saleh1363

افزونه که اتومات تمام مطالب در جملا رو کاتالوگ نمایش بده

6 پست در این موضوع

با سلام بنده قبلا مطالب رو در سایت وارد نمودم الان هر افزونه ای که نصب میکنم میگه باید مطلب وارد کنم 

افزونه ای نداریم با نصب ان اتومات تمام قسمت هایی که مطلب گذاشتیم کاتالوگی نمایش داده بشه

با تشکر

صفحه اول.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

متوجه منظورتون که " میگه باید مطلب وارد کنم" نشدم!

خب قالب اگه نصب کرده باشین در ساختار خودش مطالب جوملا رو نمایش میده...حالا اگر افکت و استایل دیگری مدنظترون باشه ؛ برای اینکار از ماژول دلخواهی استفاده میشه

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

مطالب که وارد کردم قبلا چگونه بیارم تو کامپوننت فروشگاه ساز 

کامپوننت نداریم که خودش اتوماتیک اطلاعات قبلی رو فروشگاه ساز کنه

یعنی قبلا در سایت دیگه ای محصول گذاشتین و الان میخواهین روی سایت جدیدتون همون محصولات رو وارد کنین؟ 

روی هر دو یک کامپوننت فروشگاه ساز نصب بوده؟

نه منظورم من قالب شرکتی نصب کردم 

در قسمتهایی از سایت مطلب گذاشتم همراه با عکس

حالا می خوام این مطالب رو به صورت فروشگاه ساز یا کاتالوگ نمایش بده

ولی وقتی فروشگاه سازی نصب میکنم میگه مطالب رو وارد کنم نمیشه مطالبی که قبلا وارد کردم خودش نمایش بده

خب طبیعی هست شما مطالبتون رو داخل بخش مطالب جوملا ثبت کردید و برای اینکه بعنوان فروشگاه یا کاتالوگ بخواهید استفاده کنید میبایتس مجدد مطالبتون رو در کامپوننت فروشگاه ساز تون ایجاد کنید. امکان ایمپورت خودکار وجود نداره چون اصلا هیچ ارتباطی با همدیگر ندارند!

هر کامپوننت و افزونه ای دیتای موردنیاز خودش رو مطلبه و میبایست فیلدها و بخشهای مقتضیش رو سامان بدید 

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری