majid.fathi

واقعا حیرت انگیز: پیدا کردن عکس دوران دبیرستان با دادن مشخصات

8 پست در این موضوع

يه سايت خارجي به نام worldschool كه بزرگترين سايت آموزشي هست اقدام به كار جالبي كرده ابتدا به لينك زير بريد در قسمت Searrch ، کشور را انتخاب كنيد به صفحه بعد برويد در صفحه بعد مشخصات ...خود را كامل وارد كنيد نام و نام خانوادگي رو به انگليسي بنويسيد و سپس عكس خود را ببنيد اين سايت از عكسهاي موجود بر سرور آموزش پرورش استفاده مي كنه من خودم وقتي ديدم كف كردم حتماً نگاه کنید .. تعجب میکنید که عکس شما رو آپلود کرده .. فقط برای ایران توی دوره دبیرستان بگردید (قبلش رو نداره)

دبیرستان = third level

اینم لینکش :

http://www.worldschoolphotographs.com/

در ضمن اگر اطلاعات دوستانتون رو هم دارید می تونید وارد کنید و خاطراتتون رو زنده کنید

گفتیم امروز یک پست بی ربط هم زده باشیم bitarbiat

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مجید عکس خودتو توش دیدی ؟ من قبلا با این وبسایت آشنا بودم واسه همین بهت می گم ؟

استاد چون میدونن ایرانیا زیاد سر میزنن ایرانم گذاشتن دست خالی برنگردیم...:dadad4:

یک هدفی هم این بین داشتم. ببنید یک اینده ی کوچیک مثل این باعث شده سایت بازدیدی بالا و کسب رتبه بالای الکسا بشه. دور تا دور سایت را ببنید پر از تبلیغات ادسنس گوگل هست و چه درامدی کسب می کنه:nasihat:

خوب همیشه ایده های نوین هستن که موفق میشن این معلومه ! تا اون زمون که به فکرش می رسید که با ساخت سایتی مثل فیس book میشه این همه درآمد در آورد ؟ پس همیشه یه ایده هست که آدم رو موفق می کنه اونم ایده ای که کمیاب باشه ! اصلا نایاب !

مثلا اون کسی که 4 سال پیش رفته دامنه فیس چیز . ای ار را 2 تومن خریده .الان فیسبوک شکایت کرده و این طرف هم میگه پس نمی دم:25r30wi::25r30wi:

ما 4 سال پیش دنبال IGI بودیم!

سلام.ببخشید من رفتم تو سایتی که معرفی کردین اما کشور ایران رو نداشت.میشه بیشتر راهنماییم کنید.ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری