sahel65

چگونگی نصب قالبهای کم حجم مثل 6 مگابایت؟

10 پست در این موضوع

درود بر دوستان. دوستان چطور می تونم قالبی که پوشه های administraor و بعضی پوشه های اصلی قالب داخلش نیست وحجم خیلی کمی داره در حد 5- 6 مگابایت رو نصب کنم؟؟؟؟ وقتی از طریق افزونه ها نصب می کنم error میده که فایل بسته نصبی رو نمیتونه پیدا کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

احتمالا این یک بسته نصبی نیست بلکه یک قالب خام است برای نصب قالب

1-قالب مورد نظر باید با نسخه جوملا که دارید سازگار باشد که در توضیح قالب این نوشته شده است.

2-ابتدا حتما بک آپ بگیرید. چون ممکنه کلا سایت بپره!!!

3-بعد وارد مدیریت جوملا شده وقسمت مدیریت افزونه

4-افزونه جدید را نصب کنید

5-درآخرهم باید منومدیریت قالبها بروید و این قالب رو پیش فرض کنید

این بسته شامل fonts, css,html,images,js,layouts,styles,wrap, و یک سری فایل مثل index و غیره هست.

بسته با نسخه جوملا سازگار هست ولی نه برای جوملا3 و نه برای 2.5 نصب نمیشه. میخواستم بدونم روشی که برای نصب قالب استفاده کردم درسته یا خیر؟ بعد این که آیا این قالب ها باید روی جوملایی نصب بشه که با artisteer طراحی شده یا خیر . مثلا میتونم روی قالب رایگانی که گرفتم و نصب کردم یک بسته نصبی با حجم کم نصب کنم و بعد اونو پیش فرض قرار بدم. الان سوال من اینکه این بسته ها روی چه قالبی باید نصب بشن

این بسته شامل fonts, css,html,images,js,layouts,styles,wrap, و یک سری فایل مثل index و غیره هست.

بسته با نسخه جوملا سازگار هست ولی نه برای جوملا3 و نه برای 2.5 نصب نمیشه. میخواستم بدونم روشی که برای نصب قالب استفاده کردم درسته یا خیر؟ بعد این که آیا این قالب ها باید روی جوملایی نصب بشه که با artisteer طراحی شده یا خیر . مثلا میتونم روی قالب رایگانی که گرفتم و نصب کردم یک بسته نصبی با حجم کم نصب کنم و بعد اونو پیش فرض قرار بدم. الان سوال من اینکه این بسته ها روی چه قالبی باید نصب بشن

برای دریافت پاسخ ،برای سوال خود ابتدا این متن را مطالعه نمایید

نصب قالب به همان صورت است که عرض کردم .واگر برای جوملا 3 طراحی شده باشد باید نصب شود .بهتراست قالب را از جایی مطمئن دانلود ونصب کنید و به توضیحات آن توجه کنید

متن کاملی بود مچکرم اما سوال من اینه که این قالب کم حجم که من دانلود کردم روی یک سایت که در لوکال دارم و اون هم دانلود کردم نصب کنم یا باید روی یک سایتی نصبش کنم که خودش توسط artisteer طراحی وروی لوکال نصب شده؟!

جوملا، جوملاست . با آرتیستر و غیر نداره . لینک فایلی کا دانلود کردید رو قرار بدید بررسی بشه چی هست. ممکنه کلا مشکل داشته باشه فایل ..

متن کاملی بود مچکرم اما سوال من اینه که این قالب کم حجم که من دانلود کردم روی یک سایت که در لوکال دارم و اون هم دانلود کردم نصب کنم یا باید روی یک سایتی نصبش کنم که خودش توسط artisteer طراحی وروی لوکال نصب شده؟!

آرتیستر ، نرم افزاری است که با آن قالب تولید می کنید واین قالب را می تواند بصورت استفاده در جوملا وردپرس دروپال و ویا حتی می توانید آنرا بصورت یک سایت مستقل html در آورد.

بدیهی است قالب جوملا روی جوملا نصب می شود البته این هم برای خودش نکات ریزی دارد که ممکن است دردسر ساز شود.

ضمنا یک قالب جوملا از هر طریقی که تولید شده باشد(با آرتیستر ویا فروم ورک ویا ... ) می تواند روی یک سایت جوملای نصب شود مثل تمام افزونه های دیگه.

فایل بسته نصبیم مشکل داشت . یک قالب دیگه نصب کردم اوکی شد. مرسی از راهنماییتون[dasdas]

الان میخوام بدونم چطور میتونم منوهایی که قبلا روی قالب ساختم روی قالب جدیدی که نصب کردم و اونو به صورت پیش فرض دراوردم سوار کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری