vahidmatin

برای فروشگاه اینترنتی جوملا بهتر است یا وردپرس؟

6 پست در این موضوع

سلام من میخواهم فروشگاه اینترنتی مانند دیجیکالا بزنم-متاسفانه عجولانه تصمیم گرفتم و سایتی را آماده خریدم

wavekala.com

و الان با پیش نیاز های یک سایت مناسب توسط گوگل آشنا شدم-نمیدونم آیا میشود این به این قالب افزونه هارا اضافه کرد؟

بر اساس جوملا و داینامیک ساخته شده است

-1لطفا ایرادات سایت را بهم بگید؟و اگر افزونه ای برای رفع کمبود هایی مانند موجودی انبار-نظرات کاربران هست و روش نصب بهم معرفی کنید

-2آیا کلاس و موسسه ای برای کارآموزی هست؟برای یادگیری روش های اداره فروشگاه اینترنتی و فروش و... کالاها(شهر تهران)درواقع کلاس های تجارت الکترونیک و ایکامرس

کلاس رسمی و بدرد بخور میخواهم

3-من برای اینکار خیلی فکر کردم و با برنامه ریزی میخواهم پیش بروم-هر توصیه و پیشنهادی دارید بهم بگید

فعلا با یک سایت ارزان قیمت مثل این میخواهم فعالیت کنم تا بعد سایت سفارشی مانند دیجیکالا بزنم-هزینه طراحی همچین سایتی چقدر است؟

اول خودم میخواستم یاد بگیرم ولی دیدم وقت تلف کردنه من کجا و یک متخصص کجا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

وردپرس افزونه قدرتمند ecommerce رو داره ولی الان جوملا افزونه های بسار خوبی برای فروشگاه منتشر کرده که خیلی ها رو به اون سمت متمرکز کرده . مثل virtuemart 3 - hikashop و یا حتی j2store نسخه 3 . کلا نظرات خیلی متفاوته و بسته به سلیقه و راحتی شما داره . سی ام اس هایی مثل اپن کارت هم برای فروشگاه خیلی مناسبن . شما باید نیازهاتون رو عنوان کنید و ببینید با کدوم راحت تر هستید

سلام

سایت فعلی شما با جوملا و کامپوننت جوم شاپینگ هست!

سیستم های جوملا و وردپرس در واقع سیستم های مدیریت محتوا هستند و یک افزونه جداگانه برای مدیریت فروشگاه باید روی آنها نصب شود.

به نظر بنده استفاده از سیستم های فروشگاه ساز مثل پرستاشاپ، اپن کارت، مجنتو مناسبتر خواهد بود.

چون کل سیستم بر اساس یک سایت فروشگاهی نوشته شده و تمامی امکانات مورد نیاز فروشگاه رو هم در نظر گرفتن.

متاسفانه قالبی که خریدید به طور کامل فارسی نشده و کلا مشکل داره!

دوست عزیز پیشنهاد بنده از هر لحاظ ویرچومارت هستش

اگر می خوای سئو مناسب هم باز جوملا + ویرچومارت بهترین گزینه ست

اما فقط باید ویرچومارت و اختصاصی سازیش کنی اونوقت الی میشه

سراع قالب های نال فارسی شده نرو هم پولت هدر میره هم کارایی لازم رو ندارن

موفق باشی

به نظرتون من چه کار میتونم بکنم؟الان 240 قیمت این قالب شده-120 تومنشو دادم فعلا!

یعنی این قالب کلا بدرد نمیخوره؟برای مدت کوتاهی اگر بشه میخوام استفاده کنم بعدا سفارش قالب بدم - یه قالب با تمام ویژگی های دی جی کالا - چقدر در میاد؟چون اون قالب حرفه ای را برای شروع کار حرفه ای لازم دارم

یه طراح ارزان چقدر میگیره؟با بهترین کیفیت کار

به نظرتون من چه کار میتونم بکنم؟الان 240 قیمت این قالب شده-120 تومنشو دادم فعلا!

یعنی این قالب کلا بدرد نمیخوره؟برای مدت کوتاهی اگر بشه میخوام استفاده کنم بعدا سفارش قالب بدم - یه قالب با تمام ویژگی های دی جی کالا - چقدر در میاد؟چون اون قالب حرفه ای را برای شروع کار حرفه ای لازم دارم

یه طراح ارزان چقدر میگیره؟با بهترین کیفیت کار

فروشگاه جوم شاپینگ که روی سایت شماست نیازهای یک فروشگاه اولیه رو فراهم میکنه . در خصوص کالا حرفه ای و شبیه دی جی کالا و طراح قالب ارزون قیمت زمین تا آسمون فاصلست . طراح ارزان قیمت یعنی کار ارزون قیمت و بدرد نخور . کسی که می خواد سایتی مثل دی جی کالا داشته باشه باید دی جی کالایی هم هزینه کنه .

یک مورد دیگه هم که اشاره کردید که سایت رو راه بندازم و یه مدت دیگه تغییر بدم این هم کاملا اشتباه هست . یه تصمیم درست بگیرید و همین تصمیم رو ادامه بدید .

شما به نظرم وقت بذارید فروشگاه سازهای مختلف جوملایی و غیر جوملایی رو بررسی کنید تقریبا 90 درصد نسخه رایگان دارن و اونایی هم که ندارن معمولا تو سایتهای مختلف و همین انجمن به وفور یافت میشن . پنل های مدیریت - کاربردها و توانمندیهاشون رو ببینیدو خودون به نتیجه برسید .

الان پست های بالا رو بخونید متوجه میشید که توی این مقوله نظرات خیلی متفاوته و بیشتر گمراه میشید تا راه پیدا کنید . بهترین نفر خودتون هستید که میتونید انتخاب کنید

پیشنها من به شما :

جوملایی : ویرچومارت - هیکاشاپ - j2store*نسخه 3

غیر جوملایی : اپن کارت - پرستاشاپ

وردپرسی : ایکامرس

-----------------------------------------------------------

من خودم به شخصه جوملا رو میپسندم بدلیل فراوانی افزونه ها و درگاههای بان*** و تسلط خودم . شما دیگه خودتون باید همه رو ببینید و بررس یکنید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری