faeze k

درخواست انتخاب و ارسال نام کاربری و رمز عبور از ادمین به کاربران

8 پست در این موضوع

آیا در بخش کاربران (جوملا 1.5) امکان این وجود دارد که کاربر بعد از رجیست شدن ، مشخصاتش برای ما ایمیل گردد و در صورت تایید مشخصات از طرف ما برای آنها user, pass ارسال گردد؟ ( در واقع بعد ار تایید مدیر یک ایمیل به کاربر ارسال شه همراه با user pass)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستم به صورت پیشفرض چنین امکانی تو جوملا 1.5 نیست . شما میتونی از ثبت نام پیشفرض استفاده نکنی و از یک فرم استفاده کنی که کاربرات تقاضای ثبت نامشون رو برای شما بفرستن با مشخصاتشونکه تو فرم میسازند . شما بعد از تائید کاربر دستی کابر رو تو مدیریت میسازی و مشخصاتش رو براش میل میکنی

یعنی با استفاده از فرم ساز یک فرم جدید بسازم؟

تابع ارسال ایمیل بطور خودکار بعد ازتایید مدیر چه طوری میشه؟

دوستم میتونی از این پلاگین استفاده کنی فقط نصب کن و فعالش کن . بعد از ثبت نام کاربر یک ایمیل activation به کاربر میفرسته حاوی لینکی به سایتت که اگه کابر روش کلیک کنه به صفحه ای میاد که بهش میگه ثبت نام شما بعد از تائید مدیر فعال میشود و یه ایمیل تائید کاربر به ادمین میفرسته که فقط کافیه روی لینکی که تو ایمیله کلیک کنی تا کابر فعال بشه این هم لینک افزونه تو JED امیدوارم کمکت کنه

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-access/authentication-management/10737?qh=YToxNDp7aTowO3M6NToiYWRtaW4iO2k6MTtzOjY6ImFkbWlucyI7aToyO3M6NzoiYWRtaW4ncyI7aTozO3M6NzoiYWRtaW5lciI7aTo0O3M6NjoiJ2FkbWluIjtpOjU7czo2OiJhZG1pbiciO2k6NjtzOjc6ImFwcHJvdmUiO2k6NztzOjg6ImFwcHJvdmFsIjtpOjg7czo4OiJhcHByb3ZlZCI7aTo5O3M6OToiYXBwcm92YWxzIjtpOjEwO3M6MTE6ImFwcHJvdmVtZW50IjtpOjExO3M6OToiYXBwcm92aW5nIjtpOjEyO3M6NjoiYXBwcm92IjtpOjEzO3M6MTM6ImFkbWluIGFwcHJvdmUiO30%3D

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از راهنمایی خوبتون.فقط یه سوال با این پلاگین بعد از تایید مدیر ایمیلی حاوی یوزر و پسورد میتونم برای کاربر به طور خودکار ارسال کنم؟

دوست عزیز من پلاگین رو دانلود کردم.داخل فایلxi_adminapproval.php خط 433 تابع ارسال ایمیل به یوزر بعد از فعال سازی ادمین هست اما متغیر user name ,password داخلش فراخوانی نشده،من ساختارشو نمیدونم چطوری باید user ,pass رو بخونم.فقط ذاخل فانشن generalInformation(),خط 412مثل$var['password']=$user->password; پسورد رو فراخوانی کردم ودرسته؟

اگر امکانش هست راهنماییم کنید واقعا لطف بزرگی میکنید.ممنون

ویرایش شده در توسط faeze k

با سلام...

یه سوال با این پلاگین بعد از تایید مدیر ایمیلی حاوی یوزر و پسورد میتونم برای کاربر به طور خودکار ارسال کنم؟

دوست عزیز نیازی به تغییر دادن تابعی، فایلی ، چیزی نیست... این پلاگین کارش کاملا خودکاره .

اونجوری که من متوجه شدم، شما میخواید که خودتون بطور دستی ارسال کنین.

ولی به اشتباه این عبارت رو گفتین : بعد از تایید مدیر ایمیلی حاوی یوزر و پسورد میتونم برای کاربر به طور خودکار ارسال کنم؟

بفرمایید که خودتون میخواید ارسال کنید یا ارسال بصورت خودکار توسط سیستم انجام بشه!؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری