ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

از قسمت تنظیمات کلی/سربرگ سرور

نمایش خطا رو روی حداکثر بزارید ببینید چه پیغامی میده؟

هیچ خطایی نمیده

صفحه کاملا سفیده!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام.

با سپاس از دوستان برای انتشار این افزونه

من این کامپوننت رو نصب کردم و یکی از مشکلاتی که در ابتدا بهش برخوردم اینه که مثلا من قیمت رو تو قسمت محصول می زنم 4000 تو سایت قیمت انگار ضربدر 3 میشه و مینویسه 12000.

واحدشم ریال زدم و مالیات هم حذف کردم درست شد ولی نمیدونم چرا دوباره به حالت قبل برگشت... همۀ موارد هم همونطور که گفتین هست.

مشکل بعدیم اینه که میخوام بدونم چطور فیلد کد تخفیف رو از پایین صفحه حذف کنم... یعنی نمیخوام فیلد کد تخفیف وجود داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

در ضمن اگر چند تا ماژول اسلایدر و... هم برای نمایش محصولات قرار بدین برای دانلود خیلی عالی میشه

تشکر مجدد

یا حق

دوستان کسی به این سوالم که قبلاً مطرح کردم جواب نمیده؟ این حذف کردن فیلد کد تخفیف خیلی برام مهمه

خواهشا راهنمایی کنید.

در ضمن آیا راهی هست که بشه محصولات رو از خود جوملا وارد کرد واسه فروش نه از کامپوننت خاصی؟ بدون نیاز به وارد کردن کد و اسکریپت تگ توسط مدیر سایت چون یوزرفرندلی خیلی خیلی برای صاحب سایت مهمه.... راستش موندم چه کنم؟!

میخوام یه گزینۀ اضافه به سبد خرید باشه که اضافه بشه و قیمت محصولات انتخابی رو محاسبه کنه. پرداخت اینترنتی نیاز نیست.. پول رو کارت به کارت می کنه و بعد محصول ارسال میشه برای مشتری

خواهش می کنم راهنمایی کنید خیلی مهم و حیاتیه

سلام

یه مشکل کوچیک داشتم اونم اینه که صفحه اصلی رو نشون نمیده!

یعنی سفیده سفیده

ولی وارد بخش مدیریت میشه!

هرچی سرو کله زدم نتونستم دلیلشو پیدا کنم

جوملای معمولی نصب میشه و مشکلی ندارم ولی وقتی این فروشگاه و یا فروشگاه باران رو نصب میکنم صفحه اصلی رو نشون نمیده

رو سرور

امکانش هست برای نصب نبودن ioncube رو سرور باشه؟

از کجا باید بفهمیم که ioncube رو سرور نصبه یا نه؟

امکانش هست برای نصب نبودن ioncube رو سرور باشه؟

از کجا باید بفهمیم که ioncube رو سرور نصبه یا نه؟

اگه ioncube نصب نباشه.مدیریت بالا نمیاد

از خود هاست بسته رو آپلود کردید؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان کسی به این سوالم که قبلاً مطرح کردم جواب نمیده؟ این حذف کردن فیلد کد تخفیف خیلی برام مهمه

خواهشا راهنمایی کنید.

در ضمن آیا راهی هست که بشه محصولات رو از خود جوملا وارد کرد واسه فروش نه از کامپوننت خاصی؟ بدون نیاز به وارد کردن کد و اسکریپت تگ توسط مدیر سایت چون یوزرفرندلی خیلی خیلی برای صاحب سایت مهمه.... راستش موندم چه کنم؟!

میخوام یه گزینۀ اضافه به سبد خرید باشه که اضافه بشه و قیمت محصولات انتخابی رو محاسبه کنه. پرداخت اینترنتی نیاز نیست.. پول رو کارت به کارت می کنه و بعد محصول ارسال میشه برای مشتری

خواهش می کنم راهنمایی کنید خیلی مهم و حیاتیه

برای حذف فیلد کد تخفیف به این قسمت برید

پیکربندی/مجموعه و محصول

اول تیک گزینه ی تغییر "محصولات در صفحه "و" محصولات در ردیف " برای همه مجموعه رو بزنید سپس در قسمت پایین دوتا فیلد نمایش کد محصول وجود داره که تیک جفتشون رو بردارید

برای سوال دوم بهترین راه استفاده از همین کامپوننت هست.فقط کافیه در قسمت پرداخت یه پرداخت ایجاد کنید مثلا پرداخت درب منزل یا خرید پستی...

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

اگه ioncube نصب نباشه.مدیریت بالا نمیاد

از خود هاست بسته رو آپلود کردید؟

آره از خود هاست آپ کردم

مدیریت بالا میاد ولی صفحه اصلی سفیده!!

برای حذف فیلد کد تخفیف به این قسمت برید

پیکربندی/مجموعه و محصول

اول تیک گزینه ی تغییر "محصولات در صفحه "و" محصولات در ردیف " برای همه مجموعه رو بزنید سپس در قسمت پایین دوتا فیلد نمایش کد محصول وجود داره که تیک جفتشون رو بردارید

برای سوال دوم بهترین راه استفاده از همین کامپوننت هست.فقط کافیه در قسمت پرداخت یه پرداخت ایجاد کنید مثلا پرداخت درب منزل یا خرید پستی...

سلام مجدد

ممنون از پاسختون

کارهایی که فرمودین انجام دادم ولی درست نشد. یعنی تیک گزینه ی تغییر "محصولات در صفحه "و" محصولات در ردیف " برای همه مجموعه رو که میزنم و ذخیره میکنم دوباره میبینم تیک نداره.

بعدم آیا اسلایدر محصولات که از مجموعه بخونه و فقط محصولات مجموعه خاصی رو نشون بده وجود داره؟

سایت باید اینجوری باشه منتها الان گفتن فروشگاه هم میخوان شده دردسر

ادرس سایت

بیش از هر چیز مساله اضافه کردن محصول از کامپوننته که ترجیحا دوست ندارم اینطور باشه و مدنظرم مطالب خود جوملاست چون برای کاربر(مدیر سایت) راحت تره و این راحتی براشون خیلی مهمه

ویرایش شده در توسط blazhel

بله.داخل باران ماژولی وجود داره به نام mod_ice_carousel که همین خصوصیتی که می خواید رو داره

برای حذف فیلد کد تخفیف این کاری که گفتم رو اگه انجام بدید درست میشه.من خودم انجام دادم

موفق باشید

ممنون دوست گرامی

این کاری که فرمودید انجام دادم نشد، ولی گشتم از قسمت پیکربندی-> اطلاعات فروشگاه-> گزینۀ دوم یعنی: "از کد rabatt استفاده کنيد" تیکش رو برداشتم اون فیلد کد تخفیف حذف شد.

بابت معرفی این ماژول هم ممنون... نصب کردم کار میکرد بعد با همین گزینه ها ور رفتم و از تنظیمات خودش میخواستم تنظیم کنم که جدیدترین ها رو اول نشون بده نمی دونم چی شده الان دیگه نشون نمیده هرکاری می کنم.

در هر صورت سپاس

سلام مجدد

اون مشکل حل شد و نشون میده منتها الان تو این ماژول اسلایدر مثلا میزارم تو هر اسلاید 3 تا محصول نمایش بده.

محصولاتی که در اسلایدهای دوم و بعدی قرار میگیرند عنوانشون به نمایش در نمیاد و فقط عکس محصول رو نشون میده.

در ضمن میشه کاری کرد که عکس ها هم لینک باشن به مطلب(محصول)؟

الان باید حتما رو عنوان کلیک کرد تا وارد مطلب(محصول) بشه

ببینید متوجه میشد.

ادرس سایت

با تم ها و حالت های مختلفش تست کردم همچنان همونطوریه. البته من میخوام رو حالت autoplay باشه و تو هر اسلاید 3-4 تا محصول که عکسش هم لینک باشه. الان عنوان بالاست و اگر عنوان طولانی باشه دو خطی میشه و عکسش از هماهنگی و تراز با بقیه در میاد و جلوۀ جالبی نداره

ویرایش شده در توسط blazhel

دوست عزیز لطفا در پست هایی کهقرار میدین فقط لینک سایت خودتون رو برای بررسی وارد کنین وفقط یکبار نه اینکه به اسم سایت خودتون لینک بدین ودر تمام پست های خودتون؟قرار نیست در تمام پست ها تبلیغات کنین؟لطفا به قوانین احترامبگذارین در غیر این صورت برخورد خواهد شد با تشکر

سلام

ممنون ولی کاش جای ایراد گرفتن راهنمایی می فرمودین...

فکر نمی کردم جرم محسوب بشه چون همیشه دیدم دوستان همینکارو می کنن!!!

فقط ببخشیدا والا من لینک رو تو همون پست میزارم که کسی جواب نمیده وای به اینکه ننویسم! اونوقت یعنی ملت میرن پست های قبلی رو نگاه می کنن ببینن لینک دادم یا نه؟!!!

