sohrab

نظرسنجی از همکاران توسعه و گرافیک و همچنین مدیران سایت جوملا فروم

5 پست در این موضوع

سلام بر همه مدیران عزیز جوملا فروم و کاربران انجمن

من چند وقت پیش بسته فروشگاهی شاپرک را دیدم وخیلی خوشم اومد. ولی چون خودم به شخصه با فریمورک های دیگه مثل t3 گانتری و ... حال نمیکنم و خوشم نمیاد. از روی UI & UX این سایت یه قالب جدید زدم ( یه جورایی ریپ محسوب میشه فک کنم)

برخی از ویژگی های این قالب و امکاناتی که اضافه شده بر این فروشگاه:

بر پایه فریموک قدرتمند توئیتر بوتسترپ ( فایل های css بوتسترپ را خودم rtl کردم متاسفانه نسخه ای که در گیت هاب بود مال نسخه قدیمی تر بود و با لیبل ها و .. مشکل داشت)

کاملا ریسپانسیو

سازگار با 80 درصد مرورگرها ( برای مرورگر های تحت ios مثل صفری کمی مشکل داره که دارم حل میکنم . بالخص در فرامین مدیا کوئری و css3)

استفاده از نسخه 3.0.7 ویرچومارت . زبان فارسیش را خودم تکمیل تر کردم و برخی اصلاحات انجام داد رو فایل های زبانش چون گویا نبود ( از ورژن 3.0.9 نمی تونم استفاده کنم به دلیل تداخلی که با css های قالب مدیریت جوملا داره )

استفاده از افزونه های کاملا اپدیت و بدون هر گونه شل و بک دور و ... ( اورجینال )

استفاده از پلاگین صفحه خرید تک صفحه ای و بهینه سازی و استایل دهی مناسب

استفاده از سبد خرید آجاکس

استفاده از پلاگین نمایش سریع محصولات

استفاده از پلاگین قدرتمند shorcodes

ورود دوگانه : هم با ایمیل و هم با نام کاربری ( همیشه استرس فراموشی نام کاربری وجود داره . این ایده یه جورایی مال فروشگاه دی جی کالا هست)

استفاده از فونت های کاملا اصلاح شده برای وب سایت بالاخص بی یکان

استفاده از ایده های مهندس عزیزمون حجت مردانه زاده برای طراحی بنرها و.. ( بعضی هاشون را هنوز تغییر ندادم . امیدوام مهندس مردانه زاده عزیز راضی باشند)

استفاده از ماژول html پیشرفته به جای استفاده از ماژول های خاص ( این طوری به راحتی از فونت ایکن ها و استایل های خود بوتسترپ هم میشه استفاده کرد.)

استفاده از برخی طرح های جایگزین شاپرک ( برخی هاش متاسفانه با نسخه جدید افزونه سزگار نبودن و نیاز به تغیراتی داشتند)

ممنون میشم دوستان عزیز و بالاخص مدیران و تیم گرافیک و توسعه به سایت سر بزنن و نظرات خودشون را بگن برای ارتقا قالب . ان شالله بعد از بهبود کامل نسخه بسته نصب سریع اون را هم برای کاربران عزیز با اجازه مدیران گرانقدر به عنوان هدیه منتشر میکنم .

p.s: اگه همکاران و دوستان عزیز قالب خوب و کلا گرافیک زیبایی دارن که لیو هست ارائه بدن تا ان شالله سر فرصت اون را هم همینطور جدا طراحی کنیم .

ممنونم از همه

پیشتاز باشید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام بر همه

دوستان و مدیران عزیز هیچ گونه نظری نداشتید واقعا؟؟؟؟؟؟

اخه 63 تا بازدید از تاپیک بدون یک نظر؟

درود .

خب کار ریپ تقریبا کار بی ارزشی هست . مثل افزایش روز افزون سایت هایی که از روی دیجی کالا ریپ کردند .

شما که به کار با جوملا تسلط دارید یکم خلاقیت هم چاشنی کنید میتونید بسته خودتون رو بزنید .

در مورد مسائل فنی و ارور ها و باگ ها هم اگر بسته رو منتشر کردید اول از ظر امنیتی بررسی می شه و بعد در اختیار کاربران قرار می گیره .

شما هم باید پشتیبانی و رفع مشکلات بسته رو به عنوان سازنده بسته بر عهده بگیرید .

Sent from my HTC One max using Tapatalk

ممنونم جناب آشوری از نظرتون .

متاسفانه از نظر گرافیکی بنده کمی در معذوریت هستم.

اگر دوستانی هستند که بتونند یه ui در اختیار من بزارن بقیش کاری نداره.

متاسفانه طراحی سایت لازمش دو تا نکته هست. یکی گرافیست و یکی برنامه نویس.

قسمت برنامه نویسیش و کد کردن و .. من مشکلی ندارم . ولی تو گررافیک چون تخصصی ندارم کمی سخته .

پیشتاز باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری