ابوالفضل طالبی

:::(`-_ جشن نیمه شعبان در انجمن جوملای ایران _-`):::

53 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

اینم هدیه بنده

آیا تا کنون قصد نمایش تصاویر 360 درجه ای در سایت خود را داشته اید

این هم این ماژول با ترجمه فارسی که خودم انجام دادم

دانلود

آقای لیمان صبر کن کار من درست شه:oom::13:

مگر nbill کوچیکه؟

ضمن سپاس فراوان از همه دوستان

من میدونم اینجا انجمن جوملا هست و همه برای توسعه جوملا تلاش میکنند و دارن هدیه منتشر میکنن .

من در حال حاضر از جوملا چیز قابل توجهی ندارم

میخواستم اجازه بگیرم برای انتشار یک نسخه تغییر یافته پرستا شاپ

در این نسخه هنگام ثبت نام عکس و نام کاربری هم از کاربر گرفته میشود و ورود با نام کاربری امکان پذیر هست.

اگر مدیران انجمن اجازه میدن و فکر میکنن بدرد میخوره در اختیار دیگران قرار بدم. لینکش و میتونم قرار بدم تا بررسی کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

این هم هدیه هم یک هدیه دیگه نیمه شعبان

پرتال خبری ناب نیوز تحت جوملا 1.5

دمو

http://demo.khalilan.com/kh_nabnews/

لینک دانلود

[خلاف قوانین :: به حقوق هموطن خود احترام بزارید!]

ویرایش شده در توسط tarantino
نقض قوانین

ما هم به نوبه خودمون این عید رو به شما دوستان عزیز انجمن جوملا تبریک میگم

قالب مذهبی رو براتون آماده کردم به نام اعجاز قران

امیدوارم خوشتون بیاد

http://joomlaforum.ir/showthread.php/3756-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AC%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-psd-%D9%87%D8%AF%D8%B1?p=21818#post21818

این هم هدیه هم یک هدیه دیگه نیمه شعبان

پرتال خبری ناب نیوز تحت جوملا 1.5

دوست عزیز این قالب تجاری هست و خلاف قوانین انجمن جوملای ایران می باشد

ویرایش شده در توسط misanweb
برداشتن لینک

دوستان عیدتون مبارک

اینجا هم میتونید قالب شرکتی مشکی رنگی که بنده برا نیمه شعبان آماده کردم رو دانلود کنید، میبخشید خیلی ساده است . ناقابل:28::yoho:

به این آدرس »»»» http://joomlaforum.ir/showthread.php/3759-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D9%86?p=21828#post21828

joomlaforum.ir_13414822491.png

سلام

من هم یک قالب هنری به مناسبت این روز عزیز به همه ی دوستداران جوملا تقدیم میکنم

این هم تصویر قالب

[ATTACH=CONFIG]1882[/ATTACH]

نام قالب : قالب هنری ایفا

سعی کردم طراحیش جدید باشه . حس می کنم بیشتر قالبها خیلی تکراری شدند به خاطر همین این را با ایده ی ذهنی خودم طراحی کردم تا با بقیه قالبها یه کم فرق کنه .

این هم لینک دانلود از سرور انجمن

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13414891951.zip

لینک تاپیک برای این قالب

امیدوارم خوشتون بیاد

هر مشکلی هم داشت اول به بزرگی خودتون ببخشید بعدش هم اطلاع بدید تا اصلاحش کنم

در ضمن بسته اش را هم دارم اگر خواستین بگید تا اینجا بذارم

عید بر همه مبارک

ویرایش شده در توسط onlyygod
قرار دادن لینک تاپیک قالب

ضمن تشکر از کار ارزشمند شما

لطفا یک تاپیک اختصاصی برای قالب منتشر شده خودتون باز بفرمائید و لینک تاپیک رو اینجا قرار بدید :auizz3ffy9vla57584x

دوستان دو روز گذشت اما دو تا قالب فارسی مشتی نذاشتین

البته از همه دوستان که زحمت کشبدن هدیه گذاشتن ممنونم

سپاس

سلام به دوستان ، این دومین هدیه من به شما میباشد! :35::35::35:

البته بسته تجاری میباشد ! ولی لینک غیر از انجمن قرار دادم و فکر نکنم مشکلی داشته باشه [ATTACH=CONFIG]1889[/ATTACH] بسته نصبی ویژه سایت های خدماتی و طراحی وب :25::25::25::25::25: ویژگی های این بسته عبارت اند از : ◄ کاملا پارسی و بهینه شده ◄ مخصوص وب سایت های طراحی وب و خدماتی ◄ مدیریت کاملا پارسی ◄ آخرین نسخه جوملا compat_25 ◄ پشتیبانی برای مشتریان ◄ قابلیت استفاده از خبرنامه پیامکی ◄ جستجوی دامنه همراه متصل به خرید آنلاین ◄ سامانه پرداخت انلاین بانک ملت ◄ سامانه مدیریت فرم ها و درخواست ها ◄ و .... برای دانلود بسته نصبی به لینک زیر مراجعه فرمائید لینک دانلود حـــذف گـــــردید قرار دادن افزونه ی تجاری جزو هدیه محسوب نمیشود.

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

دوستان سلام و تبریک دوباره میلاد امام عصر

:25:

هدیه دوم من بعد از قالب شرکتی، یک ماژول برای نمایش آمار کاملی از اعضای سایت هستش که دمویی ازش رو در تصویر زیر می بینید. فارسی سازیش هم به سلیقه خودم بوده که میتونید فایل default.php رو از پوشه tmp ویرایش کنید و به سلیقه خودتون عناوین رو تغییر بدید.:a2d3:

joomlaforum.ir_13415328881.jpg

موفق و پیروز باشید.:25:

لینک دانلود از انجمن جوملافوروم »»» http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13415328882.zip

درود

منم این عید رو به همه تبریک میگم

منم واسه هدیه نحوه نصب فایروال رو روی سرور لینوکس بصورت فیلم آموزشی میزارم تو بخش امنیت سرور تا چند وز دیگه

:auizz3ffy9vla57584x

ما معتقدیم که عشق سر خواهد زد //********// بر پشت ستم کسی تیر خواهد زد

سوگند به هر چهارده آیه نور //************// سوگند به زخم های سرشار غرور

آخر شب سرد ما سحر می گردد //*********/// مهدی به میان شیعه برمی گردد

h5zyxahe9es9a665giih.jpg

این آخرین (معرفی) افزونه من برای نیمه شعبان

[h=2] کامپونت اندازه گیری سرعت هاست [/h]

سلام دوستان عید همگی مبارک

من هم یک عیدی براتون دارم

آموزش قرار دادن قرار دادن چت یاهو در جوملا با استفاده از ایجاد ماژول دستی

با Pingbox یاهو مسنجر را به سایت خود ببرید

برای ساخت Pingbox به این آدرس مراجعه کنید و یا در صورتی که از نسخه نهایی یاهو مسنجر 9 استفاده می کنید، از منوی Messenger گزینه My Pingbox را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به قسمت ساخت My Pingbox هدایت خواهید شد:

[ATTACH=CONFIG]1902[/ATTACH]

مراحل ساخت کاملا ساده است و فکر نمی کنم نیاز به توضیح زیادی داشته باشد. کافی است در ابتدا Theme مورد نظر خود را از لیست Theme های موجود انتخاب کنید و سپس در قسمت Online greeting و Offline message پیام های مورد نظر خود را از لیست موجود انتخاب یا به دلخواه وارد کنید. Online greeting پیامی است که در صورت Available بودن برای کاربر سایت شما در پنجره Pingbox نمایش داده خواهد شد و Offline message نیز پیامی برای نمایش در حالت invisible یا offline می باشد. در قسمت Display name نیز نامی که می خواهید در پنجره Pingbox نمایش داده شود را وارد کنید. همچنین می توانید با تیک زدن گزینه Show Yahoo! Messenger display image تعیین کنید که آواتار شما نمایش داده شود یا نه. با اتمام این مراحل نامی را برای ذخیره Pingbox خود در نظر بگیرید و بر روی گزینه Next کلید کنید.

توجه داشته باشید که در Pingbox به هیچ وجه آی دی شما برای بیننده نمایش داده نخواهد شد و در صورتی که invisible یا offline باشید، شخص بیننده نمی تواند پیامی برای شما ارسال کند و به طور اتوماتیک قسمت تایپ متن در این پنجره غیر فعال می شود.

همچنین می توانید بیش از یک Pingbox برای خود داشته باشید که با زدن گزینه Manage Pingbox در بالای پنجره ویرایش و ساخت آن، Pingbox های ذخیره شده خود را ویرایش کنید.

تمدید تاپیک تا اخر هفته

با سپاس فراوان از همه عزیزانی که این سه روز هدایای ارزشمندی را برای کاربران انجمن تهیه و منتشر کردند

امتیازات کلیه عزیزان اعطا شد/

البته این تاپیک به دلیل استقبال عزیزان تا انتهای هفته باز خواهد بود و دوستانی که تمایل به ارائه هدیه تا اخر هفته داشته باشند میتوانند از این فرصت استفاده کنند و هدایای خود را منتشر کنند .. 4000 امتیاز شامل کاربرانی که تا انتهای هفته هدایای خود را منتشر کنند نیز میشود/

با تشکر