لینک نزاریم میگن لینک بدین لینک بزاریم گیر میدین! خب همه که بیکار نیستن برن پست های قبلی رو بررسی کنن و لینک رو پیدا کنن... باید همونجا باشه تا اگر فرد جدیدی دید بتونه بررسی کنه!

تازه خوب این همه اعضا تو امضاها سایت هاشونو قرار میدن چه تفاوتی داره؟ من اگر قصد تبلیغ داشتم تو امضا لینک ها رو لیست می کردم!

در هر صورت اگر جرم و خلافی از من سر زده عفو بفرمایید!

بعدم این سایت مشتریه نه سایت خودمون تازه اگرم دقت کنید لینک دمو هست و فکر نمی کنم دمو دیگه تبلیغات داشته باشه!

سلام... ممنون از شما.

دستتون درد نکنه.

این ماژول ice_carousel که دوستان معرفی کردند فعلا تنها ماژولیه که بهتر از بقیه عمل کرده منتها 2-3 تا مشکل داره:

1- لینک نبودن عکس

2- در اسلاید و پیج دوم عنوان محصولات به نمایش در نمیاد و فقط عکس محصول میاد در حالیکه در اسلاید و پیج اول خوبه.

3- چون عنوان بالای تصویر به نمایش در میاد اگر عنوان طولانی و دو خطه بشه عکس میاد پایین تر و ترتیب و نظمش بهم میخوره(چون تمام تصاویر باید سایزشون ثابت باشنه.)

در لینک دمو اگر دقت بفرمایید مشاهده خواهید گرد.(قسمت "تازه های فرزان" و "در دست چاپ" از همین ماژول استفاده شده)

[ATTACH]5271[/ATTACH]

دوستان گفتن که چرا همش لینک میزاری و شاکی شدن منم واسه همین دیگه آدرس لینک نمیزارم. این لینک دمو5 هست... همون آدرس اگر دموی 4 بنویسید یه سایت ساده(بدون فروشگاه) هست که اسلایدر اون بسیار عالی و ایده آل مشتری هست بخاطر حالت نمایش و افکتش که البته افزونه تجاری هم هست منتها از جوم شاپینگ نمیخونه.. اگر بشه کاری کرد اون اسلایدر از جوم شاپینگ بخونه و قیمت و... رو نمایش بده بسیار عالی میشه.

اسم اون ماژول تجاری Youfact News Engine هست...

اگر قابل درست شدن هست و شما میتونید این لطف رو انجام بدید بفرمایید تا این ماژول رو هم براتون تو پیام خصوصی ارسال کنم.

اگر هر کدوم از اینا درست بشه و کارم راه بیفته واقعا محبت می کنید و بنده رو مدیون خودتون می کنید

پیشاپیش ممنون و سپاس گزارم.

پیروز و سربلند باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط sfmhoo

ممنون از محبت شما

هنوز نصب نکردم منتها قبلش جسارتاً میخواستم ببینم هر 3 مشکلی که عرض کردم برطرف شده یا فقط لینک بودن عکس؟

چون الان مهمترین اشکالش نشون ندادن عنوان در اسلایدهای دوم به بعد و همچنین قرار گرفتن عنوان بالای تصویر هست که اگر عنوان طولانی بشه دو خطه میشه و ترتیب و توازن تصاویر بهم میریزه

الان نصب کردم... منتها گزینۀ

show read more

حتما باید روی بله باشه تا عکس ها لینک بشه اگر خیر بزاری عکس لینک نمیشه

ترجیحا نمیخوام گزینه ادامه مطلب به نمایش در بیاد

اون دو مشکل هم متأسفانه همچنان به قوت خودش باقیه:dadad4::oom::auau::13:

دیگه کلافه شدم.. خواهشا کمک کنید

دوستان کسی به داد ما نمی رسه؟!!:dadad4::65d6a5d6s::bala::heey::oom::oom:

سلام دوستان..

وقتی به قسمت محصول..یه محصول جدید اضافه میکنم..همه ی محصول ها در قسمت سایت در یه ستون قرار میگیه..

ایا میشه کاری کرد ک مثلا در هر ردیف چهارتا کالا با ستون های زیاد باشه؟ممنون میشم کمک کنید؟:dadad4:

در قسمت

پیکربندی/مجموعه و محصول

می تونید ستون و ردیف تعریف کنید

دوستان مشکل بنده رو کسی می تونه بصورت تجاری حل کنه؟

درود

شاید نیازی به هزینه نباشه

اطلاعات هاست و ادمین رو برام پ.خ کنید تا فردا چک کنم

یاحق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری