saeed_cando

تغییر رنگ قالب سایت

12 پست در این موضوع

با سلام

چه جوری میشه رنگ قالب سایت رو عوض کرد؟؟

اگه میشه راهنماییم کنید

یه سئوال دیگه کی یه ماژول برای ثبت سفارش سراغ داره؟؟؟

ممنون ازتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام چه جوری میشه رنگ قالب سایت رو عوض کرد؟؟ اگه میشه راهنماییم کنید
امکان داره تو خود قالب از موضوع در نظر گرفته شده باشه و اگر نبود می تونید با استفاده از CSS + تغییر رنگ تصاویر موجود در پوشه images قالب مورد نظر درست کنید
یه سئوال دیگه کی یه ماژول برای ثبت سفارش سراغ داره؟؟؟ ممنون ازتون
برای این کار خودم از فرمساز های استفاده می کنم( Fabrik ،BreezingForms یا RSForm Pro تک تک این فرمساز ها در انجمن موجود می باشد + راهنمایی)

هر قالبی برای هر بخشی یه کلاس خاص تعریف شده داره که اگر از فایر فاکس 11 به بالا استفاده کنید می تونید با استفاده از کلید ترکیبی crtl+shift+i کلاس قسمت مورد نظر تو قالب رو پیدا کنید . بعد از اینکه اسم کلاس بخش مورد نظر رو پیدا کردین می تونین به فایل css قالبتون برین و اسم کلاس رو توی اون جستجو کنید و background-color رو به میزان دلخواه عوض کنید .

اگر بخواین رنگ زمینه قالب رو عوض کنید تو 90 درصد قالب ها به صورت پیشفرض body کلاسش هست که می تونید از این روش تو فایل سی اس اس قالب استفاده کنید .

body{

background-color:#کد رنگ مورد نظر

}

اگر هم ممکن هست آدرس سایتتون رو بدین و بگین کدوم بخش هارو می خواین ویرایش کنید بنده بهتون کمک می کنم

من از قسمت مدیریت قالب وارد میشم پایین نوشته ویرایش صفحه اصلی قالب و سمت چپ استایلها که چندین فایل css توش داره از قسمت ویرایش صفحه اصلی body پیدا کردم اما فایلbackground-color اونجا نبود یه قسمت دیگه فایل background-color بود اما کنارش body نبود تغییرات هم دادم اما رنگ قالب عوض نشد تو قسمت استایلها هم فایلهای css زیاده نمیدونم کدوم یکی هست

سلام

شما اگه زیاد وارد نیستی کدها رو دست نزن / برو تو پوشه ایمیج قالبت (قالبی که تو هاردته/قالب نصب نشده)تو اون پوشه بگرد بک گراندوپیدا کن و تو فتوشاپ باز کن تغییر رنگ بده و با همون فرمت و همون سایز یه جایی تو هاردت ذخیره کن/بعد از طریق سی پنل برو تو پوشه ایمیج قالب نصب شده/بک گراند و پاک کن بک گراند جدیدی رو که تو هاردت ذخیره کردی جاش آپلودکن/یاحق

با سلام

لینک سایتتون رو قرار بدید تا دقیقا بگم کجا رو مورد ویرایش قرار بدید...

موفق باشید و سربلند

/* EDITOR CSS

*********************************************/

body {background-color:#fff; color:#000; font:normal normal normal 75%/125% arial,sans-serif;}

این کدهای اصلی که من هر چی تغییر میدم چیزی عوض نمیشه اون قسمت fff , 000

اینم سایت که دارم روش کار میکنم www.nooretouba.ir

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید منم میخوام تو این سایت رنگهای صورتی کم رنگ رو به قزمر تبدیل کنم باید کجا رو ویرایش کنم؟

ممنون

گروه تولیدی تانی - صفحه اصلی

این فایل رو پیدا کنید

http://www.taniproducts.com/templates/jm_software/css/styles/style2.css

بعد تمام رنگهای صورتی رو تغییر بدید

a {
   color: #D86867;
}
a:hover, a:active, a:focus {
   color: #333333;
}
a#logo {
   background: url("../../images/styles/style2/logo.png") no-repeat scroll 0 50% rgba(0, 0, 0, 0);
}
h3.header {
   color: #D86867;
}
div.pagination ul li a:hover, div.pagination ul li.pagination-active a, a.spcomments:hover, a.readmore:hover, .adminform button:hover, #adminForm button:hover, .button:hover, button[type="submit"]:hover, input[type="submit"]:hover, input[type="button"]:hover {
   background: -moz-linear-gradient(center top , #EA7B7C 0%, #D86A6B 100%) repeat scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);
   border-color: #F88A8B #F88A8B #B3494A;
}
.blog_portfolio .item_innerDiv:hover {
   border-bottom: 1px solid #D86867;
}
#sp-slides .sp-slide, #sp-slides .controllers span.active {
   background-color: #D86867;
}
#hornav {
   background: url("../../images/styles/style2/hornavbg.png") repeat-x scroll 0 0 #D96968;
}
#hornav ul.level-0 > li.menu-item, #sublevel ul.level-1 > li.menu-item {
   background: url("../../images/styles/style2/nav-sep.png") repeat-y scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);
}
#hornav ul.level-0 > li.menu-item.active {
   background-color: #ED7D7C;
}
#hornav ul.level-0 > li.menu-item > a.menu-item {
   text-shadow: 0 1px #A83F3F;
}
#sp-bottom {
   border-top: 10px solid #D86867;
}

به عنوان نمونه این چهار خط برای هدر سایت شما هست

#hornav {
   background: url("../../images/styles/style2/hornavbg.png") repeat-x scroll 0 0 #D96968;
}
#hornav ul.level-0 > li.menu-item, #sublevel ul.level-1 > li.menu-item {
   background: url("../../images/styles/style2/nav-sep.png") repeat-y scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);
}
#hornav ul.level-0 > li.menu-item.active {
   background-color: #ED7D7C;
}
#hornav ul.level-0 > li.menu-item > a.menu-item {
   text-shadow: 0 1px #A83F3F;
}

تصویر رو می تونید با فتوشاپ تغییر رنگ بدید باقی موارد هم کد رنگ هست و به راحتی قابل تغییر دادن.

در ضمن قالب شما به نظر می رسه با فریم ورک هلیکس طراحی شده ... این فریمورک معمولن قابلیت کنترل رنگ رو تو تنظیمات خودش داره

ویرایش شده در توسط anarshia

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری