davood_71

کمک فوری : مقاله امنیت جوملا

7 پست در این موضوع

سلام مدیران گرامی انجمن جوملا

من موضوع پایان نامه رو امنیت جوملا برداشتم

ولی گفتن باید مقالات معتبر در این مورد پیدا کنم هرچی گشتم همش سایت بوده

میدارن محتم کسی میدونه مقالهع معتبر (خارجی یا ایرانی) مثلا ژورنال یا isi یا کنفرانس ها توی ایران یا خارج ، چه جوری میتونم پیدا کنم؟ یا اگر دارید ممنون میشم بهم بدید

مقالات در رابطه با امنیت و آسیپ پذیری های جوملا باشه

لطفا جواب بدین به این پست

باتشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام مدیران گرامی انجمن جوملا

من موضوع پایان نامه رو امنیت جوملا برداشتم

ولی گفتن باید مقالات معتبر در این مورد پیدا کنم هرچی گشتم همش سایت بوده

میدارن محتم کسی میدونه مقالهع معتبر (خارجی یا ایرانی) مثلا ژورنال یا isi یا کنفرانس ها توی ایران یا خارج ، چه جوری میتونم پیدا کنم؟ یا اگر دارید ممنون میشم بهم بدید

مقالات در رابطه با امنیت و آسیپ پذیری های جوملا باشه

لطفا جواب بدین به این پست

باتشکر.

درود

کاربر گرامی ابتدا توصیه میکنم تاپیک مقالات امنیت جوملا در مطالعه کنید تا یک بیس مقدماتی در ذهنتون ایجاد بشه

بعد اینکه به طور کلی بحث web application security research

یک موضوع کلی هست و اختصاص به صرفا یک سی ام اس نداره

مثلا شما میاید در مورد باگ xss مطالعه می کنید و اثر یک متغیر روی سی ام اس های مختلف بعد میاید تعمیمش میدید به جوملا و....

چرا که ساختار امنیت سی ام اس ها بیسش یکیه و تنها نتیجه گیری پایانی متفاوت هست

یک نمونه مقاله isi مروری که میتونه کمک شایانی به شما بکنه و واس ۲۰۱۵ هم هست و واس دانشگاه Yanbu University College عربستان هست

http://dl.acm.org/citation.cfm?id=2726208

Systematic review of web application security development model

Published in:

· Journal

Artificial Intelligence Review archive

Volume 43 Issue 2, February 2015

Pages 259-276

یا این مقاله

http://ieeexplore.ieee.org/xpl/articleDetails.jsp?arnumber=7176244&newsearch=true&queryText=web%20application%20security

که در پایگاه ieee ایندکس شده

عنوان مقاله

Web application security vulnerabilities detection approaches: A systematic mapping study

ابن مقاله پژوهشی هم واس 1-3 June 2015 هست

و کلا این لینک رو ببینید که من با کلید واژه سرچ کردم

http://ieeexplore.ieee.org/search/searchresult.jsp?newsearch=true&queryText=web%20application%20security

ضنا اگر دانشجوی ارشد هستید توسط اشتراک دانشگاهتون باید به این دیتابیس های دیجیتال متصل بشید در غیر این صورت باید اونا رو بخرید

و وقای به طور کلی در زمینه web application security یک بیس پیدا کردید و چندین مقاله حداقل ده تا عنوان در مورد این زمینه مطالعه کردید اونوقت می تونید تخصصی تر وارد بحث امنیت جوملا بشید

و با الهام گرفتن از مقالات امنیت وب سایت که دو نمونه اش رو خدمتتون دادم و اون لینک سوم که حاوی مقالاتی از این دست هست اونوقت می تونید با جامعیت بیشتری در موردش کار کنید

ضمنا برای پایان نامه الزاما نیاز به کار عملی ندارید میتونید مطالعه مروری انجام بدید مثل مقاله اول و از نتایح مقالات کار شده بهره ببرید

سوالی بود در خدمت هستم

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

خیلی ممنون واقعا دستتون درد نکنه

خیلی زحمت کشیدین

من ارشد هستم ، سمینارم موضوعش امنیت جوملا هست ، پایان نامه هم همونو بر میدارم

فقط پایان نامه باید یه ایده بدم ، مثلا یه روش خیلی کوچولو ، که مثلا بیاد یه سمتی رو امن تر کنه ، یا بهینه تر کنه ، لازم نیست خیلی بزرگ باشه ، یه چیز خیلی کوچلو

به نظرتون میتونم ایده هم بدم (سخت نیست؟)؟ 5 سالی هست تو زمینه جوملا کار میکنم تمامی روش هایی که تو انجمن ها واسه امنیت گفته شده رو خوندم

خیلی ممنون واقعا دستتون درد نکنه

خیلی زحمت کشیدین

من ارشد هستم ، سمینارم موضوعش امنیت جوملا هست ، پایان نامه هم همونو بر میدارم

فقط پایان نامه باید یه ایده بدم ، مثلا یه روش خیلی کوچولو ، که مثلا بیاد یه سمتی رو امن تر کنه ، یا بهینه تر کنه ، لازم نیست خیلی بزرگ باشه ، یه چیز خیلی کوچلو

به نظرتون میتونم ایده هم بدم (سخت نیست؟)؟ 5 سالی هست تو زمینه جوملا کار میکنم تمامی روش هایی که تو انجمن ها واسه امنیت گفته شده رو خوندم

بله میتونید

مثلا متد هانی پات رو برای مقابله با دیداس رو میتونید پیاده سازی کنید و عملا نشون بدید

ببخشید عملا چه جوری مثلا؟ یعنی کدش رو بنویسم؟ بگم مثلا این کدش هست؟ خب اونجا از کجا میفهمن که این کدی که نشون دادم درست هست یا خیر

در زمینه web applictaion ، یه مقاله از CEH قسمت هک وب اپلی***ن پیدا کردم ، در باره حملات xss و ... و اینکه چه جوری حمله میکنه و ... توضیح داده ، این خوبه؟

ببخشید عملا چه جوری مثلا؟ یعنی کدش رو بنویسم؟ بگم مثلا این کدش هست؟ خب اونجا از کجا میفهمن که این کدی که نشون دادم درست هست یا خیر

در زمینه web applictaion ، یه مقاله از CEH قسمت هک وب اپلی***ن پیدا کردم ، در باره حملات xss و ... و اینکه چه جوری حمله میکنه و ... توضیح داده ، این خوبه؟

هانی پات توسط فایروال سرور با کانفیگ خاص انجام میشه

اره اون مقاله هم خوبه

اهان

خب فعلا من این سمینار رو بدم

پایان نامش هم خدا بزرگه

خیلی ممنون ، واقعا لطف کردین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری