FATEMEH@

راهنمایی جهت طراحی صفحه مشابه برای سفارش ؟

12 پست در این موضوع

سلام دوستان

من قصد طراحی صفحه ای مشابه مه تا - شیک وی دارم

منظورم قسمت منو غذاهاست و همچنین ارسال

فقط من میخام غذاها تو دیتابیس ذخیره بشن و وقتی تغییر دادیم توی لیست هم تغییر کنند؟

و اون فرم سمت چپ صفحه که اطلاعات سفارش هست رو چجوری درست کنم>؟

البته من میخام در مرحله اخر پرداخت انجام بشه

تو سایت سرچ کردم جندتا افزونه دیدم اما متوجه نشدم کودوم مناسب کار منه

ممنون میشم راهنمایی ام کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم.

وقتی میگید صفحه؛ یعنی امکان خاصی مدنظر ندارید؛ همینجوری اگه با اچ تی ام ال هم درآورده بشه مشکلی ندراه!

شما اول بگید که آیا فروشگاه دارید استفاده میکنید؟ یا سیستم صدور فاکتور؟

اصلا برای جه کاری مدنظر دارید؟

1 کاربر پسند دیده است

سلام علیکم.

وقتی میگید صفحه؛ یعنی امکان خاصی مدنظر ندارید؛ همینجوری اگه با اچ تی ام ال هم درآورده بشه مشکلی ندراه!

شما اول بگید که آیا فروشگاه دارید استفاده میکنید؟ یا سیستم صدور فاکتور؟

اصلا برای جه کاری مدنظر دارید؟

خب پس اشتباه شد معذرت میخام

من دقیقا همین چیزو میخام

یعنی ارسال سفارش غذا به این شکل

3 انتخاب دارید.

اول:

از سیستم های صدور فاکتور و پیش فاکتور مثل IPiiceCalc استفاده کنید. (پیشنهاد نمیشه)

دوم:

از سیستم فروشگاه ساز استفاده کنید. مثل هیکاشاپ و ویرتومارت و جومشاپینگ و...توی حالت نمایشیش آپشنهای اضافی رو غیرفعال کنید و فقط امکان"اضافه به سبد خرید" رو فعال داشته باشید. برای اون لیست سبد هم که ایجکسی هست. تموم فروشگا هایی که در بالا گفتم همه شون ماژول اختصاصی سبد خرید و لیست محصولات ؛ دقیقا به همون شکل و شمایل رو دارند. (با کمی استانداردسازی و کاستومایز , پیشنهاد خوبیه!)

سوم:

اختصاصا از سیستم های مدیریت رستوران استفاده کنید.اینجا دیگه اختصاصا با یک سیتسم مدیریت رستوران سر و کله میزنید و نیازی به هیچ کاری اضافی ندارید و سیستم تمام نیازهای شما رو برآورده میکنه . چون شما فروشگاه نمیخواهید که داخلش غ به امکاناتشم نیاز داشته باشید. اگر دقیق بشیم در موضوع، تفاوتهای خیلی زیادی دارند با هم.

(استانداردترین و اوصولی ترین کار همینه!)

اگر نیاز داشته باشید میتونم نمونه های بسیار خوب و کاملی ک در این زمینه در بستر جوملا پیاده شده رو بهتون پیشنهاد و معرفی کنم.

موفق باشید و سربلند

روش سوم

یعنی سیستم های مدیریت رستوران

میشه بیشتر توضیح بدید

چی هستن نحوه کارشون چجوریه؟

ممنونم

لینکی که فرستادید اصلا کامپوننت و سایت جوملایی نیست. منظور بنده استفاده از کامپوننتهای اختصاصی مدیریت و رزرو رستورانی هست.

بهترین نمونه ی این کار در لینک زیر میتونید ببنید

[h=1]VIK RESTAURANTS[/h]http://extensionsforjoomla.com/extensions-for-joomla/vik-restaurants-e4j

نمونه های آنلاین

Template Restaurants for Joomla Designed for Vik Restaurants

Templates : Template Bon Appetit

و مورد دیگر

Home

Order Food Online

موفق و سربلند و پایدار باشید

بله.هم فارسی نیستند و هم رایگان نیستتند! اگر قیمتی که برای پروژه تون گفتین چیزی هستش که سرش به تنش بیارزه (خودمونی!) پیشنهاد میکنم از چند نمونه ای که در بالا دادم حتما یکی از اونها رو انتخاب و کار با اونها رو شروع کنید.(در صورت نیاز میتونید از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید) اما اگر برای پروژه ی مدنظر اصلا هزینه ی چندانی نگرفتین و یا نمیخواهید بگیرید؛ پیشنهاد میکنم از موارد 1و 2 پست اول بنده استفاده کنید.که همه شون رایگان و سهل الوصول تر هستند. موفق و سربلند و پایدار باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری