ManJo1

مشکل در ارسال ایمیل ثبت نام

1 پست در این موضوع

سلام وقت به خیر

وقتی یه نفر توی سایت ثبت نام میکنه باید بلافاصله یه ایمیل براش ارسال بشه که بنویسه ایمیل خود را تایید کنید ... این ایمیل برای کاربرای من ارسال میشه ولی مشکل اینجاست که به جای اسمی که توی سایت وارد می کنن عبارت FormatName ارسال میشه ! یعنی مینویسه سلام FormatName عزیز ...! حدس می زنم به خاطر این باشه که از افزونه ی easyprofile استفاده می کنم ... اخه یه مشکل هم با این افزونه دارم که در قالب یک پست دیگه مطرح میکنم  .. البته توی ایمیلی که برای من ارسال میشه که داخلش نوشته میشه کاربر جدید ثبت نام کرده و باید تاییدش کنم اونجا اسم کاربر بدون مشکل نمایش داده میشه.

مشکل دوم اینه که زمانی که من کاربر رو تایید می کنم باید یه ایمیل دیگه براش ارسال بشه که تایید شده! این ایمیل که دیگه اصلا ارسال نمیشه!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

من خودم با ایمیل فیک تست کردم دیدم این مشکل وجود داره ... چند بار هم تست کردم ... تازه بعضی از کاربر ها می گفتن ایمیل اولیه هم براشون ارسال نشده و حتی توی پوشه ی spam هم نیست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری