saber

حل مشکل تاریخ مطالب جوملا 3 اختصاصی از ارس جوملا

33 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14379810481.png

یکی از مسایل و مشکلات استفاده از جوملا 3 که اخیرا اکثر کاربران جوملایی با آن مواجه بودند مشکل تاریخ مطالب جوملا 3 هست که کاربران را دچار مشکلات زیادی کرده بود

اکنون ما در ارس جوملا این مشکل را حل کرده ایم و بسته اصلاحیه برای رفع مشکل تاریخ برای استفاده دوستان عزیز آماده کرده ایم این بسته روی چند نسخه از جوملا 3 تست شده

و روی همه نسخه ها بدون مشکل و کاملا درست جواب داده است. استفاده از بسته اصلاحیه ارس جوملا بسیار راحت و آسان هست فقط کافی هست فایل را دانلود کرده و با رمز داده شده

از حالت فشرده خارج نمایید سپس فایل داخل آنرا روی سایت خود آپلود و اکسترکت نمایید. امیدواریم این بسته اصلاحیه به کار دوستان عزیز جوملا فروم بیاید.

لینک توضیحات بیشتر در وبسایت ارس جوملا

دانلود فایل:

[ATTACH]8903[/ATTACH]

رمز فایل فشرده:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14379816291.png

ویرایش شده در توسط saber
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

کار نکرد

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in C:\xampp\htdocs\joomla\administrator\components\com_content\models\article.php on line 458

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in C:\xampp\htdocs\joomla\administrator\components\com_content\models\article.php on line 458

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs\joomla\administrator/components/com_contentDShelpersDSpdate.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\joomla\administrator\components\com_content\models\article.php on line 458

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\joomla\administrator/components/com_contentDShelpersDSpdate.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\joomla\administrator\components\com_content\models\article.php on line 458

1 کاربر پسند دیده است

سلام

کار نکرد

اون مشکل مربوط به ثابت ds هست که روی برخی نسخه های جوملا 3 تعریف نشده و کار نمیکنه به تاریخ ربطی نداره بذارید فایل رو تغییرات بدم دوباره دانلود کنید تا به این مشکل نخورید

ویرایش شده در توسط saber

نکته: دوستانی هم که قبلا مطالبشون با تاریخهای بهم خورده ذخیره شده پس از افزودن فایل اصلاحیه به مدیریت مطالب رفته و

مطالبی رو که تاریخشون مشکل داره فیلد تاریخشون رو یه بار خالی و بعد ذخیره کنید تا درست بشن

وقتی فیلد رو خالی می کنم و مطلب رو ذخیره می کنم تاریخ درسته

[ATTACH=CONFIG]8910[/ATTACH]

ولی وقتی دوباره همین مطلب رو ذخیره می کنم تاریخ به سال 1348 بر می گرده !!!! [kkk]

[ATTACH=CONFIG]8911[/ATTACH]

یه 46 سال دیگه بیاد جلوتر درست میشه :hehe:

ولی وقتی دوباره همین مطلب رو ذخیره می کنم تاریخ به سال 1348 بر می گرده !!!! [kkk]

شما اطلاعات جوملا و هاستتون رو برام پیام خصوصی ارسال کنید چک کنم ببینم نباید اینطوری بشه حتما یه جایی موردی هست

بیش از 100 تا دانلود داشتیم خودمونم چندین بار جاهای مختلف تست کردیم همچین موردی نداشتیم

ویرایش شده در توسط saber

شما اطلاعات جوملا و هاستتون رو برام پیام خصوصی ارسال کنید چک کنم ببینم نباید اینطوری بشه حتما یه جایی موردی هست

بیش از 100 تا دانلود داشتیم خودمونم چندین بار جاهای مختلف تست کردیم همچین موردی نداشتیم

برای من لوکال هست

روی نسخه ای که درست کار میکنه ریخته بودم. برای همین اینطوری شده. ولی روی جوملا هایی که مشکل داره درست کار می کنه.

تنها عیب اینه که تومدیریت مطالب تاریخ رو اینطوری نشون میده

[ATTACH=CONFIG]8913[/ATTACH]

فقط یه سوال : آیا میشه جوملا رو بروز رسانی کرد یا هر دفعه بعد از بروز رسانی باید دوباره اینها رو کپی کنیم ؟

برای من لوکال هست

روی نسخه ای که درست کار میکنه ریخته بودم. برای همین اینطوری شده. ولی روی جوملا هایی که مشکل داره درست کار می کنه.

تنها عیب اینه که تومدیریت مطالب تاریخ رو اینطوری نشون میده

[ATTACH=CONFIG]8913[/ATTACH]

فقط یه سوال : آیا میشه جوملا رو بروز رسانی کرد یا هر دفعه بعد از بروز رسانی باید دوباره اینها رو کپی کنیم ؟

وقتی جوملای شما درست کار میکنه نباید این بسته رو روی جوملاتون قرار بدید این بسته برای نسخه هایی هست که درست کار نمیکنن

در مورد بروزرسانی هم اگر جوملا بعد از بروزرسانی درست کار کنه دیگه نیازی به این بسته نیست البته نسخه های نهایی فعلا که درست کار نمیکنن و باید از این بسته اصلاحیه استفاده بشه

تا زمانی که نسخه پایدار و بدون مشکل جوملا منتشر بشه این بسته رو بروزرسانی میکنیم تا دوستان استفاده کنن

آقا مال من درست کار میکرد فقط مشکل ساعت داشت

این بسته رو اکسترکت کردم خراب شد همه چی!!!!!!! هر مطلب رو که باز کردم ویرایش کردم بعد ذخیره کردم تاریخش رفته مثلا سال 2636 !!! هر کاری هم میکنم بر نمیگرده چیکار کنم چطور به حالت قبلی برش گردونم وااای کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممککککککککککک

این بسته رو اکسترکت کردم خراب شد همه چی!!!!!!! هر مطلب رو که باز کردم ویرایش کردم بعد ذخیره کردم تاریخش رفته مثلا سال 2636 !!! هر کاری هم میکنم بر نمیگرده چیکار کنم چطور به حالت قبلی برش گردونم وااای کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممککککککککککک

فولدر Com_content رو کلا پاک کردم از رو بکاپم برگردوندم درست شد

دوست عزیز قبلا هم توی تاپیک گفتیم که این بسته فقط برای سایتهایی هست که مشکل تاریخ دارن وقتی سایت شما درست کار میکنه نباید از این بسته استفاده کنید

مشکل ساعت هم مربوط به تنظیمات منطقه زمانی شما هست

سلام

سایت من مشکل تاریخ داره این بسته را هم تو هاست آپلود کردم اما خطا میده و قسمت ویرایشگر رو اصلا اجرا نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنین.

در ضمن با خالی گداشتن مقدار تاریخ نیز درست نشد.

نسخه ی جوملا 3.2.7 می باشد که امکان اپدیت را نیز ندارم

xvq_untitled.jpg

سلام

سایت من مشکل تاریخ داره این بسته را هم تو هاست آپلود کردم اما خطا میده و قسمت ویرایشگر رو اصلا اجرا نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنین.

در ضمن با خالی گداشتن مقدار تاریخ نیز درست نشد.

نسخه ی جوملا 3.2.7 می باشد که امکان اپدیت را نیز ندارم

این خطای شما به تاریخ ارتباطی نداره مربوط به نسخه جوملای شما هست که با فایلی که در این تاپیک قرار داده شده سازگاری نداره برای رفعش باید جوملای خودتون رو آپدیت کنید

با تشکر

اما مشکل من اینحاس که زمان اپدیت نیژ با خطای perl.is مواحه میشم امکانش نیس بدون اپدیت این مشکل برطرف بشه؟

راهنمایی کنین ممنون میشم.

درود

شما باید مشکل آپدیتتون رو حل کنید . به پشتیبانی هاست تیکت بزنید متن خطا رو بهشون بدید . مشکل از perl*هست و قابل حل . به حل موقت k2 اکتفا نکنید

موفق باشید

بنده این تغییرات رو هم اعمال کردم . یه مشکلی که هست اینه که منطقه زمانی رو در پیکربندی جوملا برابر Asia/Tehran گذاشتم ولی متاسفانه اگه ساعت مثلاً 9 صبح باشه ساعت 4:30 رو در قسمت تنظیم پارامتر های انتشار نشون میده راهی برای رفع این مشکل هست ؟

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

فایل پیوست شده در این تاپیک نصبی نیست نباید نصبش کنید به توضیحات ابتدای تاپیک خوب دقت کنید

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

فایل پیوست شده در این تاپیک نصبی نیست نباید نصبش کنید به توضیحات ابتدای تاپیک خوب دقت کنید

این درد رو من برای k2 دارم نمیدانم درست میشه ؟ نمیشه ؟

این درد رو من برای k2 دارم نمیدانم درست میشه ؟ نمیشه ؟

اگر تاریخهای k2 شما مشکل دارن این تاپیک برای k2 نیست نسخه سالم k2 رو میتونید از ارس جوملا تهیه کنید لینکش در امضام هست

سلام

وقتی زبان مدیریت روی فارسیه و مطلبی را میخوام ویرایش کنم ارور زیر را میده:

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (159-01-0-1173 11:00:18) at position 12 (3): Unexpected character

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری