ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

این پبام مربوط میشه به زمانی که شما تنظیمات میل جوملاتون را صحیح ست نکرده باشید

باید مثل این باشه

attachment.php?attachmentid=3147&d=1349762450

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مرسی مشکلم حل شد

کامپنونت ملت رو هنوز نخریدم ولی پایانه های که برای تست بود دیدم لینک داده نمیشه گفتم مشکل نداشته باشه

یه مورد دیگه درسته باید کپی رایت رو رعایت کنیم ولی الان یه فروشگاه مثل قاصدک رو نصب کردم همه جاش تبلیغ حتی اگه برای مشتری (سفارش دهنده فروشگاه) هم مهم نباشه ولی یه خورده برای بعضی مشتری ها خوشایند نیست!!

امکانش هست مقدار کم کنم یا هزینه ای بابت حذف اسم ها بپردازیم!!!

ارسال شده در (ویرایش شده)

بعضی تصویر ها رو قیمت افتاده باید چیکار کنم!

فاکتور برای مشتری خوب صادر میشه ولی وقتی خودم در قسمت چاپ سفارشات مراجعه میکنم یه جدولی خالی و چند کلمه انگلیسی نشون میده !! چرا؟؟

ویرایش شده در توسط mohsensada

1:برای کپی رایت به قسمت component/com_jshoping/lib برید و فایل functions.php رو باز کنید در خط 307 تغییرات رو انجام بدید.

2:برای ست کردن عکس با قاب به این آدرس برید templates\zt_opis25\css و فایل joomshoping رو با نوتپد++ باز کنید و height رو به height :161px تغییر بدید که میشه مثل عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]4312[/ATTACH]

3:برای فاکتور میتونید از کامپوننت صدور فاکتور استفاده کنید.تاپیک کامپوننت صدور فاکتور

1 کاربر پسند دیده است

1:برای کپی رایت به قسمت component/com_jshoping/lib برید و فایل functions.php رو باز کنید در خط 307 تغییرات رو انجام بدید.

2:برای ست کردن عکس با قاب به این آدرس برید templates\zt_opis25\css و فایل joomshoping رو با نوتپد++ باز کنید و height رو به height :161px تغییر بدید که میشه مثل عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]4312[/ATTACH]

3:برای فاکتور میتونید از کامپوننت صدور فاکتور استفاده کنید.تاپیک کامپوننت صدور فاکتور

lرسی بابت راهنمایی فقط چرا فونت ها رو رو بعضی کامپیوترها نمیخونه و حالت شکسته نشون میده باید css رو دستکاری کرد؟ رو یه سیستم دیگه زدم بیاد فونت ها رو نمی خوند

شما باید به تنظیمات css مربوطه برید و نوع فونت رو tahoma بزارید یا برای اینکه فونت دیگه ای استفاده کنید باید فونت قبلی رو با جدید تعویض کنید.برای آموزش تغییر فونت به این تاپیک برید

شرمنده سوالام زیاد شد اون قسمتی که گفتی height را 161 قرار بدم این height زیاده کدوم ها رو به 161 تغییر بدم

سلام دوستان

امروز اومدم یه موقعیت براش ایجاد کنم.فایل index.php خالی بود!!!

دیویژن هاش کجا تعریف شده؟

خودم فهمیدم

داخل پوشه ی lib/layouts و فایلی که می تونید توش موقعیت تعریف کنید default.css هست

موفق باشید

یه مشکل دیگه اینکه دستور فونت فیس عمل نمیکنه...

-هر فونت شامل سه فرمت بود که در پوشه فونت کپی کردم

-توی templatedetails.xml پوشه رو فراخوانی کردم

-در template.css دستور فونت فیس رو اجرا کردم

الان عمل نمیکنه!!!کار دیگه ای باید انجام بدم؟؟؟؟

میشه واسه 1/5 هم معرفی کنین ولینکشو بدین؟من کل انجمنو زیرو رو کردم اما جوم شاپینگ برای 1/5 پیدا نکردم

دوستان کسی نظری راجع به تغییر فونت نداره؟هرکاری کردم نشد!مرحله ای رو اشتباه میرم؟آخه واسه قالب های دیگه مشکل نداره!!

با سلام من فروشگاه قاصدک نسخه باران رو خریدم 2روزه ولی هنوز تحویل نشده چکار کنم:oom:

با سلام من قاصدک رو تو لوکال نصب کردم درست کار میکرد ولی حالا که تو هاست آپلود کردم تصاویر اسلاید شو لود نمی شود

از اسلایدر خود قاصدک استفاده می کنید؟

باید نام تصاویر توی پوشه ی images ماژول رو 1،2،3 و . . . قرار بدید

لینک دانلود قاصدک رایگان کجاست؟

سلام دوست عزیز

ورود شما را به انجمن خوش امد میگم

لینک دانلود تو صفحه اصلی انجمن بالای صفحه گذاشته شده - هم نسخه قاصدک و هم باران

با سلام

نسخه های رایگان بخصوص نسخه قاصدک روی جوملا 2.5 هم نصب میشن یا نه

و آیا نمایشی هستن یا قابل مدیریت هم هستن

اگر هستن چگونه وارد مدیریتش میشیم

چون روی لوکال نصب کردم اما امکان ورود به مدیریت نداشت فک

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری