amin4763

راهنمایی فوری در مورد قطع شدن اتصال به دیتابیس سایت

5 پست در این موضوع

با سلام خدمت اساتید؛داشتم یه سایتی رو برا مشتری طراحی می کردم که متاسفانه هنگام تحویل به یه مشکلی برخوردم؛سایت دچار مشکل شده و هی قطع و وصل میشه ؛مشکلی که به وجود اومده اینجوریه که از یک ساعت پیش خود به خود قطع میشه و ارور عدم اتصال به دیتابیس رو می ده:Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL

بعد دوباره وصل میشه می رم به مدیریت و تا می خوام فرضا یه منو بسازم دوباره همون ارور رو می ده؛خواهش می کنم راهنمایی کنین که مشکل از هاست هست یا...کل تیبل هام رو یه بار ریپیر کردم ولی متاسفانه باز همون ارور رو می ده؛ممنون می شم جواب بدین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر خود به خود قطع و وصل میشه احتمال زیاد مشکل از سمت سرور شما هستش و موقتیه شاید روی سرورتون دارن تغییراتی ایجاد میکنن برای اطمینان میتونید از مدیر هاستتون پیگیری کنید

جناب صابر یعنی امکان داره به خاطر نصب و کانفیگ زیاد ماژول های مختلف این اتفاق بیفته؟یه جورایی اختلال تو دیتابیس؛البته جسارتا شما استادین من برنامه نویس دات نت هستم ولی متاسفانه زیاد با جوملا سر و کله نرفتم؛واسه همین تجربه کافی تو ارورها و مشکلاتی که بر اساس تجربه آدم می فهمه ندارم؛بسیار ممنون از پاسختون و بی نهایت شرمنده می کنین اگه این سوال رو هم ج بدین

یا فرضا هماهنگ نبودن ورژن دیتابیس ها با نسخه جوملا 3.4؟عذر می خوام کش می دم ولی الان چند ورز تو هاست باهاش کار می کنم و یهو یی اینطوری شد

ارتباطی به نصب زیاد ماژولها نداره اون خطا معمولا وقتی رخ میده که شما اطلاعات دیتابیس رو اشتباه وارد کرده باشید که در اینصوت یکسره خطا میده نه اینکه هی قطع و وصل بشه

الان که قطع و وصل میشه احتمال زیاد از سمت هاستتون باید باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری