keshvari67

این چه اروریه؟ لطفا کمک کنید

8 پست در این موضوع

سلام 

دوستان به کمکتون خیلی خیلی زیاد نیاز دارم . 

سایتم یکدفعه این ارور رو میده و نه مدیریت نه سایت باز نمیشن:

/public_html/plugins/system/jcemediabox/jcemediabox.php on line 32

به همین آدرس هم رفتم بنظر مشکل خاصی نداره. اینم کدش:

class plgSystemJCEMediabox extends JPlugin {
لطفا اگر کسی براش ممکنه اطلاعات رو براش بفرستم نگاه کنه. 

خیلی عجله دارم !!!!!

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

ادیتور JCE رو غیرفعال کنید. 

اگر سایت و مدیریتب الا نمیاد از طریق phpmyadmin به جدول _extensions برید و تیبل مربوط به  jcemediabox  رو حالتش رو غیرفعال کنید. (در مقابل فیلد published = 0 بذارید)

1 کاربر پسند دیده است

ممنون آقای مردانه زاده . همین کارو انجام دادم درست شد. 

مثل همیشه به دادم رسیدید. 

سپاس فراوان

الان یه سری ارور دیگه مربوط به jcoment هم در صفحات داخلی سایت دارم!!!

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/shanaweb/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/shanaweb/public_html/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home/shanaweb/public_html/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

jcoment رو نمیتونم غیر فعال کنم. حالا چه کنم؟ 

سلام مجدد  

خداراشکر که مشکلتون برطرف شد و سایتتون بالا اومد.

از هاستینگ جویا بشید که آیا تغییری در php سرور داشتن یا خیر؟  احتمالا php سرور رو آپدیت و ارتقا داده باشند. گویا این آپدیت با ورژن فعلی جوملا و افزونه هاتون هماهنگ و سازگار نیست.

نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید و سربلند

در 14 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام مجدد  

از هاستینگ جویا بشید که آیا تغییری در php سرور داشتن یا خیر؟  احتمالا php سرور رو آپدیت و ارتقا داده باشند. گویا این آپدیت با ورژن فعلی جوملا و افزونه هاتون هماهنگ و سازگار نیست.

نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید و سربلند

درود 

با تشکر از پیگیری خوبتون

همچنان مشکلم باقیه و تیکت هم میزنم فایده ای نداره. میگن این مشکل از طرف ما نیست . ولی من این 2-3 روز چون سایت رو غیر فعال کردم نه چیزی نصب کردم و نه کار خاصی انجام دادم که اینجوری شده! 

نمیفهمم واقعا...

در 18 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام مجدد  

نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید و سربلند

ظاهرا نمایش این ارور ها بخاطر فعال بودن نمایش خطا بوده! الان که نمایش خطا رو غیر فعال کردم فعلا اروری نیست . 

ولی نمیدونم چرا سایت داون شده بود.

باسلام

احتمالا ورژن php سرورتون آپدیت شده به 7 به همین خاطر با این موارد مواجه شدید. جوملاتون رو آخرین ورژن یعنی 3.7.3 آپدیت کنید تصور نمیکنم این موارد وجود داشته باشه...

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری