saber

جوم سوشیال فارسی آخرین نسخه همراه با آموزش اختصاصی انجمن جوملای ایران

83 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]2348[/ATTACH]

با کامپوننت ارزشمند جوم سوشیال خیلی ها آشنایی دارند این کامپوننت یکی از ارزشمندترین کامپوننتهای جوملا برای ایجاد شبکه های اجتماعی می باشد

که دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و با استفاده از این سیستم میتوانید برای سایت خود یک شبکه اجتماعی قدرتمند ایجاد نمایید.

روش نصب:

برای نصب این کامپوننت به قسمت الحاقات جوملا رفته و از طریق گزینه اول فایل زیپ این کامپوننت را از سیستم خود انتخاب کرده و شروع به نصب میکنیم

دقت کنید که با پایان آپلود فایل نصب تمام نشده و شما با کلیک روی تکمیل نصب وارد مراحل اصلی نصب می شوید

سپس در صفحه بعدی روی Next کلیک کرده و از این به بعد مراحل نصب خودکار طی می شود و در پایان آخرین مرحله با کلیک بر روی next به صفحه مدیریت کامپوننت منتقل می شوید.

این کامپوننت برای نصب نیازمند پلاگینهای zend می باشد که ده تا هستند و ممکن است شما در هنگام نصب با خطای این پلاگینها مواجه شوید

ولی با وجود خطا مراحل نصب را تا پایان ادامه دهید و پس از اتمام نصب به قسمت نصب و حذف رفته و پلاگینی را که با خطا مواجه شده نصب و فعال نمایید.

برای دریافت پلاگینهای zend می توانید به ایــــــــن تاپیــــــک مراجعه نمایید.

امکانات

این کامپوننت دارای امکانات زیادی می باشد که از آن جمله اینها هستند:

• امکان استفاده از دیتابیس کاربرانی که تا به حال از سیستم عضویت خود جوملا عضو شده اند
  • متن باز کامل
  • امکان حذف فوتر افزونه
  • ایجاد شبکه اجتماعی مبتنی بر جوملا با تمامی امکانات
  • امکان تبدیل (convert) تمامی اطلاعات کاربران برای سایت هایی که مدیرانشان از سیستم CB استفاده میکردند
  • سئو خوب و دارای google map
  • قابلیت شخصی سازی طراحی و شکل بندی خیلی راحت
  • گالری تصاویر با سیستم نظرات و امکان دسته بندی و مدیریت عکسها
  • گالری فایلهای ویدیویی با امکان اشتراک گذاری در دیگر شبکه ها و رمز گذاری و امکان دسترسی برای اعضای خاص
  • iTunes و اشتراک گذاری و پخش فایلهای صوتی
  • ایجاد و مدیریت گروه های مختلف کاربری و صفحات مخصوص گروه ها با تمامی امکانات
  • مدیریت پیش رفته کاربران - امکان درجه بندی و رتبه دهی به کاربران و توضیح فعالیت ایشان در سیستم
  • سیستم دوست یابی به همراه امکان دعوت ایمیلی دوستان به وب سایت شما و امکان جستجوی برای یافتن دوستان جدید
  • مدیریت و اعلام رویدادها
  • سازگاری کامل با انجمن ساز کیوننا و اتصال کامل به این انجمن ساز
  • سیستم پیام خصوصی کامل و پیشرفته بین کاربران
  • امکان پیشرفته خصوصی سازی پروفایل هر کاربر برای خودش
  • امکان ایجاد ارتباط بین دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توئیتر و . . .
  • امکان ایجاد سیستم چت
  • ست کردن فید در دسته بندی های گوناگون - RSS
  • امنیت بالا و به روز رسانیهای امنیتی
  • و بیش از 200 افزونه دیگر از طرف وب سایت سازنده و 5000 افزونه از دیگر وبسایتها که امکانات بسیار زیاد دیگری را به سایت شما می افزاید...

فایلهای پیوست

فایـــل زبان فارســی

پلاگینهای زند

ویرایش شده در توسط saber
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پروردگارا.....این جوانان را هرچی دلشون میخواد بهشون بده:35:

شرمنده اگه اسپم شد، دیگه نتونستم چلو ترکشها وایستم

مهندس بمبارون کن بازم، کمر دشمن داره میشکنه:ooofe:

زبانش قدیمی هست حدود 210 خط کم داره زبان نسخه قدیمی هست

سلام ضمن خوش آمد گویی به انجمن جوملا فروم این زبان طبق فایل زبان نسخه 2.6.2 ترجمه شده...

خداوند مارا از گزند باد و بورانهای اینترنتی در امان بدارد....

وای الهی که به قربون خودمون بریم ما...

:128fs318181::128fs318181::128fs318181:

برای نسخه 1.5 لطفا!

سلام به جوملا فروم خوش اومدین این فایل زبان روی 1.5 هم تست شده و جواب میده...

ممنون از شما

خود افزونه كجاست !

مي شود لينكش را قرار دهيد

خود افزونه بدلیل تجاری بودن امکان قرار دادنش نیست چون خلاف قوانین انجمن هستش...

خود افزونه بدلیل تجاری بودن امکان قرار دادنش نیست چون خلاف قوانین انجمن هستش...

سلام صابر جان میشه بگین شما از کجا گیرش آوردین که میخواین از فایل زبانش استفاده کنین به ما هم بگین لطفا.:auau::auau::hooom:

ممنون

یا علی

نمیدونم گفتنش خلاف قوانینه؟

ولی .....تبلیغات خلاف است .... داره

ویرایش شده در توسط bahrambaba

چرا لینک دانلود غیر فعاله ؟ ایمیلی که فرستادید سرکاریه ؟ خوب اگه نشه خود افزونه را دانلود کردن فایل فارسیش به چه کاری میاد دوستان ؟

دوستان لینک دانلود در سایت دیگر مهندس طالبی (p30joomla) موجود هست می تونید از اونجا دانلود کنید

در ضمن مدیر محترم (آقا بهرام ) گفته پ.خ بزنید ، بزنید نه تاپیک

چرا لینک دانلود غیر فعاله ؟ ایمیلی که فرستادید سرکاریه ؟ خوب اگه نشه خود افزونه را دانلود کردن فایل فارسیش به چه کاری میاد دوستان ؟

دوست عزیز لینک دانلود که ارائه شده قط بسته نصبی است .... طبق قوانین سایت ارائه امکانات تجاری ممنوع است به همین دلیل نمی توانیم لینک دانلود خود افزونه رو براتون در انجمن قرار بدیم....

شما میتونید این ورژن رو خودتون پیدا کنید و از فایل زبان ارائه شده استفاده کنید و زبان آن را فارسی کنید ....

در صورتی که لینک دانلود را نیافتین پیغام خصوصی بدن تا براتون ارسال کنم ....

سلام

دوستان برای تغییر تاریخ این افزونه از میلادی به جلالی چه باید کرد؟

[ATTACH=CONFIG]2348[/ATTACH]

ات

[*]امکان تبدیل (convert) تمامی اطلاعات کاربران برای سایت هایی که مدیرانشان از سیستم CB استفاده میکردند

د[/url]

با سلام، منظور از سیستم cb در اینجا چیست؟

با تشکر.

من می خواستم این کامپوننت جوم سوشیال را در سایتم برای جوملا 1.5 نصب کنم.

اما تو سایتهای مختلف با ورژنهای مختلفش برخوردکردم!!!

می خواستم بپرسم جدید ترین ورژن فارسیش رو از کجا می تونم تهیه کنم.

با تشـــــکر.

سلام.

من قبلا از جومسوشیال 2.4 استفاده میکردم که همراه با قالبم به صورت بسته نصبی نصب شد.ولی چند روز پیش اونو با این ورژن آپگرید کردم.یه مشکل اساسی داره.اونم اینکه وضعیت رو نمیشه ارسال کرد.خیلی خیلی بده.هر کاری کردم نشد.در ضمن این کامپوننت کاملا فارسی نشده.خیلی قسمتاش مثل ایمیل هایی که به صورت اتوماتیک میفرسه همه انگلیسیه

نمیشه ورژنش رو دوباره برگردونم به 2.4:hooom::hooom:

راهی وجود داره؟لطفا راهنمایی کنید.

ورژن جوملای من 2.5 هست

سلام.

من قبلا از جومسوشیال 2.4 استفاده میکردم که همراه با قالبم به صورت بسته نصبی نصب شد.ولی چند روز پیش اونو با این ورژن آپگرید کردم.یه مشکل اساسی داره.اونم اینکه وضعیت رو نمیشه ارسال کرد.خیلی خیلی بده.هر کاری کردم نشد.در ضمن این کامپوننت کاملا فارسی نشده.خیلی قسمتاش مثل ایمیل هایی که به صورت اتوماتیک میفرسه همه انگلیسیه

نمیشه ورژنش رو دوباره برگردونم به 2.4:hooom::hooom:

راهی وجود داره؟لطفا راهنمایی کنید.

ورژن جوملای من 2.5 هست

سلام ترجمه مربوط به قسمت ایمیلها رو انجام دادم چند خط مونده تموم میکنم میذارم میتونید دانلود کنید...

سلام مهندس آدرس سایتی دیگر از همین هفزونه رو بدید تا بگیریم انجوری که فایده ای نداره البته من نسخه اصلی و به صورت warez گرفتم از جایی حالا نمیشه یه لطف بکنید . لینک خروجی برای این افونه قرار بدید؟؟

با تشکر از دوستان

سلام ترجمه مربوط به قسمت ایمیلها رو انجام دادم چند خط مونده تموم میکنم میذارم میتونید دانلود کنید...

خوب این درست.ولی مشکل اولی رو چی؟میشه حل کرد؟

در ضمن هر چی سریع تر ترجمه کنید بیشتر تر ممنون میشم

سلام مهندس آدرس سایتی دیگر از همین هفزونه رو بدید تا بگیریم انجوری که فایده ای نداره البته من نسخه اصلی و به صورت warez گرفتم از جایی حالا نمیشه یه لطف بکنید . لینک خروجی برای این افونه قرار بدید؟؟

با تشکر از دوستان

سلام امکان قرار دادن خود افزونه بخاطر تجاری بودن در سایت مقدور نیست...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری