m.lover

مشکل در کامپوننت EasyDiscuss

12 پست در این موضوع

دوستان من کامپوننت EasyDiscuss رو نصب کردم و هیچ اروری هم نداد فقط لینکش رو که کلیک میکنم نشونش نمیده در حالی که رو لوکال که نصب کردم درست جواب داد جوملا لوکالم 2.5.4 هست ولی مال سایت اصلیم 2.5.6 هست

اینم صفحه ای که باید این کامپوننت رو نشون بده

ورژن این کامپوننت 2.0.3797 هست در حالی که آخرین نسخه 2.0.3945 هست ولی تجاریه و نمیشه دانلود کرد اگه شما نسخه دانلودی اون رو میدونید بهم معرفی کنید

اگه هم که نه یه کامپ.ننت شبیه همین که بشه توش به کاربران امتیاز و مدال داد و ترجیحا فارسی هم باشه معرفی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برید به پیکربندی اصلی جوملا

در سربرگ سرور گزارش خطا را روی حداکثر قرار بدید .. اینبار باید یک خطا دریافت کنید

این خطا را همینجا اعلام کنید راهنمایی کنیم خدمت شما

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /var/www/vhosts/fcinter.ir/httpdocs/plugins/content/jm_css3effects/jm_css3effects.php on line 58

Fatal error: Call to undefined method JFilterOutput::stringURLUnicodeSlug() in /var/www/vhosts/fcinter.ir/httpdocs/components/com_easydiscuss/helpers/helper.php on line 139

مواردی که میگم رو انجام بدید

از تنظیمات اصلی جوملا سربرگ سایت اگر یونیکد را "بله" قرار دادید روی خیر بگزارید تست کنید مجدد درست میشه یا نه و بلعکس اگر "خیر" هست روی بله قرار بدید و تست کنید

اگر مشکل پا برجا بود یک نسخه از جوملا از سایت اصلی جوملا جهانی دانلود کنید و بجز پوشه installation سایر پوشه ها رو روی پوشه های موجود کپی کنید

جوملا هم از اول نصب کردم نشد

یکی از دوستان میگه ممکنه با یه پلاگین دیگه تذاخل داشته باشه امکانش هست؟

اگه هست از کجا بفهمم کدوم پلاگین؟

فهمیدم چش بود البته با کمک شما باید تو تنظیمات سئو خود کامپوننت یونیکد رو خیر می کردم

من استفاده می کنم مشکلی نداره برای تست می تونید سایت electronica.ir هر خبری که باز کردید و ببینید :jan:

با عرض سلام و احترام من این کامپونت نسخه تجاریشو نصب کردم و خریدم توی سایتم که نصب می کنم بهش منو اختصاص می دم وقتی که داخل سایت کلیک می کنم و واردش میشم

Fatal error: Cannot redeclare class JSimpleXML in /home/shinagas/public_html/modules/mod_icemegamenu/libs/simplexml.php on line 0

این ارور را میده این آدرس سایت من هستش اگر دوستان محبت کنند بررسی کنند ممنون می شم با تشکر

این آدرس سایت : shinagasht.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری