ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

سلام دوستان

من توی لوکال دارم از ازن کامپوننت استفاده میکنم

یه مجموعه و یه محصول اضافه کردم.

یه منو هم به این کامپوننت تخصیص دادم..

اما وقتی میرم روی مجوعه کلیک میکنم که محصولات رو نشون بده، این پیغام خطا رو اول صفحه میاره..زیرش محصولات رو میزنه..این پیغام ها رو چطوری از بین ببرم؟

و این که روی عروسک برچسب new بد قرار گرفته..چطور تنظیمش کنم؟

[ATTACH=CONFIG]5445[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

من توی لوکال دارم از ازن کامپوننت استفاده میکنم

یه مجموعه و یه محصول اضافه کردم.

یه منو هم به این کامپوننت تخصیص دادم..

اما وقتی میرم روی مجوعه کلیک میکنم که محصولات رو نشون بده، این پیغام خطا رو اول صفحه میاره..زیرش محصولات رو میزنه..این پیغام ها رو چطوری از بین ببرم؟

و این که روی عروسک برچسب new بد قرار گرفته..چطور تنظیمش کنم؟

به تنظیمات کلی سایتتون برید و در سربرگ سرور گزارش خطا رو کم کنید و مجدد چک کنید

با سلام

من فروشگاه ساز جوم شاپینگ را نصب کردم و ماژول پی سی ملت را هم برای پرداخت آنلاین نصب کردم و تنظیمات ترمینال و اتصال به درگاه ملت را انجام دادم ولی وقتی به درگاه می خواد وصل بشه اخطار زیر را میدهد.

Pay Response is : 421

به تنظیمات کلی سایتتون برید و در سربرگ سرور گزارش خطا رو کم کنید و مجدد چک کنید

متشکرم..مشکلم حل شد..فقط اون برچسب new که بدجور روی عکس قرار گرفته رو چیکار کنم؟

سلام،

میشه لطفا بگید وقتی از یک قالب جدید برای فروشگاه استفاده میشه، باید تنظیمات خاصی انجام بشه برای دکمه ها؟

دکمه های خرید و جزئیات و ... اون قالبی که باید رو ندارن، متنی نشون می ده.

ممنون

متشکرم..مشکلم حل شد..فقط اون برچسب new که بدجور روی عکس قرار گرفته رو چیکار کنم؟

درود

توی قسمت

فروشگاه/تنظیمات/برچسب های محصول

می تونید برچسب اضافه یا حذف کنید.سپس در قسمت ایجاد محصول از تب جزئیات می تونید برچسب محصول خودتون رو انتخاب کنید

موفق باشید

سلام،

میشه لطفا بگید وقتی از یک قالب جدید برای فروشگاه استفاده میشه، باید تنظیمات خاصی انجام بشه برای دکمه ها؟

دکمه های خرید و جزئیات و ... اون قالبی که باید رو ندارن، متنی نشون می ده.

ممنون

درود

دوست عزیز قالب جدیدی که نصب می کنید باید برای کامپوننت جوم شاپینگ استایل دهیش کنید.لذا باید با css و مقدار کمی php آشنا باشید

موفق باشید

با سلام

من فروشگاه ساز جوم شاپینگ را نصب کردم و ماژول پی سی ملت را هم برای پرداخت آنلاین نصب کردم و تنظیمات ترمینال و اتصال به درگاه ملت را انجام دادم ولی وقتی به درگاه می خواد وصل بشه اخطار زیر را میدهد.

Pay Response is : 421

فکر می کنم مشکل از طرف بانک باشه.با متصدی بانک تماس بگیرید و پیام رو گزارش کنید یا به سایتی که پلاگین اتصال رو خریدید تیکت بدید

موفق باشید

درود

دوست عزیز قالب جدیدی که نصب می کنید باید برای کامپوننت جوم شاپینگ استایل دهیش کنید.لذا باید با css و مقدار کمی php آشنا باشید

موفق باشید

سلام، مرسی از پاسختون، ولی قالب برای جوم شاپینگ هست. قالب متفرقه نیست.

دموش درسته، و تو اجرا، بقیه قسمت ها همون شکلیه، ولی دکمه ها بصورت متنی میاد.

آیا کلاس خاصی داره برای دکمه ها ؟

درود

اگه قالب برای جوم شاپینگ هست کار راحت تر میشه

برای دکمه ها هم فقط کافیه کلاسش رو پیدا کنید و بهش بک گراند بدید

اگه دمو بدید بهتر میشه راهنمایی کرد

موفق باشید

درود

اگه قالب برای جوم شاپینگ هست کار راحت تر میشه

برای دکمه ها هم فقط کافیه کلاسش رو پیدا کنید و بهش بک گراند بدید

اگه دمو بدید بهتر میشه راهنمایی کرد

موفق باشید

ممنون، فعلا رو لوکال کار می کنم.

دکمه های دموی قالب، هیچ مشکلی ندارند، ولی واسه من اشکال پیدا می کنن،انجمن جوملا ایران

کلاس رو چطوری میشه ست کرد ؟

درود

با استفاده از فایرباگ می تونید کلاسش رو پیدا و بهش استایل بدید

آموزش کار با فایرباگ هم توی انجمن هست هم توی نت فقط کافیه یه search بزنید

یاحق

درود

شاید نیازی به هزینه نباشه

اطلاعات هاست و ادمین رو برام پ.خ کنید تا فردا چک کنم

یاحق

سلام

ممنون از لطف شما

یکسری توضیحات رو براتون در پ.خ ارسال کردم.

ممنون میشم بررسی بفرمایید و پاسخ بدید.

خیلی خیلی سپاس گزارم

درود

با استفاده از فایرباگ می تونید کلاسش رو پیدا و بهش استایل بدید

آموزش کار با فایرباگ هم توی انجمن هست هم توی نت فقط کافیه یه search بزنید

یاحق

سلام، کلاس رو پیدا کردم، ولی نمی دونم از کجا می تونم کلاس جدید تعریف کنم واسه دکمه ها!؟

می شه لطفا راهنمایی کنید.

( من یک منو از محصولات جوم شاپینگ تعریف کردم در صفحه اول، دکمه ها استایلی که باید رو ندارند)

کافیه کلاسش رو توی یکی از فایل های css قالب اعمال کنید.به صورت زیر

.your class{
background:#464646;
color:#fff;
padding:5px;
}

کد اول:رنگ بک گراند سایته

کد دوم:رنگ لینک

کد سوم:برای پهن کردن کمه

یاحق

درود

من خودم حقیقتش ندیدم . شما یک سر به سایت سازنده بزن .ببین ایا ماژول یا پلاگینی منتشر کرده یا نه .

برای قیمت به منو پیکربندی و گزینه واحد پول مراجعه کنید. و در فیلد "جدا کننده هزارگان" از کاراکتر هایی مثل " , " یا " . " به عنوان جدا کننده استفاده کنید . تا مبلغ را بصورت درست نمایش دهد .

برای مقایسه کالا هم میگردم ببینم پلاگین یا ماژولی منتشر شده یا نه . اگر پیدا کنم در همین تایپک منتشر میکنم.

درود

در گزینه واحد پول فیلدی با نام جدا کننده هزارگان نیست ولی فیلدی با نام نرخ تبدیل واحد است..من همین دستور حضرتعالی رو انجام دادم ولی قیمت برعکس نمایش داده میشه..البته اعداد بصورت فارسی هستند..لطفا راهنمایی کنید

موفق پایدار

درود

در گزینه واحد پول فیلدی با نام جدا کننده هزارگان نیست ولی فیلدی با نام نرخ تبدیل واحد است..من همین دستور حضرتعالی رو انجام دادم ولی قیمت برعکس نمایش داده میشه..البته اعداد بصورت فارسی هستند..لطفا راهنمایی کنید

موفق پایدار

دوست عزیز در این کامپوننت هم در قسمت تنظیمات هم در قسمت پیکربندی واحد پول وجود داره.شما باید به قسمت پیکربندی برید نه تنظیمات...

یاحق

سلام..

دوستان این مشکل رو من چطور حل کنم..

برچسب new و sale که روی عکس ها درست قرار نمیگیره..مشکل داره..

باید چیکارش کنم؟

[ATTACH=CONFIG]5479[/ATTACH]

درود

با فایرباگ می تونید کلاسش رو پیدا و بهش margin بدید.اگه سایت روی هاسته دمو بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

متشکرم..مشکلم حل شد..دارم رو لوکال کار میکنم.

اما یه مشکل دیگه..

من وقتی روی عکس ها کلیک میکنم که اونو در اندازه ی واقعی نشون بده، نسبت به تنظیماتی که انجام دادم..اول میاد کل صفحه رو بزرگ میکنه..بعد دوباره که روی عکس کلیک میکنم، عکس رو در یه تب جدید، ولی با اندازه ای خیلی بزرگتر از اون چیزی که من عکس رو اپ کردم نشون میده..باید چیکارش کنم؟

صفحه اول فروشگاه:

[ATTACH=CONFIG]5485[/ATTACH]

بعد از کیلیک برای بزرگنمایی:

[ATTACH=CONFIG]5486[/ATTACH]

دوباره روی عکس کلیک میکنم تا عکس رو در اندازه ی واقعی یا اون چیزی ک در قسمت مدیریت تنظیم کردم رو نشون بدم:

[ATTACH=CONFIG]5487[/ATTACH]

در صورتی که میخوام بعد از همون کلیک اول..عکس رو در اندازه ی واقعی نشون بده، مثلا 512 * 512

درود

مشکل باز شدن در تب جدید:توی تنظیمات مرورگر فایرفاکس به مسیر زیر برید

option/tabs

اولین گزینه رو تیک بزنید

بزرگ نشان دادن عکس ها:مشکل شما اینه که از تصاویری استفاده کردید که حجم و رزولیشن بالایی دارند.بهترین راه حل اینه که شما با استفاده از فتوشاپ سایز و حجم تصاویر خودتون رو کم کنید.مثلا رزولیشن هر تصویر 508*380 پیکسل و حجم هر کدام حدود 50 کیلوبایت

اینطوری هم سرعت سایت میره بالا هم کل صفحه رو نمیگیره

توجه:مثلا رزولیشن تصاویر شما 508*380 است.شما باید در قسمت ایجاد محصول سایز تصویر رو نصف سایز اصلی وارد کنید که میشه 204*190

موفق باشید

اگه لطف کنید بهم بگین که بهترین حالت سایزی که عکس ها رو توی این کامپوننت بزار باید چی باشعه ممنون میشم؟

درود

دوست عزیز این بستگی به شما داره.هرچی سایز و حجم تصاویر پایین بیاد.سرعت لود صفحه ی شما بالاتر میره.

ولی می تونید از راهنمایی که در پست قبلی کردم استفاده کنید

موفق باشید

متشکرم امیر جااان.

از نظر گرافیکی به شدت مشکل دارم..

تا اینجا مشکلاتم با کمک شما حل شده..

اما یه مشکل دیگه..

وقتی تصویر رو بزرگ نمایی میکنم..قسمتی از اون میره زیر هدر سایت و منو ها..اسکرین شاتش رو گذاشتم..در این مورد باید چیکار کنم؟ از قالب امیر کبیر استفاده میکنم توی لوکال.

[ATTACH=CONFIG]5489[/ATTACH]

خواهش میکنم

دوست عزیز برای این مورد باید دمو آنلاین قرار بدید تا بشه راهنمایی کرد.اما با فایرباگ کلاسش رو پیدا و بهش z-index بدید مثل زیر ببینید مشکل حل میشه

your dive{
z-index:999;
}

درضمن چرا از فروشگاه سازهای آماده باران و قاصدک استفاده نمیکنید؟هم رایگانه هم حرفه ای.خیلی راحت می تونید با کمی استایل برای خودتون اختصاصیش کنید.اینجوری هم به هدفتون می رسید هم وقتتون تلف نمیشه.البته این فقط یه نظر بود!!

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری