایا باید پلاگین های پرداخت هم تغییر کنند؟؟ یا برای استفاده ازش مشکلی نداره؟؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ممنون از معرفی پلاگین فقط یک سوال برای استفاده از این پلاگین ایا باید پلاگین های پرداخت هم تغییر کنند؟؟ یا برای استفاده ازش مشکلی نداره؟؟

نه اصلا احتیاجی نیست،این پلاگین تنها مراحل خرید رو بصورت تک مرحله ای درمیاره

ویرایش شده در توسط reza jafari

من نصب کردم روی ویرچومارت 3 ولی وقتی محصول اضافه میشه به سبد کلا صفحه سفید میشه و به مرحله بعد نمیره فکر کنم تداخل با چیزی داشته باشه درسته؟

از تنظیمات کلی جوملا تب سرور میزان گزارش خطا رو حداکثر بذارین و ببینید چه خطایی میده

روی حداکثر هم گذاشتم ولی متاسفانه باز هم صفحه سفید هستش! چیکار باید کرد>؟:auau:

درورد بر شما

دوست عزیز شما از پلاگین سبد خرید اجاکس استفاده میکنید؟ ( مثل پلاگین مینی کارت اسمارت اددآنز)

ایا تو قالبتون پوشه html هست و داخل اون کلاس جایگزین برای کامپوننت ویرچومارت؟

سلام برای سوال اولتون خیر

برای دومی هم بله کلاس جایگزین داره! ولی نمیدونم چرا حتی ارور ها رو هم نشون نمیده برای این پلاگین!

سلام برای سوال اولتون خیر

برای دومی هم بله کلاس جایگزین داره! ولی نمیدونم چرا حتی ارور ها رو هم نشون نمیده برای این پلاگین!

احتمالا مدیر هاست شما گزارش خطا رو سرور غیرفعال کرده تیکت بدین فعال کنند.

نه اتفاقا فعال هست فقط برای همین نشون نمیده! برای بقیه چیزا نشون میده:auau:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری