amir603

فارسی سازی قالب انگلیسی YooTemplate

22 پست در این موضوع

با سلام به تمام دوستان

1- می خواستم از اساتید و دوستان خواهش کنم که پروسه فارسی سازی قالبهای انگلیسی (با ساپورت RTL) را کامل توضیح بدن و راهنمایی بفرمایند (قالب مورد نظر من از شرکت YooTheme هستش).

2- آیا قالب اصل رو می شه copyright اش رو برداشت و مشکلی پیش نمی یاد؟

3- قالبهای YooTemplate سازگاریشون با افزونه های فارسی چطور هستش؟

4- فکر می کنم تمام قالبهای این شرکت دارای widget kit هستش، برای نمایش متن فارسی (روی عکس) آیا باید اون رو هم فارسی کرد!؟

من توی انجمن را گشتم متاسفانه آموزش جامع و کاملی من پیدا نکردم.

واقعا ممنون می شم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همانطور که آقای یوسفی گفتن اگر rtl باشد نیازی به فارسی سازی نیست .. فقط در برخی موارد ممکن است در حالت rtl فونت ها مناسب نباشد که این کار هم به راحتی اصلاح می گردد.

در مورد افزونه ها هم مشکلی خاصی نیست ولی اگر از نوشتار فارسی استفاده کنید ممکن است نوشته ها راست چین نباشند....

من تا به حال موردی در باره حذف کپی رایت این قالب ها ندیدیم....

دوست عزیز تمام قالب های یوتم rtl نیستن شما اسم قالب رو لطف کنید بفرمایین تا بهتر راهنمایی بشه ، ویجت کیت چه انگلیسی باشه محیطش چه فارسی از زبان فارسی یا هر زبان دیگه ای پشتیبانی می کنه ، به راحتی میت ونید از قسمت تنظیمات قالب کپی رایت رو غیر فعال کنید ، بهتره اسم قالب رو بگین

دوست عزیز تمام قالب های یوتم rtl نیستن شما اسم قالب رو لطف کنید بفرمایین تا بهتر راهنمایی بشه ، ویجت کیت چه انگلیسی باشه محیطش چه فارسی از زبان فارسی یا هر زبان دیگه ای پشتیبانی می کنه ، به راحتی میت ونید از قسمت تنظیمات قالب کپی رایت رو غیر فعال کنید ، بهتره اسم قالب رو بگین

سلام و ممنون از راهنماییتون . من اینجا لیست تمپلیت های YooTheme برای جوملا 2.5 را گذاشتم. همگی RTL را ساپورت می کنن.

http://www.yootheme.com/themes/documentation/troubleshooting/feature-and-compatibility-overview

همانطور که آقای یوسفی گفتن اگر rtl باشد نیازی به فارسی سازی نیست .. فقط در برخی موارد ممکن است در حالت rtl فونت ها مناسب نباشد که این کار هم به راحتی اصلاح می گردد.

در مورد افزونه ها هم مشکلی خاصی نیست ولی اگر از نوشتار فارسی استفاده کنید ممکن است نوشته ها راست چین نباشند....

من تا به حال موردی در باره حذف کپی رایت این قالب ها ندیدیم....

ممنونم از جوابتون. من می خواستم بدونم پس فارسی سازی که در بعضی سایتها تبلیغ می شه برای فارسی سازی قالبهایی با عدم ساپورت rtl هستش؟

فقط قالبهایی که از سال 2010 به این ور منتشر شده از rtl پشتیبانی می کنه بقیه نه همه پشتیبانی نمی کنن عزیز دلم

فقط قالبهایی که از سال 2010 به این ور منتشر شده از rtl پشتیبانی می کنه بقیه نه همه پشتیبانی نمی کنن عزیز دلم

مرسی. شما کلا خرید مستقیم و استفاده از قالبهای اصل YooTemplate را برای من که حرفه ای نیستم توصیه میکنید؟ یا راهکار دیگه ای پیشنهاد دارید؟

برخی سایت ها قالب های با لایسنس اصل رو در ایران می فروشند. با کمی جستجو می توانید پیدا کنید.

سلام دیدم اینجا بحث یوتم داغه گفتم منم سوالم رو اینجا بپرسم

من قالب yoo balance رو دارم طبق بررسی هایی که انجام دادم قالب rtl ساپورت هستش اما من که چیزی پیدا نکردم

محبت میکننی بهم بگین چه جوری راست چینش کنم برام خیلی مهم و فوری هستش

ممنون از همه بچه های گل سایت

سلام

قالبتون rtl رو ساپورت کنه نیازی نیست دیگه راست چین بشه ولی این تاپیک رو هم سری بزنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1741-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

اگه نتونستید آدرس سایتتون رو بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد...

دوست عزیز من به صورت آزمایشی این قالب رو نصب کردم طبق تحقیقاتی کدم قالب زبا فارسی رو ساپورت میکنه

اما نحوه راست چین شدنش رو نمیدونم و نفهمیدم ممنون میشم کمکم کنید

http://46.4.151.139/~admin/test

شما این کارها رو بکنید برید به قالبتون و داخل پوشه css برید این تغییراتی رو که میگم انجام بدین

اول برید فایل nobile.css این کدها رو در کلاسی که خط 3 هستش اضافه کنید

direction: rtl;
text-align: right;

بعد فایل menus.css خط 30 کلاسی که هست float: left رو به float: right تغییر بدین

توی فایل layout.css خط 82 باز id مورد نظر float: left رو right کنید

بعد خط 86 همون فایل id سرچ رو right: 9px رو به left: 9px تغییر بدین

باز جایی بود بگید بگم...

آقای صابر از شما بعید بود!

عزیزم شما فقط فایل زبان فارسی را نصب کن . خودش اتوماتیک راست چین میشه

دوست عزیز ممنون از راهنماییت اما من میخواستم با راست چین کردن خودم فارسی کنم

دسترسی به فایل زبان فارسی ندارم

ممنون میشم راهنمایی کنید

صابر جان والا توی قالب

فایل mobile.css بود که کد گفته شده رو اضافه کردم

اما توی قسمت های بعدی که توضیح داده بود مفهوم نبود یعنی وجود نداره

ممنون میشم واضح تر برام توضیح بدی

یک دنیا ممنون

شما این کارها رو بکنید برید به قالبتون و داخل پوشه css برید این تغییراتی رو که میگم انجام بدین

اول برید فایل nobile.css این کدها رو در کلاسی که خط 3 هستش اضافه کنید

direction: rtl;
text-align: right;

بعد فایل menus.css خط 30 کلاسی که هست float: left رو به float: right تغییر بدین

توی فایل layout.css خط 82 باز id مورد نظر float: left رو right کنید

بعد خط 86 همون فایل id سرچ رو right: 9px رو به left: 9px تغییر بدین

باز جایی بود بگید بگم...

آقای صابر از شما بعید بود!

من فک کردم روی جوملای فارسی نصب کردن اصلا حواسم نبود بسته نصبی هستش و جوملای لاتین هست ممنون از راهنماییت حمید جان...

دوست عزیز این دو تا فایل زبان رو نصب کنید

مدیریت

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13438507641.zip

سایت

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13438506481.zip

حمید جان از این لینک نگاه کن مجدد نصب کردم اما یک موضوع فارسی سازی که برای قالب سایت و مدیریتی که صابر عزیز داد برای جوملا 2.5 هستش

برای جوملا 1.5 محبت میکنی فارسی ساز رو بهم بدی

ممنون از لطفت

پ.ن : صابر جان اگرم خودت خوندی محبت کنی ممنون میشم

حمید جان از این لینک نگاه کن مجدد نصب کردم اما یک موضوع فارسی سازی که برای قالب سایت و مدیریتی که صابر عزیز داد برای جوملا 2.5 هستش

برای جوملا 1.5 محبت میکنی فارسی ساز رو بهم بدی

ممنون از لطفت

پ.ن : صابر جان اگرم خودت خوندی محبت کنی ممنون میشم

آقا به نظرم این صفحه منظورته :nasihat:

یکم دقت میکردی بالای هر صفحه ای هستش :didi:

http://joomlaforum.ir/download/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1-5.html

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری