wubian

اضافه كردن موقعيت (كنار هم)

5 پست در این موضوع

درود بر دوستان گرامي

با آرزوي سلامتي و موفقيت براي دوستان، از افراد متخصص درخواست ميكنم براي برطرف كردن اين موضوع من رو راهنمايي كنند. همونطور كه داخل شكل ها ديده ميشه، شكل اول شكل اصلي قالب هست و دومي چيزي هست كه مد نظر من مي باشد. خب البته فكر ميكنم قرار دادن دو موقعيت زير هم موضوع پيچيده اي نباشه، اما موقعيت هاي دو و چهار همونطور كه در شكل مشاهده مي شود كنار هم بوده و من جايي آموزشش رو نديدم. از دوستان درخواست ميكنم لطفا در اين رابطه راهنمايي بفرماييد.

13409830941.jpg

13409830942.gif

من البته يك سوالي هم برام پيش اومده و اونهم اينه كه نميدونم شايد من سوالاتم رو "بد" يا "بي جا ميپرسم"، اما تعجيب ميكنم چرا هرچي تاپيك ميزنم كلا كسي بهشون جواب نميده، نه فقط در اين سايت ها، در تمام انجمن هاي پشتيباني جوملا، نزديك به سه سال هست كه دارم با ويبولتن كار ميكنم و تعجبم از اين هست كه ويبولتن يك سيستم فروشي و پولي هست اما شايد بيست برابر جوملا كه يك سيستم اوپن سورس و عمومي هست افراد به هم كمك ميكنن. اين هم صرفا مثل يك درد و دل در يك انجمن جوملايي بود كه در تعجبم از اين تناقض كه چقدر انجمن هاي يك سيستم فروشي كاربردي و انجمن هاي يك سيستم اوپن سورس با تاخير همراهه.

بهرحال اميدارم كه دوستاني وارد هستند در اين مورد من رو راهنمايي كنند

پ.ن:* قابل ذكر هست كه متاسفانه من به سي اس اس و پي اچ پي آشنايي چنداني ندارم اما با توجه به سابقه اي كه در كار با ويبولتن پيدا كردم متوجه شدم كه براي اين كار كد هاي ثابتي وجود داره كه مشخصا درخواست ميكنم به يك منبع براي اين كد ها يا اگر لطف كنيد خود اين كد ها اشاره كنيد.

با تشكر، نيروانا

بدرود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما باید به کد نویسی اشنایی داشته باشی

اگه می خوایین دو موقعیت کنار هم باشه اول یک موقعیت مادر با یک اندازه مشخص انتخاب کرده وبعد دو موقعیت داخل ان با اندازه مشخص اما جمع اندازه عرض دو موقعیت کمتر و مساوی اندازه موقعیت مادر باشد واز float استفاده کرده که یکی را float : right و دیگری را float : left در css انتخاب کرده تا در کنار هم قرار بگیرند:

درود بر شما

ضمن عرض ادب و تقديم احترام، از زماني كه براي پاسخ گويي گذاشتيد سپاسگذار هستم. شما رفرنسي كه اين كد ها رو قرار داده باشه سراغ داريد؟ و البته جسارتا با پرداخت هزينه در صورت نياز ميتونيد اين كار رو برام انجام بديد؟

با تشكر، نيروانا

بدرود

سلام، کار راحتیه عزیز.

یه نمونه براتون میذارم اما ابعادش رو خودتون باید تنظیم کنید. من فرضی گذاشتم. این کد دوتا موقعیت کنار هم میسازه که باید در فایل index.php مربوط به قالبت بگذاری:

<div class="top-user">
                   <?php if ($this->countModules('user-1')): ?>
                       <div class="user user-1"> <jdoc:include type="modules" name="user-1" /></div>
                   <?php endif; ?>
                   <?php if ($this->countModules('user-2')): ?>
                       <div class="user user-2"> <jdoc:include type="modules" name="user-2" /></div>
               </div>

حالا باید تنظیمات نمایش این دوتاموقعیت رو وارد کنی. این کار رو با کلاس دادن در css انجام میدن مثلا

/* Top User */
.top-user {
   margin: 5px auto;
   width: 300px;
}
.user{
       width:148px;
       float:right;
       position:relative;
       text-align: center;
}

سعی کردم ساده بگم.

موفق باشید

درود بر شما

ضمن عرض ادب و تقديم احترام، از لطف و توجه شما كمال قدرداني و سپاس را دارم. با آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون

با تشكر، نيروانا

بدرود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری