web developer

مشکل در ساخت سطح دسترسی جدید در جوملا 2.5.6

8 پست در این موضوع

درود

به تازگی به جوملا 2.5 مهاجرت کردم به خاطر امکان دسترسی هایی که میتوان ایجاد کرد. اما با مشکل مواجه شدم در ساخت یک سطح دسترسی جدید !!!

حتی در جستجو ها به ویکی جوملا فارسی رسیدم ولی باز نتوانستم سطح مورد نظر را ایجاد کنم

سناریوی درخواستی :

- 2 سطح دسترسی با نام های نویسنده اخبار ورزشی و نویسنده اخبار فرهنگی میخواهم ایجاد کنم.

- این 2 سطح دسترسی بتوانند در سایت اخبار بنویسند - ارسال خبر (بدون دسترسی به پنل مدیریت اصلی - تنها از طریق منو کاربری که تعبیه شده)

--------------------------

من مراحل زیر را رفتم :

1. ساخت سطح دسترسی

2. ساخت گروه کاربری

3. عضویت عضوهای مورد نظر در گروه های مربوطه

4. ساخت منو کاربری و دسترسی دادن آن منو به گروه نویسنده اخبار ورزشی و نویسنده اخبار فرهنگی

اما منو برای این اعضا نمایش داده نمی شود !!!

لطفا راهنمایی نمایید به چه شکل میتوانم این سطوح را ایجاد کنم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دقیقا من هم همین مشکل را دارم. من برای یه موسسه آموزشی زدم این سایت رو. حالا باید بخشی رو تعبیه کنم که فقط مدیران مدارس بتونن ببینین. مثلا یه سری بخش نامه ها که دانش آموزان نباید ببینیند. من هم مثل این دوست عزیز این کار ها رو کردم در جوملا 2.5. اما منوش رو یا همه میبینند یا فقط مدیر کل یعنی من.

مدیران ماهر انجمن کمکمون کنید لطفا

سر انجام راه حل را پیدا کردم.

با کمک آموزش آقای پردل که خیلی روان آموزش دادند.

PDF این آموزش را قرار میدهم تا دیگر دوستان بتوانند استفاده کنند :

آموزش وبلاگ دهي به كاربران بدون استفاده از افزونه هاي جانبي در جوملا 2.5

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13426067521.pdf

دقیقا من هم همین مشکل را دارم. من برای یه موسسه آموزشی زدم این سایت رو. حالا باید بخشی رو تعبیه کنم که فقط مدیران مدارس بتونن ببینین. مثلا یه سری بخش نامه ها که دانش آموزان نباید ببینیند. من هم مثل این دوست عزیز این کار ها رو کردم در جوملا 2.5. اما منوش رو یا همه میبینند یا فقط مدیر کل یعنی من.

مدیران ماهر انجمن کمکمون کنید لطفا

درود دوست عزیز

کار شما بسیار راحت تر است اگر تنها نمایش منو ها باشد.

در نمایش منو در مدیریت ماژول ها دسترسی را تنظیم کنید تا زمانی که کاربر (مدیر) لاگین کرد منو کاربری مدیران نمایش داده شود.

اما با این آموزش شما میتوانید ارسال مطالب را هم کنترل کنید.

پیروز باشید

زمانی که کاربر اطلاعات وارد میکند مطلب آن انتشار نیافته هست.

باید تایید کنم تا منتشر شود.

چگونه باید تنظیم کنم تا مطلب بدون تایید مدیر انتشار پیدا کند ؟

با تشکر

زمانی که کاربر اطلاعات وارد میکند مطلب آن انتشار نیافته هست.

باید تایید کنم تا منتشر شود.

چگونه باید تنظیم کنم تا مطلب بدون تایید مدیر انتشار پیدا کند ؟

با تشکر

فکر کنم فقط من و شما باید پاسخ این تاپیک رو بدیم :heey:

فکر میکنم برای این مشکلتون باید سطح دسترسی رو از Author بزارین Publisher

من تو جوملا 1.5 این کارهارو انجام دادم و نویسنده دارم. اما برای 2.5 نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیشه :1dco2x0p1lilzhfpg1t

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری