18 پست در این موضوع

سلام من تازه یه دامنه و هاست گرفتم.اما الان گفته DNS رو وارد کن اما وقتی وارد میکنم یه پیغام ارور

yoursite.com cannot be managed automatically - please contact support regarding any changes you want to make

میده.نمیدونم چیکار کنم؟

یه سوال دیگه: دامنه و هاست من فعال شده اما هنوز وقتی جستجو واسه دامنه های ازاد انجام میدم دوباره دامنه منو ازاد اعلام میکنه!و میتونن سفارشش بدن!یعنی چی؟ از مدیران هاست گرفتم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

به انجمن خوش امدید.

دامین شما بین المللی هست یا ir ؟

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

بله درسته شما میفرمایید که سفارش دادید. ولی شرکتی که بهش سفارش دادید باید خرید نهایی رو انجام بدند تا دامنه بطور رسمی ثبت شده ، محسوب بشه.

وقتی الان ازاده ، پس یعنی هنوز دامنه ریجستر نشده، علت رو از شرکت هاستینگتون جویا بشین.

موفق و سربلند وپایدار باشید

یا حق

حق یارتون دوست گرامی

به غیر اون یه مشکل دیگه:من میخوام از جوملا استفاده کنم چون خود سرور هم گفته واست جوملا نصب میکنم.اما میخوام تو کامم جوملا داشته باشم.هرکاری که اموزش دادن و از روی تمام راهنمایی های انجمن عملیات انجام دادم اما جوملا2.5 در مرحله 4 گیر میکنه و جلو نمیره.حالا موندم

بهتره مشخصات کامل هاست خودتون رو اعلام کنین

چه نوع کنترل پنلی دارید.

آیا بانک اطلاعات رو ایجاد کردین؟

معذرت میخوام ولی نفهمیدم.زیاد اطلاعاتی در این باره ندارم تازه دارم شروع میکنم.میشه بیشتر توضیح بدین

بعدش من هنوز وارد هیچ کنترل پنلی نشدم یعنی نمیشه گفتن بخاط اینه خالی هستش میشه یه راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم

اگه براتون ممکنه اطلاعات دامنه رو پیام خصوصی کنین

(این اطلاعات هنگام ثبت دامنه و تخصیص هاست براتون ایمیل شده)

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل دامینم حل شد(اختصاصی شد).ممنون.حالا راهنمایی کنید چیکار کنم.در ضمن جوملا نصب نمیشه و وارد کنترل پنل سایت هم نمیشه

ویرایش شده در توسط payam_noori2002

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب کنترل پنل شما چیه؟

برای نصب جوملا باید بانک اطلاعات ایجاد کنید و برای ایجاد بانک اطلاعات باید وارد کنترل پنل بشید.

دو تا کنترل پنل معروف بیشتر نداریم یا DirectAdmin یا cPanel

ویرایش شده در توسط ghohestan

نمیدونم.میشه روش ایجاد بانک اطلاعاتی رو بگید ؟لط ف کنید نکته به نکته بگید.

توسای نوشته :میتوانید با استفاده از آدرس زیر به کنترل پنل هاست سایتتان وارد شده و تنظیمات دلخواه را در آن انجام دهید.

http://yoursite/cpanel

http://yoursite:2082

اما هیچ کدوم نمیاد بالا

نمیدونم.میشه رو ساخت بانک اطلاعاتی رو واسم بگید؟نکته به نکته بگید لطفا

تو سایت نوشته:میتوانید با استفاده از آدرس زیر به کنترل پنل هاست سایتتان وارد شده و تنظیمات دلخواه را در آن انجام دهید.

http://yoursite/cpanel

http://yoursite:2082

خب کنترل پنل شما cPanel هست

به جای yoursite* باید نشانی کامل سایت خود را وارد کرده و یا IP سایت رو وارد کنید.

همین کارو صد بار انجام دادم ولی هیچی بالا نمیاد مثل اینکه اصلا کانکت نستم نشون میده

معمولا بعد از تغییر ns ها زمان میبره که کش سرویس دهنده تغییر کنه .. چند ساعت بعد از تغییر ns بدون مشکل میتونید وارد سی پنل بشید

شما چه نرم افزاری رو برای ایمیل سی ÷نل انتخاب کردین فرق داره؟

این ایمیل اینجا باید یه ایمیل تو یاهو یا یا جیمیل گوگول باشه یا خودش مکان ایمیل جداگانه داره ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری