ابوالفضل طالبی

اطلاعیه شماره دو فستیوال جوملا: کپی برداری از ایده اولین فستیوال جوملا در ایران!!

28 پست در این موضوع

چند ساعت پس از انتشار خبر اولین فستیوال جوملای ایران توسط انجملای ایران گویا برخی دوستان در اقدامی انتحاری اقدام به درج این ایده با نام خودشان در وب سایت خود نموده اند.انتظار داشتیم به جای کپی برداری از ایده دست همکاری بفشارند و در جهت رونق بخشیدن به این طرح و ایده اقدامات مناسبی رو شاهد باشیم ولی باز هم گویا برگزاری این ایده و فستیوال خوشایند دیگر دوستان نبوده و با کپی برداری از این طرح قصد بزرگ نمایی و خودنمایی داشته اند.

به هر حال اولین فستیوال جوملا فقط و فقط در تهران و با حمایت نهاد وزارت محترم ارشاد و شورای عالی انفورماتیک برگزار خواهد شد و قطعا پرشور ترین فستیوال در زمینه طراحی وب ایران در حوزه جوملا خواهد بود.

دوستان کپی بردار هم میتوانند در فستیوال شرکت کنند و شانس خود را از برخورداری از جوایز یک میلیون تومانی محک بزنند!

لطفا از این اطلاعیه نیز کپی نکنید!

ضمنا مزیتی که این کپی برداری داشت موارد زیر بود:

1- انگیزه ی مضاعف در پیشرفت انجمن جوملای ایران

2- تعیین تکلیف ما نسبت به تیمی که ادعای پشتیبانی جوملا در ایران داشت

3- تغییر سیاست ما نسبت به جوملا فارسی

4- شناخت برخی افراد نفوذی و آب زیر کاه

5- افزایش بیش از پیش مخاطبان ما

6- کاهش محبوبیت برخی افراد!

7- درک حساسیت منافع مادی برای برخی افراد معلوم الحال بجای پیشرفت جوملا

8- طراحی یک نقشه راه قدرتمند در توسعه انجمن جوملای ایران تا ظرف 6 ماه آینده تکلیف معلوم الحال ها مشخص شود!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مهندس كي كپي كرده؟ بگو خودم با حجت ميريم پيشش

1 کاربر پسند دیده است

همینجا به همه دوستان قول میدم برای اینکه دیگه کسی به فکر کپی برداری از طرح و ایده دیگران نکنه با قدرت تمام این جشنواره رو خودم شخصا دنبال میکنم و یک تیم ویژه تشکیل میدم برای برپایی هرچه تمام تر و پرشورتر این جشنواره ...

این کپی برداری و انتشار این خبر رسوایی بزرگی برای عزیزان بود!

خداوند ، قـــــوت و توان مضاعف و فکری بازتـــر به برادران عــــــــــــــــزیـــــــــــــــــــــز عنایت بنمایـــــــد....:5::5::5:

یک عــــــــــالــــم، شاد شدیم و مسرور!!!:35:

طرف برداشته بسته نصبی (کوئیک استارت) یکی از قالبهای شرکت راکت تم رو نصب کرده ، اسمشو گذاشته سایت فستیوال :auau::auau::auau:

خداییش سایت فستیوال که اونطوری باشه باید برای شرکت کننده های توی اون جشنواره گریه کرد

ویرایش شده در توسط Mohsen Shahbazi

همه اینها نشانه قدرت بالای انجمن هستش پرچم همیشه بالاســـــت...:35::1::auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

فقط دو ساعت رفتم بیرون ها .....چی شده باز ؟ کی گستاخی کرده ؟ یکی به من هم بگه ..... !!!!

زود تند سریع .... منتظرم...

واقعا من به شخصه نمی دونم باید چی بگم.

اگه بخواهیم تاریخ ها را نگاه کنیم ، این پست و پستی که در سایت جوملافارسی شده شده ، امروز زده شده.

خب حالا یک سوال از جناب آقای طالبی:

این خبر که در جوملافروم زده شده و خبری که در جوملافارسی زده شده ، هر دو در یک روز زده شده. خب حالا اگه جوملافارسی خواسته از شما کپی کنه ، چطوری تونسته ظرف یک روز سایت http://www.joomla-festival.com/ را بزنه؟ درسته که قالبش مال سایت راکت تم هست ولی چطوری میشه یک سایت را طرف یکی دو ساعت زد؟

می دونید من چی فکر می کنم؟ من فکر می کنم جوملافروم این ایده را از جوملافارسی کپی زد!

واقعا براتون متاسفم. به جای اینکه دست به دست هم بدید برای بهتر شدن جامعه جوملایی ایران ، اینطوری هم دیگه را خراب می کنید؟

واقعا که! مطمئن باشید این دعوا ها فقط وضعیت را بدتر می کنه.

خداییش بیاین یه کار توپ انجام بدیم چی؟

همگی میریم توی اون سایته(متقلب وحده) ثبت نام میکنیم،بعد که موقع برگزاری رسید همگی به نشانه اعتراض از سایت خارج میشیم:didi::didi:

دیگه خیلی دارید بچه بازی در میارید! خدا وکیلی زشته ( هم شما ، هم اونا ، هم سایر افرادی که در این چند سال که من با جوملا اشنا شدم و می بینم دم به دقیقه به جون هم می افتین :fight1:

اندکی در مثقالی خجالت :a54d65a:

دوستانی که میگن خجالت و یا میگن ما کپی کردیم :

1 - بله . زدن سایت برای افرادی که زیاد کار کردن و قالب آماده دارن هیچ کاری نداره با سرعت 1 مگابایت در ثانیه ... من با سرعت 128 در زمان 5 ساعته سایت زدم .. ثبت دامنه هم کاری نداره وقتی خودت شرکت داری و دی ان اس فعال داری .. کمتر از 1 ساعت فعال میشه ... حتی ممکنه همون لحظه ...

2- این بچه بازی نیست .. شما اگر کسی بیاد خونت وسایلت رو ببره میگی ولش کن؟ بچه بازیه بگیرمش؟ ماها سال ها زحمت کشیدیم .. افزونه نویسی قالب و آموزش ها رایگان فراوان .. یکی میاد افزونه رو میبره به اسم خودش یکی میاد آموزش رو به نام خودش یی هم ایده به نام خودش... بله .. زحمتش با ماهاست و نگاه کردنش با شما ... برای این میگید بچه بازیه... نه دوست گلم... گرفتن حق ، اسمش بچه بازی نیست عزیزم ..

دوستانی که اعتراض به این مسئله دارند می تونند با شرکت کردن در هر کدام از فستیوال های اعلام شده (چه جوملافوروم و چه ......) اعتراضشون رو به گروه مخالف نشون بدن، در هر حال باز هم از آقای طالبی تشکر می کنیم و امیدواریم که تمامی دوستان به خصوص کسایی که هدفشون صادقانه و خالصانه است همیشه و همه جا موفق باشند....

یه نکته ای رو هم در نظر داشته باشید که زدن سایت توی 2 ساعت مسئله ی خاصی نیست و کار نشد نداره عزیزان:yeah:

یه تکه کلام ترکی هست که همیشه میگم » » » گلجک بیزیمدیر » یعنی "آینده مال ماست":128fs318181:

از دوستان هم تقاضا می کنم (به عنوان یک برادر کوچکتر) که به جای این بحث و جدل ها ،سعی بر باشکوه برگذار شدن اینجور فستیوال ها و همایش ها داشته باشندgift

واقعا من به شخصه نمی دونم باید چی بگم.

اگه بخواهیم تاریخ ها را نگاه کنیم ، این پست و پستی که در سایت جوملافارسی شده شده ، امروز زده شده.

خب حالا یک سوال از جناب آقای طالبی:

این خبر که در جوملافروم زده شده و خبری که در جوملافارسی زده شده ، هر دو در یک روز زده شده. خب حالا اگه جوملافارسی خواسته از شما کپی کنه ، چطوری تونسته ظرف یک روز سایت http://www.joomla-festival.com/ را بزنه؟ درسته که قالبش مال سایت راکت تم هست ولی چطوری میشه یک سایت را طرف یکی دو ساعت زد؟

می دونید من چی فکر می کنم؟ من فکر می کنم جوملافروم این ایده را از جوملافارسی کپی زد!

واقعا براتون متاسفم. به جای اینکه دست به دست هم بدید برای بهتر شدن جامعه جوملایی ایران ، اینطوری هم دیگه را خراب می کنید؟

واقعا که! مطمئن باشید این دعوا ها فقط وضعیت را بدتر می کنه.

1- شما زیاد حرص نخور

2- شما زیاد خودت رو قاطی نکن

3- یک روز شامل 24 ساعته .. ساعت یک با سایت 24 اختلاف داره!!

4- شمار زیاد به مخت فشار نیار که بگی جوملا فروم کپی کرده

5- دامنه joomlafestival.ir سال 2011 ثبت شده و دامنه کپی بردار سال 2012

6- شما تو این انجمن آزادی که ضد ما هم صحبت کنی ولی جرات داری برو انجمنهای دیگه ضد اونها صحبت کن ببین چی میشه

7- احتمالا در آینده هم میاید خیلی کارهای دیگه ما رو زیر سوال میبرید که باز هم اشکالی نداره و راحت باشید اینجا

درود

برگزاری فستیوال قطعا کار عالی و زرگی هست برای جوملایی ها

تمام تیم های جوملا باید با هم متحد باشیم و در یک سو قدم برداریم

ضمنا شخصیت مهندس طالبی هم کاملا مشخص و واضحه (حد اقل برای من که هم از نزدیکک وو هم توی نت خ زیاد با ایشون برخورد داشتم)

و اصولا ایشون اهل کپی برداری و این چیزا نیست و بنده خدا حد اقل نه توی این مورد فستیوال توی افزونه های متعدد ازش کپی شده و از افوزنه های ایشون الگو برداری

شده نمیخوام جنجال بپا کنم ولی اونایی که میگن مهندس و کلا تیم جوملا فروم اهل کپی کردن و الگو گرفتنه چند تا کار انجام بدن لطفا:

1- افزونه های متععدی که از مهندس نال کردن و یا کپی کردن رو ببینید و دقیقا چندتاشونو اومدن الگو برداری کنن با یه متد درخواست دیگه و نتونستن و باگ xss داخلش بوجود اومده اومدن نسخه رو اصلاح کردن

دقیقا از همون متد مهندس استفاده کردن و کد نویسیشو دقیقا از افزونه مشابه مهندس طالبی الگو گرفتن اسم افزونه رو نمیتونم بگم بخاطر بخطر نیافتادن امنیت سایت های جوملایی

2- ببینید برای اولین بار کدوم تیم جوملا بحث امنیت سایت های جوملایی رو بصورت جدی و مبحث بندی شده و تقریبا کامل ارائه کرد و آموزش های تخصصی امنیت سایت های جوملایی رو در فروم

بصرورت رایگان برای کل افراد ارائه کرد؟ بعد برید ببیند بعد از اون تاریخ انجمن های دیگه در قبال امنیت جوملا چیکار کردن؟ بعضیا دقیقا اومدن کپی یا الگو برداری کردن که من اینجا رو به فال نیک میگیرم

3- کدوم انجمن به مناسبت های مختلف جشنواره میزاره و ایزه میده و یا داخل یه تاپیک ویژه هدایای ویژه و با کمک کاربرا به اعضای جوملا میده؟

4- کدوم تیم جوملا این همه دوره اوزشی مرتبط با جوملا رو داره برگزار میکنه؟

5- کدوم تیم جوملا اومده لایسنس رایگان rsfirewall رو به کاربرا هدی میده؟

6- .......

دیگه حد اقل سر برگزاری یه فستیوال و یا هر گرد همایی این برخورد ها رو نکنید حالا اول کی زده دوم کی زده دیگه نباید به تیمی مثل جوملا فروم که اینقدر در توسعه جوملا و ارائه خدمات

به کاربران جوملایی داره تلاش میکنه و هدفش ارتقای خدمات به جوملایی ها هست اینطور برخورد کنید و بیاید متهم کنید متقلب و کپی بردار و... حد اقل با مدرک و سند صحبت کنید

من واسه تک تک موارد بالا سند و مدرک دارم کسی شک داشت بیاد یاهو بهش بگم

من تعصب به جایی ندارم و اصولا توی حوزه امنیت هستم تا خود بحث فنی جوملا اما این کارا رو کردن فقط و فقط باعث بوجود آمدن حاشیه و درو شدن از هدف اصلی هست حالا جوملا فروم یا جوملا فارسی

فرقی نداره همه تیم ها باید به سهم خودشون در ارتقای جوملا کوشا باشن

لطفا و خواهشا کسی بعد این پست دیگه اسپم نده و شلوغ بازی در نیاره و اگه کسی پست داد و اخطار خورد گله نکنه

و آرزوی پیروزی برای همه تیم های جوملای ایران

بدرود

درود

مهندس جان بسیار کار عالی کردی که این فستیوال را داری برگزار میکنی . و مطمئن باش همه ما پشتیبانت هستیم . فرق نمیکنه چقدر دغدغه داشته باشیم . اما مطمئن باش هممون در حد توان در کنار شما و تیم شما هستیم .

من این روز ها خودت میدونی درگیر چه کاری هستم . اما امیدوارم بتونم کمکی کنم . اگر این فستیوال بعد از 31 شهریور و مشغله من باشه . حتما خودم را با دست پر به این فستیوال میرسونم .در غیر اینصورت باز هم سعی میکنم خودم را با دست پر برسونم.

خلاصه ما حامی کوچکی، در کنار نام و برند بزرگ جوملا فروم هستیم .

در جواب دوستان کپی بردار هم عرض کنم . که در 1 ساعت میشه قالب کپی زد . اما در یک ساعت نمیشه با ارشاد و انفورماتیک هماهنگ کرد و بیلبورد رزرو کرد . کاش کمی فکر کنید سپس بیانیه بزنید . البته میزاریم به حساب کم تجربگی .

البته باید عرض کنم طرح ها و برنامه های جوملا فروم (مهندس طالبی) معمولا از مدت ها قبل برنامه ریزی شده تا با کیفیت هر چه تمام تر برگزار شود . دامنه های خیلی از این طرح ها از سالهای قبل رزرو شده است .

موفق پایدار

جواب آخر رو جناب طالبی دادند.... دیگر نیاز به بحث بیشتر نیست .... :hooom:

من با این دانش ناقص جوملای خودم می تونم سایت را تو چند ساعت بزنم ...:21:

وقتی برخی از پشت خنجر می زنند بهتر است صحبتی درباره هماهنگ شدن نداشته باشین...:a54d65a:

پست شما بدلیل سفسته و انحراف کشوندن تاپیک ویرایش شد.

ویرایش شده در توسط tarantino
دلیلهای غیر قانع کننده!

درسته جوملافروم خیلی کارها کرده ولی فعلا جوملافارسی مترجم و پشتیبان برگزیده joomla.org هست و باید بهش احترام گذاشت.

howithowithowit:5::25r30wi:

این دیگه از اون حرفهاست ....

درسته جوملافروم خیلی کارها کرده ولی فعلا جوملافارسی مترجم و پشتیبان برگزیده joomla.org هست و باید بهش احترام گذاشت.

howithowithowit:5::25r30wi:

این دیگه از اون حرفهاست ....

من اصلا نمی دونم چرا تیم های جوملا در ایران انقدر با هم بد شدند. مطمئن باشید این دشمنی ها به ضرر همه تمام خواهد شد. بهتره که این دشمنی ها را کنار بگذارید و دست به دست هم بدید برای بهبود جامعه جوملای ایران.

یک نکته میگم .در جواب این سوالی که خودتون از سوم شخص خودتون پرسیدین...

الک

علتش و تنها علتش، افرادی مثل من و شما هستند که گاه نادانسته و اکثراً از روی عمد و غرض میان جو ها رو متشنژ میکنن و الکی آتیش بیاره معرکه میشن.

یه عده ی دیگری رو که دارن مثل سایر انسان ها کارشون رو انجام میدن، الکی و بیخود و بی جهت شیر میکنن. و بعد که کاری از کار ساخته نشد، هم پای خودشون رو پس میکشن و هم دیگه به اون فردی که باعث جداییش شدن، (از جایی که قبلا بوده) کاری به کاریش ندارن!!! و اون بدبخت میمونه و حوض(خالی)ش!!!!

اگر لازم دیدین ، دقیقا نام میبرم بزرگانی که امدند و موندند و فعالیت کردند و اما وقتی که میخواستن به اووووووج اعلا برسن و یا زمانی که به اوج رسیده بودند ؛ همون افراد مثل من و شما باعث شدن که اونها با سر بخورن زمین...

تمام مدیرای انجمنهای امروز یک روزی دوست و رفیق همکار هم بودن، اما باز هم امـــــــــــان از اون افــــرادی مثل من و شما!!!!

نکنین این کار رو عزیز من ...نکنین...

آقا دعوا نکنین لطف کنین همه فستیوال مستیوال جشنواره مشنواره ها رو توی تهران بگیرید من همه رو شرکت میکنم روی ماه همه مدیران انجمنها و کسانی که برای جوملا زحمت میکشن رو میبوسم و امیدوارم یه روزی قدرتی پیدا کنم و عضو کوچکی باشم در کنار گسترش دهندگان این سی ام اس خوب

:128fs318181:

من همیشه بر این اعتقاد بودم خوبی کنی خوبی میبینی بدی کنی بدی میبینی

من در انجمنهای زیادی عضوم و انجمن اصلی من جومینا است به دلیل اینکه سریعا به پاسخ میرسم الان این انجمن هم فستیوال گذاشته و من شرکت کردم و هر جا که حس کنم یک درصد به علمم اضافه کنه حاضر میشم و از حضور اساتید این رشته استفاده و لذت میبرم

موفق و پیروز باشید یا علی

من استاد طالبی باهاش برخورد داشتم ادم نیک و بزرگواریه می خیلی قبولشون دارم. gift

من کوچکتر از اونی هستم که بخوام حرفی بزنم ولی خواهشن دوستان که برای جوملا فروم یا جای دیگه هستن بحث نکنید

زشته یه کسی برای اولین بار بیاد تو این فروم این بحث هارو ببینه برای خانواده جوملا کلا زشته

حمید جان که دم از حرفه ای بودن تیم مذکور میزنید ، شما میدونید ابوالفضل عزیز چند سالشه و از کی کار کرده و اصلا رزومه ایشون چیه؟ تا حالا من ندیدم کسی توی دانشگاه تهران بتونه برای جوملا کنفرانس راه اندازی کنه .

عزیزم این آقایان که میگید من هم میشناسم .. حداقل توی 3 4 سال کار با جوملا آشنایی شدید دارم باهاشون ... حرفه ای بودن یه بحث و حرفه ای برخورد کردن بحث دیگه .. یه ورزشکار در حد المپیک توی کار خودش حرفه اییه..اما همشون رفتارو اخلاقشون حرفه ای نیست...

کارهایی که ابوالفضل کرده با کارهای دیگران در کل جوملای ایران مقایسه کنید ...

خدایی دیگه..مقایسه کنید ببینید چندصدتا افزونه نوشته شده که همه دستنویس بوده ، نه کپی... چندصدتا شاگرد داره که الان همه به اوج رسیدن نه شاکی و ناراضی...

اینها رو بررسی کنید بعد بیاید با هم در مورد تیم ها صحبت کنیم . بله اینکه ویکی راه اندازی بشه ، از طرفی کتاب نوشته بشه و .... این شاید حرفه ای باشه ... اما ترجمه کردن کتاب.... نمیدونم ..

در مورد فستیوال : من کرمانم ، فستیوال کرمان در مورد جوملا 2.5 بود .. نه برنامه نویسی و مسابقه و کدزنی و ترجمه و توسعه جوملا... فقط و فقط درباره جوملا 2.5 بود .. به سرفصل کاری ندارم . به بحث صورت گرفته کار دارم ...

اول بیایم همه جوانب رو بررسی کنیم ..

اگر میخواید جوملا رو ببینیم ، اولین نفر که آورد آقای علوی بود . والسلام . الباقی قصدشون توسعه بود و حالا به کجا رفت و چی شد ما کاری نداریم .

ابوالفضل طالبی فردیست که به نام اولین توسعه دهنده جوملای ایران در زمینه افزونه نویسی معروف شد با سایت پی سی دکتر... ( این چیزی که بنده حقیر یادمه )