hamidnpc

اتصال اندروید به جوملا با جوید فارسی

17 پست در این موضوع

سلام

یکی از دوستان در خواست کرده بودن که این کامپوننت را ترجمه کنم که ترجمه کردم و گذاشتم ولی چیز خاصی کامپوونت اش برای ترجمه نداشت

slider_1_tablet_final.png

فقط اصلا کار این کامپوونت این هست که شما باید حتما نرم افزار جوید را از اینجا دانلود کنید و نصب کنید

متاسفانه چون دیوایس اندرویدی نداشتم نتوانستم تست کنم ولی بخش نصبی اش تو جوملا کاملا کار می کنه و گوگل پلی هم که به ما اکسس نمی ده:13:

من کامپوننت را پیوست می کنم آقای رضا نیز که گفت فارسی کن فایل apk مخصوص اندروید را پیوست کند تا شاید اون را هم ترجمه کنم

دانلود

ext_comext_plugincompat_25

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تشکر از شما می شه راجع به این کامپوننت بیشتر توضیح بدید که اصولا کارش چیه و جوملا و اندروید رو واسه چی به هم متصل می کنه؟

سلام

طرز کارش بدین صورت هست که شما اول نرم افزار را از گوگل پلی دانلود و نصب می کنید و این کامپوونت را هم نصب و پلاگین هایش را فعال می کنید

بعدش در اندروید دیوایس شما نرم افزار را باز می کنی و آدرس سایت ات را و اطلاعات از قبیل یوزر نیم وپسورد در اختیار برنامه قرار می دهی و دکمه لاگین را میزنید .به جای آنکه بخش مدیریت در حالت عادی لود شود با یک قالب دیگر و کلا وجه دگیر لود می شد

همین

توی موبایل فارسی فکر نکنم باشه.چون باید فایل apk را ترجمه کنیم

توی آندروید فقط درسته باید APK فارسی باشد و فقط سامسونگ آندرویدش من دیدم کاملا فارسی باشد ولی htc یا برند های دیگر فارسی نمی خونندbook

دوست گل .شما تست کردید این حرف را می زنید؟

کی گفته نرم افزار فارسی روی غول های اندروید نمی خونه؟

بعدش هم گفتم این فایل apk اش هنوز ترجمه نشده

قرار شده یکی از دوستان پیوست کنه

دوست گل .شما تست کردید این حرف را می زنید؟

کی گفته نرم افزار فارسی روی غول های اندروید نمی خونه؟

بعدش هم گفتم این فایل apk اش هنوز ترجمه نشده

قرار شده یکی از دوستان پیوست کنه

من می گم که htc دارم دوست من بهم ریخته نشان می ده فارسی را و سامسونگ من دیدم که فارسی بدون مشکل نشان می ده

htc من ندیدم فارسی بخونه جز برای sms که با apk میرسال است :13::13::13:

من می گم که htc دارم دوست من بهم ریخته نشان می ده فارسی را و سامسونگ من دیدم که فارسی بدون مشکل نشان می ده

htc من ندیدم فارسی بخونه جز برای sms که با apk میرسال است :13::13::13:

سلام آقای شمیمی مدل htc شما چیه ؟ من تو htc one x دوستم تست کردم باز کرد ف مشکلی نداشت

من آندروید نسخه 4.0.4 دارم

امکانش هست که apk رو پیوست کنید تا تست و اعلام نتیجه کنم؟

متاسفانه نمی شه از گوگل پلی دانلودش کنم

احتمالا رام آقای شمیمی مال اروپا هست که فارسی را ساپورت نمی کنه یک رام آسیا بریزید حل میشه (به اچ تی سی هم تهمت نزنید:yeah::fight1:)

دوست گل من که گفتم من گوشی اندروید ندارم شما با چیز پی ان تست کن دانلود کن شاید بنده بتونم فارسی اش کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

لطفا لینک مرجع این برنامه که قابل دانلود باشه (لینک اصلی در یک مارکت معتبر - ترحیجا ایرانی) رو ارسال کنید.

با توجه به آلوده بودن تعداد زیادی از برنام های آندرویدی توصیه میکنم تا عدم ارسال لینک مرجع و دانلود از یک مارکت رسمی این برنامه رو به هیچ وجه استفاده نکنید.

دوستانی که نصب کردند با آنتی ویروس حتما چک کنند.

بهتره دوستان جستجو کنند تو مارکت های ایرانی مثل بازار و ایران اپز ببینند هست یا نه یا مارکت معتبر دیگه ای که ایران رو نبسته باشه و لینک اونرو قرار بدن.

** دقت داشته باشید که برنامه های مخرب و تقلبی آندرویدی بسیار زیاد شدن و ممکنه حتی نیاز شما رو براورده کند اما اطلاعات شما رو برای دیگران ارسال می کنند. در مورد این افزونه اگر آلوده یا مخرب باشه یوزر و پسورد جوملای شما هک میشه.

ویرایش شده در توسط shorbi

نه عزیز من با کسی دشمنی ندارم که بخوام اپلیکیشن ویروسی اشتراک بگذاریم

اینی هم که شما می بینی از یکی از دوستانم گرفتم که قابل اطمینان هست

دیگه استفادش با دوستان

ولی باورم نمی شد که هیچ استقبالی نشه

خیلی ممنون آقای نوشیجان که شما این نرم افزار را پیوست کردین .من هم چشم که آب نمی خوره .من این همه خط فارسی کردم یک نفر تشکر نکرد

آقای شوربی محترم شما که این قدر از امنیت حرف می زنی و می ترسی که هک بشی خودتون پیوست کنین تا بقیه استفاده کنن نه این که نظر بدین

تستش کردم

بعد از نصب بسته ای که خود سایت joooid داده بود و فعال کردن دو تا پلاگینش وقتی خواستم کامپوننت رو اجرا کنم این اخطار رو داد:

403: Access Forbidden

"com_joooid" is not in the allowed components list.

در حال تست APK هستم، ولی متاسفانه نت روی گوشی نت ندارم که تستش کنم...

درود

دوستان من نرم افزار رو روی گوشیم نصب کردم کامپوننت رو هم روی جوملا پلاگین ها رو هم فعال کردم تنها چیزی که متوجه نشدم آموزش سایت اصلیش بود که هنگام تنظیمات سئو باید چکار کنیم..توی فایل پیوست قسمتی از آموزش که همانند تنظیمات سئو سایت انجام دادم هست.نمیدونم باید چکار کنم چون هنگام آپلود عکس نرم افزار خطا میده..با تشکر

[ATTACH=CONFIG]5724[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری