pedram.najafi73

مصکل در قالب نصبی جوملا

6 پست در این موضوع

سلام به همه اعضا، من یه قالب ساختمو طراحی کردم، وقتی نصبش میکنم متاسفانه با دستورات ارسال مطالب اینا هماهنگ نیس و کلا کد های css رونمیخونه و چیزی ک واقعا هست رو نمایش نمیده، ممنون میشم کمک کنید چطوری این مشکلاتو حل کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چطوری قالب رو طراحی کردید که همخوانی نداره؟؟؟اصول طراحی این هست که شما یه قالب خام روی جوملا خام نصب کنید.سپس شروع کنید به طراحی

1 کاربر پسند دیده است

چطوری قالب رو طراحی کردید که همخوانی نداره؟؟؟اصول طراحی این هست که شما یه قالب خام روی جوملا خام نصب کنید.سپس شروع کنید به طراحی

ببخشید متوجه منظورتون نشدم، میشه بیشتر توضیح بدید؟
ب همون روش اولیه با htmlکدامو نوشتم بعد باcss بهشون زیبایی و عکسا و رو اضافه کردم، میخام جوملا با قالبم ست باشه و پست اینارو با جوملا بفرسم...

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

با سلام یعنی الان قالبتون قابل نصب برای جوملا هست؟ روش نصب کردید؟ 

اگر قالب برای جوملا طراحی شده باشه که خب مشکبی نیست میبایست بخونه.

اگر آنلاین هست لینکتون رو بذارید

موفق باشید سربلند

1 کاربر پسند دیده است

با سلام یعنی الان قالبتون قابل نصب برای جوملا هست؟ روش نصب کردید؟ 
اگر قالب برای جوملا طراحی شده باشه که خب مشکبی نیست میبایست بخونه.
اگر آنلاین هست لینکتون رو بذارید

موفق باشید سربلند

خیر واسه جوملا نیس، باید واسه جوملا تعریف بشه قالب؟؟ میشه راهنمایی کنید چجوری؟؟

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

بله دوست عزیز قالبی که الان شما دارید یک قالب استاتیک و html هست. برای اینکه در جوملا قابل استفاده باشه میبایست به قالب متناسب با ساختار جونلا تبدیل کنید. 

که اونم و دو روش داره یک استفاده و تبدیل قالب html بصورت کدنویسی دستی و طراحی و پیاده سازی قالب جوملا و راه دوم استفاده از فریم ورکهای اختصاصی جوملا برای طراحی قالب...

مطاله کنید:

http://www.aparat.com/result/آموزش_طراحی_قالب_جوملا

https://www.google.com/search?q=اموزش+طراحی+قالب+جوملا&oq=اموزش+طراحی+قالب+جوملا&aqs=chrome..69i57j0l3.19938j0j4&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

https://www.google.com/search?q=طراحی+قالب&sitesearch=joomlaforum.ir&do=process&gws_rd=ssl

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری